۱۲ ایده جذاب و چشمنواز برای خرید کاغذ دیواری پذیرایی – درجه

کاغذ دیواری تا سال 1840 محدود به روش های دستی و استفاده از شابلون بود که منجر به کند شدن روند تولید می شد، به همین دلیل با افزایش اقبال جامعه تولیدکنندگان به دنبال روش های مکانیزه برای تولید افتادند؛ سرانجام در سال 1839 این تلاش ها به بار نشست و اولین ماشین چاپ کاغذ دیواری اختراع شد، این دستگاه توسط شرکت پاترز در کشور لانکاشر تولید شد. کاغذ دیواری های ترکیبی برای اولین بار در سال 1868 و با هدف ایجاد تنوع در طرح های ساده و یکنواخت آن زمان طراحی شدند، این طرح ها بعدها ادامه یافتند و تا سال 1880 تبدیل به سبکی خاص در صنعت کاغذ دیواری شدند؛ کاغذ دیواری های ترکیبی از سه بخش پایه، میانی و فوقانی تشکیل می شدند. دلایل مختلفی وجود دارد که نشان می دهد کاغذ دیواری بهتر از رنگ می باشد. اگر که دیوارتان ترکهای زیادی دارد و یا این که محیطتان رطوبت زیادی دارد حتی الامکان از کاغذ دیواریهای pvc استفاده کنید.

امروزه در عین حال که کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی بیشتر از گذشته است، قیمت و هزینه تمام شده کمتری هم برای مشتری دارد. حال میخواهیم این موضوع را برای شما بازتر نموده و اطلاعاتی مفید را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. شرکت کرهای آرت نوا یکی دیگر از شرکت های تولید کننده کاغذ دیواری فعال در بازار ایران است که از جنس پیویسی بوده و در طرحها و نقشهای مختلفی عرضه میشود. باید بدانید که انتخاب این مدل کاغذ دیواری برای سبک­های روستیک و مدرن باعث ایجاد ناهماهنگی میشود. به خصوص افرادی که طرفدار اجرای دکوری سلطنتی هستند، بهترین محصول استفاده ازکاغذ دیواری سلطنتی برای پذیرایی است که در فروشگاه رونیا میتوانید نمونه های جذاب و به روز آن را ببینید. اما با این حال با فعالیت های طراح معروف آن زمان پیوگین طرح های دیگری همچون نقوش زینتی مختص قرون وسطی نیز افزوده شدند؛ طراح دیگری هم به نام اون جونز طرفدار طرح های متقارن و نامرتبط به طبیعت بود، اگرچه این دیدگاه با استقبال گسترده مردم روبرو نشد و افراد طرح های طبیعی و سنتی را ترجیح می دادند. ویژگی مهم این محصول این است که شما می توانید براحتی با توجه به دکوراسیون خود طرح دلخواه خود را در ابعاد مورد نظر چاپ کرده و آن را بر روی دیوار نصب کنید؛ پوستر دیواری محصولی است که در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شود و محدودیت چندانی ندارد.

پودر پشم به نوعی بر روی بخش های طرح دار چسبیده می شد و ظاهر بسیار فریبنده ای ایجاد می کرد. در ابتدا پشم فقط بر روی کرباس و لینن ریخته می شد اما در سال 1634 یک مهاجر هوگنوتی در لندن روشی اختراع کرد که طی آن پودر پشم روی کاغذ ریخته می شد، تا اواخر قرن 17، کاغذ دیواری های برجسته به همان شکلی که این روزها می شناسیم ساخته شدند. علاوه بر حجم تولید سلیقه افراد نیز دستخوش تغییرات متعددی شد. این امر اگرچه منجر به افزایش قیمت این محصول شد اما تقاضا همچنان برای آن روند صعودی طی کرد، رونق استفاده از کاغذ دیواری سبب افزایش خلاقیت در ایجاد طرح های نوین شد؛ در این راستا در کنار طرح های گلدار مرسوم طرح منظره و معماری نیز افزوده شد و به نوبه خود موجبات استفاده بیشتر از آن را نیز فرآهم کرد. میتوان گفت که هیچ چیز مانند کاغذ دیواری لاکچری برای پذیرایی نمی تواند دکوراسیون این قسمت را تکمیل کند. همچنین علاوه بر این که لک به راحتی بر روی آنها ایجاد نمیشود در صورت کثیفی میتوان به راحتی با دستمال کاغذدیواری را تمیز نمود و این برای استفاده از کاغذ دیواری کودک و نوجوان نکتهای مثبتی به حساب میآید.

واضح است که با یک رول کاغذ دیواری آمریکایی میتوان عرض بیشتری از یک دیوار را نسبت به یک رول کاغذ دیواری اروپایی پوشش داد. برای انجام زیرسازی کاغذ دیواری مقداری پرایمر را با چسب چوب و چسب کاغذ مخلوط کنید و به صورت یکنواخت به کل سطح بمالید. به گزارش برنا، کاغذ دیواری سلطنتی برای پذیرایی یکی از کاربردیترین و زیباترین محصولات تزئینی رونیاست. زمانی که از کاغذ دیواری به عنوان دیوارپوش منزل استفاده می کنید، به این معناست که حجم زیادی از چشم انداز پذیرایی به وسیله کاغذ دیواری پذیرایی مشخص می شود. همچنین کاغذ دیواری با طرح های عمودی مانند راه راه های عمودی ارتفاع سقف را بیشتر نشان می دهد. کاغذ دیواری نانو توسط تکنولوژی مدرن و از الیافی با ابعاد نانو تولید میشود. در کاغذ دیواری با طرحی روبرو هستیم که مدام تکرار میشود ولی پوستر دیواری سه بعدی، یک طرح کلی، سه بعدی و عمقدار مثل تصویر جنگل یا دریا را نشان میدهد. رنگ فرش، پرده و مبلمان از جمله رنگ های اصلی در دکوراسیون میباشد که باید دارای هارمونی مناسب و هماهنگی با کاغذ دیواری انتخابی شما باشد. و در نتیجه اگر یک طرح مناسب را در فضایی مناسب به کار ببرید شاهد معجزه خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید