کاغذ دیواری پذیرایی،طرح،رنگ،مبلمان

همچنین این روزها نوسانات ارزی میتواند محصولاتی را که از کشورهای دیگر وارد می شوند دستخوش تغییرات بسیار زیاد قرار دهد. زیرا در برخی موارد طرح انتخاب شده بسیار زیباست اما زمانی که بر روی دیوار قرار میگیرد ظاهر جذابی نداشته و موجب تغییر نظر شما می شود. ممکن است کاغذ دیواری قبلی کاملا سالم و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی باشد اما کندن کاغذ دیواری قبلی یکی از الزاماتی است که حتما باید انجام شود. اما باید بدانید اگر از کاغذ دیواری های با کیفیت و قابل شستشو استفاده کرده باشید، در آب و هوای شرجی، دوام بیشتری خواهند داشت. هدف از نصب کاغذ دیواری افزایش زیبایی محیط است اما نصب نادرست و غیر اصولی آن می تواند زیبایی محیط را کاهش دهد. علاوه بر اینکه نصب درست کاغذ دیواری در خانه اهمیت زیادی دارد مکان های دیگر مانند شرکت های تجاری بزرگ، رستوران های بزرگ و مشهور، هتل های بزرگ و درجه یک، آموزشگاه ها و بسیاری از مکان های مهم دیگر نیز به نصب کاغذ دیواری با روش صحیح و اصولی نیاز دارند. در عکس بالا استفاده از کاغذ دیواری بر روی سقف طرحی جذاب به وجود آورده است که ایده جالبی برای طراحی دکوراسیون خانه است.

با توجه به نوع کاغذ دیواری، روشهای مختلفی برای تمیز کردن آنها وجود دارد. البته بهتر است اجرای کاغذ دیواری برای زمانی بگذارید که به نصاب دسترسی داشته باشید و بتوانید با خیال راحت کار را به او بسپارید. مراقب باشید که آب کثیف از اسفنج خارج نشود و بر روی کاغذ سرازیر نشود. این روزها بازار کاغذ دیواری به سرعت در حال تغییر است و این امکان وجود دارد که طرح انتخابی شده طی چند ماه آینده دیگر تولید نشود و در بازار نیز موجود نباشد. پنج نکته اصلی وجود دارد که هنگام خرید کاغذ دیواری علاوهبر طرح و رنگ، باید آنها را در نظر بگیرید، قابلیت شستشو، مقاومت در برابر نور، روش نصب، نوع چسب و نحوه جداسازی از دیوار. برای انتخاب مناسب كاغذدیواری باید فیلتر هایی برای خود داشته باشید به همین دلیل جهت سهولت در انتخاب اطلاعات آلبوم های كاغذ دیواری را بر اساس سبک، مناسب برای فضا و قیمت، در جدول زیر مشخص كرده ایم. انتخاب مدل هایی با رنگ روشن و طرح های کوچک بهترین انتخابی است که میتوانید برای دیوارهای منزل خود داشته باشید. دیوارهای گچی برای نصب کاغذ دیواری بسیار مناسب هستند و این کار به راحتی انجام می شود.

به سادگی آن را روی دیوارهای خود بچرخانید و گرد و غبار سطح را جمع می کند. عایق حرارت و رطوبت: برخی مدلهای کاغذ دیواری عایقهای قابل اعتمادی برای گرما، صدا، رطوبت و گرد و غبار نیز هستند. عدم امکان ترمیم: برخی کاغذ دیواریها به راحتی خراش بر میدارند، پاره میشوند، و یا به دلیل رطوبت از دیوار جدا میشوند. حال ممکن است چند سال بعد بخواهید از دکور دیواری دیگری به جای آن استفاده کنید یا اینکه کلا آن را جدا کنید. بدون شک هزینه های مصرفی از اهمیت بسیار زیادی دارند و شما می توانید با جست و جوی دقیق نصاب کاغذ دیواری ارزان پیدا کنید و به این صورت هزینه های ناشی از این کار را کاهش دهید. در طراحی این نوع از کاغذهای دیواری اغلب سعی شده است از طرح هایی از طبیعت به کار برده شود. میتوانید ترکیبی از کاغذ دیواری و رنگ برای دکوراسیون دیوار ها در خانه استفاده کرده و فضاهای خانه خود را زیباتر کنید . به همین دلیل همواره توصیه می شود قبل از خرید، تصاویر مختلفی را ارزیابی کنید و آن چیزی را که با نوع فضا و وسایل منزل شما همخوانی دارد مشخص نمائید. کاغذ دیواری های موجود در بازار آنقدر از طرح ها، بافت، رنگ و سبک های متنوعی برخوردار هستند که مطمئنا اگر هیچ ذهنیتی از قبل نداشته باشید سردرگم خواهید شد.

نکته اینجاست که هیچ گاه نباید به مدل های رنگارنگ موجود در بازار چشم داشته باشید. در واقع همه میدانیم که طرح های مدل سال، با همان سرعتی که مد می شوند با همان سرعت از بین می روند به همین دلیل بهتر است سراغ طرحی بروید که چند ماه بعد از خرید آن پشیمان نشوید. به همین دلیل توصیه می کنیم اگر با کمبود نور مواجه هستید، سراغ طرح های شلوغ و تیره نروید. اغلب کاغذ دیواری ها به دلیل بافت ها و طرح های موجود در آنها، نور بیشتری را به سمت خود جذب می کنند خصوصا اگر محصول انتخابی شما به رنگ تیره باشد. باید به شما بگوییم که استفاده از کاغذدیواری، بهترین روش بمنظور تغییر دکوراسیون خانه برای عید نوروز میباشد. برای کاغذ دیواری اتاق خواب باید سراغ طرح هایی برویم که علاوه بر جذابیتی که به اتاق می بخشند باعث ایجاد حس آرامش در افراد شوند. این رنگ علاوه بر این که مزایای رنگهای گرم را دارد، برای ایجاد آرامش در محیط هم استفادههای زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید