کاغذ دیواری پذیرایی،طرح،رنگ،مبلمان

تراز کردن کاغذ دیواری بسیار مهم است بهخصوص در نصب اولین قواره روی دیوار. هنگام شروع نصب کردن باید مطمئن شوید که اولین بخشی که نصب می کنید صاف و مستقیم است چرا که این روی بقیه قسمت هایی که می خواهید نصب کنید تاثیر مستقیم میگذارد. پوستر سه بعدی گل تاثیر به سزایی در فضا سازی به شکل هنرمندانه دارد و سایه روشن این نوع طرح یک تصویر واقعی از گل های بسیار زیبا را رو به روی چشمان قرار می دهد. در گذشته این دیوارپوش، تنوع چندانی نداشت ولی امروز خوشبختانه انواع و اقسام این محصول در بازار وجود دارد. تفاوتی ندارند و یک محصول یکسان هستند ولی با نام های متفاوتی در بازار ایران به فروش می رسند. سپس باید قسمت تراشیده را دوباره با گچ مجددا پوشش دهید و پس از خشک شدن آن باید با روغن الف قسمت مربوطه را زیرسازی نمایید. همچنین میتوانید بر روی دیوارهای فضاهای پر رفت و آمد طرح های تبلیغاتی خود را بر روی کاغذ دیواریهای تبلیغاتی نمایید. اما این طرحهای آماده بر روی کاغذهایی میشود که اطلاعی از نوع کیفیت آنها ندارید. این اصول باعث ایجاد چشم­اندازی بهتر برای دکوراسیون پذیرایی میشود. یکی دیگر از موارد استفاده از کاغذ دیواری ، ایجاد پوشش دیوار در اتاق کودک است.

سپس واحد پوسترهای انتخابی شما را با توجه به سایز دیوار شما آماده میکنند. از آنجایی که طرحهای کاغذ دیواری بسیار متنوع است میتوانید با یک طراح ماهر مشورت کنید تا عیبهای منزلتان پوشانده شود. و عکس روی کاغذ دیواری سفارشی این امکان را به شما میدهد تا تمامی اجزای فضای منزل و محل کارتان را طوری کنید، که با یک دیگر همخوانی داشته باشند. سعی کنید قبل از انتخاب طرح حتما نمونه کارهای اجرا شده ی ما و شرکت های مختلف را در اینترنت جستجو کنید، و تناسب آن با کاری که قرار است در محیط کاری یا منزل شما انجام شود را در نظر بگیرید. این مدل که جزو طراحیهای کلاسیک-مدرن شرکت LIVING است و برای محیطهایی مثل دفتر کار، اتاق پذیرایی و حال منزل و همچنین راهروها پیشنهاد شده است. شرکت های مالیاتی کم کم به پتانسیل درآمدی آن واقف شدند. 2- آیا استفاده از کاغذ دیواری در خانه های اجاره ای کار درستی است؟ حتما به رنگ مبلمان دقت کنید اگر پارچه مبلمان شما طرح شلوغ دارد از کاغد دیواری طرح خلوت استفاده کنید با دقت به هارمونی رنگ بینشان. کاغذ دیواری هایی که روی آن ها لایه ای از وینیل وجود دارد. از این طرح ها می توان در محیط های مختلف استفاده کرد.

سوال این است که این نوع دیوارپوش در چه زمانی به ایران آمد؟ کار بسیار مهم دیگری که لازم است پیش از نصب کاغذهای دیواری انجام دهید، تمیزکردن کامل دیوارهاست تا از هرگونه آلودگی و کپک احتمالی عاری شوند. و با توجه به نوع جنس کاغذ دیواری انتخابی شما قابل شستشو و یا تمیز کردن میباشند.(دستگاه کاغذ دیواری پوستری بانی فقط صرفاً برای تولید پوستر میباشد.) سپس پرت لتهای کاغذ دیواری با توجه به احتساب اورلب برش داده میشوند و همراه با نقشه و راهنمای نصب بستهبندی و از طریق باربری، اتوبوس و تیپاکس (به انتخاب شما) برای شهرستان ها و برای شهر تهران و کرج نیز از طریق پیک، آژانس یا اسنپ ارسال می گردد. از آنجایی که رنگ کردن دیوار فرایندی زمان بر و پرهزینه است، کاغذ دیواری می تواند گزینه مناسبی برای پوشاندن عیوب دیوار باشد. کاغذ دیواری هایی با طرح زیاد نیز باعث تیره به نظر رسیدن دیوار می شود.

باید هماهنگی لازم را با کاغذ دیواری داشته باشند. ولی در زمان سفارش حتما اعلام کنید که در طرح پوستر شما آن را در نظر بگیریم. در صورتی که از چاپ تصویر برای کاغذ دیواری سه بعدی خود استفاده میکنید بهتر است در زمان نصب آن را تنها بر روی یک دیوار نصب نمایید تا از شلوغ شدن زیاد فضا و دیوار ها جلوگیری شود. شلوغ بودن دیوار ها در نگاه کلی باعث کوچکتر بنظر رسیدن فضا مورد نظر شما خواهد شد. دیوار نباید هیچ ترک و یا شکافی داشته باشد. ۵- پارچه ای با روکش وینیل اکریلیک: این نوع دیوارپوش زیرلایه پارچه ای دارد و با وینیل یا اریلیک مایع پوشیده شده و طرح مورد نظر روی این پوشش چاپ شده است. انگلستان یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین کشورهایی که در این صنعت فعالیت دارد. این نوع از کاغذهای دیواری سه بعدی در دکوراسیون مدرن جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. به طور مثال رنگ های سفید و طوسی در کنار هم به خاطر روشنی و راحتی که دارند یک سبک مدرن را در خانه به وجود می آورند. قابل ذکر است کلیه طرحهای پوستر بر روی کاغذ دیواری های مخصوص printable wallpaper و مطابق با استانداردهای جهانی تولید انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید