کاغذ دیواری پذیرایی،طرح،رنگ،مبلمان

طرح گل، پوستر های قسمت کودکانه ما، شخصیت های کارتونی کوچک میتوانند انتخاب های خوبی برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی پسر یا دختر کم سن و سال شما باشند. سپس با انتخاب کاغذ دیواری ساده بر روی دیوار های دیگر و یا رنگ های ساده برای روتختی ، اکسسوری ها و مبلمان از شلوغ شدن فضا جلوگیری کنید. برای همین هنگام انتخاب کاغذ دیواری باید مقیاس فضا به همراه سلیقه فردی در نظر گرفته شود. همچنین در نصب کاغذ دیواری در پذیرایی از تکنیک های نصب درون قاب، نصب کاغذ دیواری برای نصف دیوار و تکنیک تاکید بر نقطه کانونی می توانید استفاده کنید که جلوه لوکس و بسیار زیبا به فضا می دهد. این درحالی است که نصب کاغذ دیواری برای یک خانه صد متری یک تا دو روز زمان می برد. این محصول از دو لایه فلیزلین-وینیل ساخته شده است که از مقاومترین و محبوبترین انواع کاغذ دیواری در جهان بشمار میرود. هر طرح کاغذدیواری مدل بتا در چند رنگ محبوب عرضه شده است که همچنین چند رنگ با طرح ساده نیز برای هماهنگی با آن ارائه شده است که شما بتوانید به صورت تاکیدی از کاغذدیواری طرح دار در کنار طرح ساده بهره ببرید.

مراکز معتبر، هزینه اجرای کاغذ دیواری را به صورت شفاف به مشتری ارائه میدهند تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید. رویه محصول از جنس وینیل است که به راحتی با پد و مایع کف دار قابل شستشو میباشد. با چسب مخصوص کاغذ دیواری به دیوار می چسبد و مدت 1 تا 2 سال دوام دارد، معضل اصلی کاغذدیواری کاغذی این است که به راحتی پاره می شود. بسیاری از این دیواره ها نیز قابل نقاشی هستند و به شما این امکان را می دهند تا از رنگ های متفاوت استفاده کنید که در صورت ترکیب با طرح سه بعدی ، می توانید هر سبک و یا ظاهری از گچ های قدیمی را شبیه سازی کنید. طرحهای دنبالهدار که از کف تا سقف به صورت عمودی هستند، میتوانند دیوارها را بهصورت بصری بلندتر نشان دهند و نصب آنها در راهرو ورودی اتاق خواب با سقف کوتاه، انتخاب مناسبی است. وی که علاقهای خاص به شیوههای معماری و هنر مغرب زمین داشت، در زمان نوسازی کاخ گلستان با پوشاندن دیوارهای آن کاخ کاغذدیواریهای وارداتی از زمره نخستین افرادی شد که باب ورود این محصول را به ایران گشودند. کـاغذدیواری با طرح ها و رنگهای لطیف، دلنشین و چشم نواز در سبک مدرن میباشد.کـاغذ دیواری طرح های بدیع و خاص دارد و با ترکیب های رنگی ملایم اما در عین حال چشم گیر توانسته است به خوبی مورد توجه علاقمندان به این سبک قرار گیرد.

به گفته یکی دیگر از فروشندگان، بیشترین قیمت کاغذ دیواری مربوط به مدلی ایتالیایی است که هر رول آن 480 هزار تومان قیمت دارد و با توجه به اینکه هر رول این مدل هفت متر مربع از یک دیوار را میپوشاند به 10 رول از این کاغذ برای یک خانه 70 متری احتیاج است که قیمت کاغذ دیواری مورد نیاز برای این خانه معادل چهار میلیون و 800 هزار تومان میشود و با توجه به اینکه هزینه نصب این کاغذ رولی 15 هزار تومان است، هزینه نصب کل آن نیز 150 هزار تومان میشود. یک کاغذ دیواری خوب و باکیفیت به آسانی بر روی دیوار قرار گرفته و نصب میشود. از چسب کاغذ دیواری استفاده میشود. در حالی که چسب های مخصوص کاغذ دیواری نه تنها بویی ندارند بلکه به سرعت خشک می شوند. در مورد فضاهای تجاری و کاری نیز آلبوم مدل بتا میتواند مورد توجه شما قرار گیرد برای مثال برای سالن ها یا کلینیک های زیبایی، فروشگاه ها، مزون ها و آتلیه ها از کاغذدیواری بتا می توان بهره برد. در مورد فضاهای تجاری و کاری نیز آلبوم مدل بتا می تواند مورد توجه شما قرار گیرد برای مثال برای سالن ها یا کلینیک های زیبایی، فروشگاه ها، مزون ها و آتلیه ها از کاغذدیواری بتا می توان بهره برد.

کاغذ دیواری هایی که با تکنولوژی نانو ساخته می شوند، علاوه بر ویژگی های کاغذدیواری های PVC ویژگی های مثبت دیگری دارند. اما اغلب طرح های گل دار و مخملی با گل برجسته برای این مورد طرح هایی که با اشکال هندسی باشند و یا حالتی طبیعی مانند کهکشانی داشته باشند گزینه های مناسب و بهتری است. طرح هایک لاسیک مثل طرح «داماس» و «گل دار» از بهترین گزینه ها هستند. مدل ۸۲۰۱۹۸ از آلبوم Natural Space است که برای محیطهایی مثل دفتر کار، راهروها و حال خانهها پیشنهاد شده است. معمولا برای نصب کاغذ دیواری اداری و نصب کاغذ دیواری اتاق کودک این نوع پیشنهاد می شود. در بعضی از متریال کاغذ دیواری از pvc استفاده می شود که این ماده بسیار خطرناک است . اندازه رولهای کاغذهای دیواری با هم متفاوت هستند، یعنی برخی از آنها 3.5 مترمربع، بعضی پنج مترمربع، برخی دیگر هفت مترمربع از یک دیوار و حتی بیشتر را پوشش میدهند. بلکه چسب کاغذ دیواری ها با درجه کیفیت مختلف و با برند های متفاوتی وجود دارند و همین که شما از کیفیت آن ها اطمینان حاصل کنید و نصاب بابت جنس چسب به شما ضمانت دهد ، دیگر نیازی به نگرانی بیشتر نیست .

دیدگاهتان را بنویسید