کاغذ دیواری و 7 نکته بسیار مهم برای انتخاب و نصب آن

اتاق خواب ها: استفاده از دیوارپوش آجری در اتاق خواب ها بخصوص اتاق خواب کودکان باعث از بین رفتن استرس و هراس کودکان خواهد شد و فضای اتاق خواب را خیلی آرامش بخش تر خواهد کرد این نوع دیوارپوش برای اتاق کودک نیز موجود میباشد. اتاق انتظار بیمارستان: محیط بیمارستان بصورتی است که افراد در بدو ورود ممکن است نگرانی و استرس داشته باشند شما میتوانید با نصب دیوارپوش آجری تمامی استرس های افراد را در همان لحظه ورود کاملا خنثی کنید و یا کاهش دهید. شما ممکن است دیوار منزل خود را کاغذدیواری کرده باشید. حمام: ممکن است نگران بخار آب و آسیب دیدن دیوارپوش آجری زیبایتان باشید اما نگران نباشید این نوع دیوارپوش آجری کاملا ضد آب و حرارت میباشد به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید. پشت دیوار پوش شامل چسب میباشد با یک روکش تنها با بلند کردن روکش موجود بر روی چسب های پشت آن میتوان دیوار پوش را به راحتی بر روی دیوار مورد نظر چسباند اما در برخی از آنها بهتر است تا حتما از متخصصان در نصب برای ایجاد نتیجه بهتر کمک بگیرید. در این شرایط به یک راهنمای خرید کاغذ دیواری کامل نیاز خواهید داشت تا گزینه مناسب و زیبایی برای منزلتان انتخاب کنید.

در کاغذ دیواری امکان بلند شدن چسب وجود دارد و بیشتر آنها اصلا قابل شستشو و ضد خش نمیباشند. اما نکته اینجاست که به دلیل وجود تکههای مخمل در آن، قابل شستشو با استفاده از مواد شوینده نیستند. وجود طرح و رنگ های متنوع در آن. نصب دیوارپوش نیازی به زیرسازی نداشته و باعث پوشاندن ایرادات دیوار میشود ولی نصب آن روی دیوار نم دار امکان پذیر نمیباشد و حتما باید دیوار خشک باشد تا براحتی روی دیوار چسبانده شود. با توجه به دارا بودن تنوع در دیوارپوش و موجود بودن رنگ های بیشمار آن و نصب راحت بدون زیرسازی و تحویل فوری این روزها محبوبیت زیادی را در بین افرادی که مایل به تغییر دکوراسیون فضا داخلی خود هستند، شده است. عدم نیاز به زیرسازی برای نصب دیوارپوش. در بعضی شرکت های ارائه دهنده ی خدمات فروش و نصب کاغذ دیواری به طور همزمان انجام می شود ،بدین صورت کافی است شما کاغذ دیواری مورد نظرتان را سفارش دهید و خریداری و نصب آن توسط شرکت انجام می شود.

اتاق بیماران: با استفاده از دیوارپوش آجری در اتاق بیمارانتان و استفاده از طرح ها و یا رنگ های آرامش دهنده میتوانید تا حدی در آنها را تسکین دهید. ولی توجه داشته باشید که ترکیب کردن آنها یه مقدار هوشمندی نیاز دارد و بهتر است که از یک طراح و معمار داخلی مشورت بگیرید. حتما بارها پیش آمده که شما نیز بجای رنگ کاری کردن دیوار با زیر سازی و بتونه و شلوغ کاری زیاد بدنبال یک راه بصرفه تر و کم کارتر باشید. کاغذ دیواری های موجود در بازار آنقدر از طرح ها، بافت، رنگ و سبک های متنوعی برخوردار هستند که مطمئنا اگر هیچ ذهنیتی از قبل نداشته باشید سردرگم خواهید شد. در واقع این سبک هیچ محدودیتی در چیدمان فضا ایجاد نمیکند ، بلکه تنوع بالای این مدل کاغذ ، نمای هر خانه را منحصر به فرد میکند . 1. به هیچ عنوان هنگام تمیز کردن دیوارپوش آجری از آب و یا محلول ضد عفونی کننده استفاده نکنید.

5. از دیوارپوش آجری در نمای خارجی استفاده نکنید. با مدادی کمرنگ این فاصله را از در ورودی اتاق که کنار دیوار است علامتگذاری کنید. قیمت کاغذ دیواری یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در زمان خرید کاغذ دیواری به آن توجه کنید و متناسب با بودجه ی خود کاغذ دیواری را خریداری کنید. کاغذهای دیواری PVC محکم، با دوام و قابل شستشو هستند. دوام این نوع کاغذدیواری بسیار بالا است. کاغذدیواری قابل برداشت، که به عنوان دیوارپوش موقت نیز شناخته شده است، سطح طراحی ایده آل مستاجران را ارتقاء داده است. امروزه اما با متنوع شدن طرح های کاغد دیواری، و همچنین افزایش کیفیت و طرح های زیبا، کاغذدیواری به خوبی در منازل ما جای باز کرده و جزء مهمی از دکوراسیون داخلی ما میباشند! با انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواری برای دکوراسیون محل(که همخوانی با وسایل دیگر منزل یا محل کارتان داشته باشد) می توانید فضایی آرامبخش و زیبا را خلق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید