۴۹ طرح زیبای کاغذ دیواری برای پذیرایی ۲۰۱۸ +تصاویر

کاغذدیواری بتا دارای بافت برجسته ظریف در طرح های آن می باشد که به همراه جلا و درخششی که دارد برای جلوه و زیباتر کردن فضاهای شما به شما کمک می کند. ولی توصیه ما به شما این است که از متخصصان این امر کمک بگیرید . اما اغلب طرح های گل دار و مخملی با گل برجسته برای این مورد طرح هایی که با اشکال هندسی باشند و یا حالتی طبیعی مانند کهکشانی داشته باشند گزینه های مناسب و بهتری است. اصولاً خطوط و نقوش هندسی در طراحی آنها کاربرد دارند. کاغذ دیواری یک عنصر دکوراتیو است که به عنوان دیوارپوش در طراحی داخلی و دکوراسیون منازل امروزی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از معروف ترین خیابان های تهران که انواع محصولات مربوط به دکوراسیون داخلی از جمله کاغذ دیواری و انواع کفپوش در فروشگاه های آن عرضه می شوند، خیابان سهروردی است. البته متداول ترین سایز عرض ۵۳ سانتی متر است که در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . مورد بعدی که باید به آن توجه کرد طرح و رنگ کاغذ دیواری است که باید متناسب با سن فرد و مکانی که در آن مورد استفاده قرار میگیرد انتخاب شود برای مثال برای اتاق نشیمن بهتر است رنگ های گرم (کاغذ دیواری قرمز ، کاغذ دیواری نارنجی ، کاغذ دیواری زرد ) مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر این پوستر دیواری ها مکمل انواع دیگر کاغذ دیواری ها هستند که به طور مثال در و یا پنجره روی آن دیوار است. در مورد فضاهای تجاری و کاری نیز آلبوم مدل بتا میتواند مورد توجه شما قرار گیرد برای مثال برای سالن ها یا کلینیک های زیبایی، فروشگاه ها، مزون ها و آتلیه ها از کاغذدیواری بتا می توان بهره برد. در اتاق کودک از کاغذدیواری های بادوام و محکم استفاده کنید زیرا ممکن است کودکان نسبت به پاره کردن و کندن کاغذدیواری اقدام نمایند. بسیاری از طراحان داخلی نسبت به تزیین دیوارهای منزل با کاغذ دیواری برای ایجاد نقطه جذب در دیزاین منزل اقدام می کنند. فرقی نمی کند کسب و کار شما کوچک باشد و تازه تأسیس یا بزرگ باشد و قدیمی، سرمایه گذاری روی بخش فضای مجازی از ملزومات هر صنفی است، خوب از نقطه نظر کسب و کارها فروش اینترنتی یک روش فروش با حاشیه سود بالا و راحت تلقی می شود.

این تولید مجموعه های با کیفیت بالا را در دسته های کوچک از حدود ۳۰۰ رول، که به طور موفقیت آمیزی در سراسر اروپا مورد توجه است. این کار سرعت و سهولت نصب را بالا می برد. به گفته یکی دیگر از فروشندگان، بیشترین قیمت کاغذ دیواری مربوط به مدلی ایتالیایی است که هر رول آن 480 هزار تومان قیمت دارد و با توجه به اینکه هر رول این مدل هفت متر مربع از یک دیوار را میپوشاند به 10 رول از این کاغذ برای یک خانه 70 متری احتیاج است که قیمت کاغذ دیواری مورد نیاز برای این خانه معادل چهار میلیون و 800 هزار تومان میشود و با توجه به اینکه هزینه نصب این کاغذ رولی 15 هزار تومان است، هزینه نصب کل آن نیز 150 هزار تومان میشود. به گفته یکی از فروشندگان، ارزانترین نوع کاغذ دیواری مربوط به مدلی آلمانی است که به دلیل تک رنگ بودن رولی 10 هزار تومان قیمت دارد و هر رول آن پنج مترمربع از یک دیوار را میپوشاند که مثلا برای یک خانه 70 متری به 14 رول از این نوع کاغذ احتیاج است که بنابراین قیمت کاغذ دیواری مورد نیاز 140 هزار تومان میشود و هزینه نصب هر رول نیز 10 هزار تومان است، پس 140 هزار تومان نیز هزینه نصب این نوع کاغذ میشودو بنابراین 280 هزار تومان کمترین هزینه برای کاغذ دیواری کردن چنین خانهای است.

از چسب کاغذ دیواری استفاده میشود. چسب کاغذ دیواری، چسب مخصوصی است که بر پایه نشاسته یا متیل سلولز ساخته شده است و برای ثابت کردن کاغذ دیواری به دیوار استفاده میشود. کاغذ دیواری فویل با استفاده از یک ورق نازک فویل فلزی به پشت کاغذ ایجاد میشود. بجز چاپ پوستر در طول و عرض متفاوت امکان چاپ روی کاغذ دیواری با طرح های دلخواه شما فرا هم آمده البته قطعا از نظر قیمت تمام شده قابل رقابت با کاغذ دیواری های تولید انبوه نیستند اما بزرگ ترین مزیت این روش چاپ کاغذ دیواری انتحاب و چاپ طرح اختصاصی حتی با تصاویر شخصی می باشد . در نظر داشته باشید که کاغذ دیواری منتخب شما این متریال را نداشته باشد . لازم است بدانید که دنیای جدیدی از طرح های کاغذ دیواری با ظاهر و جنس متفاوت وارد متریال دکوراسیون داخلی شده است که حتما رضایت شما را جلب می کند. طرح کاغذ دیواری فوق داری طیف رنگ نسکافه ای مایل به طلایی تیره میباشد ، راه های عمودی با نقشی جلوه گر میتواند فضای سه بعدی جالبی را در محیط خلق کند ، برای جستجوی طرحی همگام با محصول فوق میتوانید کاغذ موداسیون کد ۳۲۲۵ را در سایت دیجی کالا جستجو نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید