کاغذ دیواری پذیرایی،طرح،رنگ،مبلمان

در این مطلب نکات کاربردی برای نصب آسان کاغذ دیواری را مطرح کردیم. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم مقاومت و دوام کاغذ دیواری اهمیت بالایی دارد. در ابتدا بهتر است روی قسمت کوچکی از کاغذ دیواری، مایع شوینده را تست کنید. کاغذ دیواری هایی که روی آن ها لایه ای از وینیل وجود دارد. در گالری ما، مجموعه متنوعی از طرحهای مختص کافیشاپ و رستوران و فضاهایی از این دست وجود دارد که اگر قصد تغییر دکوراسیون فضای کافه یا رستوران خود را دارید، پیشنهاد میکنیم حتما از آن دید فرمایید. که مجموعه طرح کلاسیک ، مدرن ، فانتزی ، لاکچری را شامل میشود. برای مثال دیوار پشت تلویزیون را با طرح داماسک پوشش داد و برای پوشش بقیه دیوارها از طرح هایی نظیر راه راه، ساده یا کلاسیک استفاده کرد. به طور مثال با توجه به کلاسیک یا مدرن بودن دکوراسیون شما باید از یک کاغذ دیواری متناسب با آن استفاده کنید. اول از همه باید مشخص کنین که دقیقا هدفتون از انتخاب کاغذ دیواری چیه. بعد از نصب کاغذ دیواری مناسب، درزهای آن مشخص نبوده و زیر آن حباب به وجود نمیآید. یکی از مزیت های کاغذدیواری نسبت به رنگ، تنوعی است که در طرح، جنس و بافت آن وجود دارد.

از مزیت های بزرگ فروشگاه کاغذ دیواری نکست اینه که کاغذ دیواری ها بر اساس رنگ، طرح، ابعاد و … این کاغذ دیواری ها مشابه پوستر هستند ولی در مقایسه با آن به دلیل اندازه های بزرگ و نصب روی دیوار کیفیت بیشتری دارند. بجز چاپ پوستر در طول و عرض متفاوت امکان چاپ روی کاغذ دیواری با طرح های دلخواه شما فرا هم آمده البته قطعا از نظر قیمت تمام شده قابل رقابت با کاغذ دیواری های تولید انبوه نیستند اما بزرگ ترین مزیت این روش چاپ کاغذ دیواری انتحاب و چاپ طرح اختصاصی حتی با تصاویر شخصی می باشد . کاغذ دیواری ها بر روی دیوارهای گچی بهتر نصب می شوند. اغلب کاغذ دیواری ها به دلیل بافت ها و طرح های موجود در آنها، نور بیشتری را به سمت خود جذب می کنند خصوصا اگر محصول انتخابی شما به رنگ تیره باشد. کاغذ دیواریهای نانو قیمت بالایی دارند و با توجه به موادی که در آن به کار گرفته شده گرد و غبار را به خود جذب نخواهند کرد. یکی دیگر از ویژگیهای کاغذ دیواریهای با کیفیت این است که گرد و خاک کمتری را به خود جذب میکند.

کاغذ دیواری یکی از المان های بسیار مهم و تاثیرگذار در سبک دکوراسیون منزل است. خرید بهترین مدل کاغذ دیواری : یکی از مهمترین مراحل در طراحی دکوراسیون داخلی منزل انتخاب نوع کاغذ دیواری برای پذیرایی , اتاق خواب و راه پله است. در ادامه این مقاله در مورد کاغذ دیواری، انواع کاغذ دیوار، نصب کاغذ دیواری و انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای دکوراسیون اطلاعات بیشتری ارائه می دهیم. به عنوان مثال اگر مبلمان و پردههای شما ساده هستند، میتوانید از طرحهای شلوغ و برجسته برای دیوارهای استفاده کنید. قبل از شست و شو باید گرد و غبار را از روی سطح کاغذ دیواری پاک کنید. یک کاغذ دیواری خوب و باکیفیت به آسانی بر روی دیوار قرار گرفته و نصب میشود. 12- انواع رنگ و کاغذدیواری با قیمتهای گوناگون در بازار وجود دارند، اما در کل معمولا هزینه رنگآمیزی پایینتر از کاغذ و نصب آن است. این ویژگی در کاغذ دیواریهای با کیفیت وجود دارد و از آنجا که جنس مواد به کار رفته شده در آنها خوب است؛ بوی بد و آلرژی زا تولید نمیکنند. در این صورت از آنجا که برای محیطهای سر بسته استفاده میشود؛ این بوی ناخوشانید شما را آزار نمیدهد.

به طور مثال برای فضاهای کوچک بهتر است از رنگهای ملایم و روشن و طرحهای سادهتری استفاده شود. همین طور در دیوارهای افقی طرحهای ساده و زیگزاگ میتواند زیبا باشد. این نوع از کاغذ دیواریها همانند کاغذ دیواریهای PVC قابل شستوشو هستند و طرحهای متنوع آن میتواند بر قیمت کاغذ دیواری تاثیر بگذارد. این کاغذ دیواریها دارای یک کد مخصوص هستند که نشان میدهد در برابر حرارت و آتش مقاومت بالاتری دارند و روند سوزاندن آنها نسبت به کاغذ دیواریهای عادی، کندتر است. در مثال دیگر، خانههایی که دیوارهای کوتاهی دارند برای بلندتر نشان دادن ارتفاع دیوار بهتر است از طرحهای راه راه عمودی استفاده شود. گاهی اوقات نصابی که برای نصب کاغذ دیواری خانه شما میآید چسب کاغذ دیواری را همراه خود می آورد ولی سعی کنید به راحتی اعتماد نکنید و حتما چسبی که قرار است استفاده شود را بررسی کنید و از او بخواهید که در مورد کیفیت چسب کاغذ دیواری به شما تضمین دهد و بعد شروع به کار کند زیرا در صورتی که چسب مناسبی در کار استفاده نشود کل کار خراب شده و هزینه دو برابری برای شما تراشیده می شود . شما از روی ضخامت کاغذ دیواری میتوانید دوام آن بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید