کاغذ دیواری سه بعدی

با شروع قرن بیستم کاغذ دیواری یکی از رایجترین اقلام مورد استفاده در منازل دنیای غرب گردید. سبک کاغذ دیواری کلاسیک: سبک کاغذ دیواری کلاسیک همان سبک سنتی غرب است که قدری رنگ و روی عصر معاصر را به خود گرفته است. این کار باید یکنواخت انجام گیرد تا بر روی دیوار ایجاد گرهک نکند. کار دیگری که پیش از نصب کاغذ دیواری در جدیدترین آلبوم و رنگ لازم است، برداشتن کاغذهای قدیمی از روی دیوار است. بجز چاپ پوستر در طول و عرض متفاوت امکان چاپ روی کاغذ دیواری با طرح های دلخواه شما فرا هم آمده البته قطعا از نظر قیمت تمام شده قابل رقابت با کاغذ دیواری های تولید انبوه نیستند اما بزرگ ترین مزیت این روش چاپ کاغذ دیواری انتحاب و چاپ طرح اختصاصی حتی با تصاویر شخصی می باشد . یک رول واحد تنها دارای اندازه 4 متر و 11.5 سانتی متر است در حالی که رول های دو برابر دارای 8 متر و 23 سانتی متر اندازه هستند؛ بنابراین اگر طول دیوار شما 2 متر و 75 سانتی متر است، شما تنها می توانید سه ردیف کاغذ دیواری از یک رول واحد روی آن دیوار قرار دهید.

خرید کاغذ دیواری در رول های دو برابر و سه برابر، می تواند متراژ بیشتری کاغذ را نسبت به یک رول واحد در اختیار شما بگذارد. به دلیل وسعت و تنوع طرح در این مجموعه دیگر نیاز نیست شما برای خرید کاغذ دیواری پذیرایی و یا هر مکان دیگری به چندین فروشگاه بروید! بعضی از انواع کاغذدیواریها به دلیل کیفیت بالا میتوانند بیش از 15 سال دوام داشته باشند و به دلیل دوام و نگهداری آسان برای مکانهای شلوغ در خانه مورد استفاده قرار میگیرند. نمادی از اصالت و قدمت است و حضور آن در خانه های امروزی جلوه ای بی نظیر به دکوراسیون داخلی می بخشد. این کاغذ ها دارای طرح های متنوعی از جمله اشکال هندسی, تصاویر گل و گیاه, تصویر بنا های تاریخی و سایر طرح های دلخواه می باشند و به صورت سه بعدی چاپ می شوند. آیا به نظر شما می توان تمامی کاغذ دیواری ها را برای انواع فضاها مناسب دانست و بدون توجه به ذات فضای مورد نظر، اقدام به خرید و نصب کاغذ دیواری نمود؟ اتاق خواب خانه شما بعنوان یکی از خصوصیترین فضاها دارای اهمیت بسیار بالایی است و باید در دکوراسیون داخلی و نحوه چیدمان آن دقت و توجه لازم را به کار برد.

توجه نکردن به این نکته با گذشت زمان در روح شما ایجاد خستگی و زدگی خواهد کرد. همچنین تمام دیوارهای منزل را با پوستر سه بعدی تزئین نکنید؛ زیرا باعث خستگی چشم مخاطب میشود. باید این نکات را هم بدانید که کاغذ دیواری با طرح های عمودی و راه راه باعث میشود دیوار بلند تر وسقف مرتفع تر به چشم بیایند. در زمان خرید کاغذ دیواری باید به مواردی مانند گروه سنی و نوع فعالیت آنها توجه داشت و باید دید که کاغذی دیواری برای چه فضایی قرار است، استفاده شود. پیش از نصب کاغذها لازم است با نوارچسب کاغذی فضای پشت کلیدها و پریزها را بپوشانید. رنگها در جلاها و براقیتهای مختلف وجود دارند، در حالی که کاغذ دیواری در سطوح کاغذی و وینیل برای ماندگاری و تنوع ظاهری ارائه می شود. در حال حاضر فروشگاههای اینترنتی زیادی وجود دارد که میتوانید برای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری در طرحهای مختلف به آنها مراجعه کنید. انواع ارزان قیمتی از کاغذ دیواری در بازار به فروش میرسد که نسبت به دیگر انواع رنگآمیزی دیوار بسیار به صرفه تمام میشود. قیمتی که در آلبوم ها برای هر نوع کاغذ دیواری قید شده است برای یک رول از آن است. ممکن است باید خود بگویید که چرا کاغذ دیواری ساده یکی از بهترین گزینهها برای تزئین فضاهای مختلف است؟

انتخاب کاغذ دیواری جدید برای اتاقهای مختلف با اهداف مربوط به هر اتاق باید هماهنگ باشد. فروشگاه اینترنتی منزل در زمینه فروش کاغذ دیواری در طرحهای مختلف و مدلهای ساده فعالیت چشمگیری دارد و شرایطی را برای مشتریان فراهم کرده است تا بتوانند برندهای معتبر کاغذ دیواری در این فروشگاه آنلاین مشاهده کنند. اکثر شرکتهایی که به فروش انواع کاغذ دیواری مشغول هستند، سرویس نصب و اجرا را به عنوان بخشی از خدمات ارائه میکنند. مورد دیگری که روی قیمت آن تاثیر می گذارد؛ طرحی است که انتخاب می کنید. اگر هم از کاغذهای خودچسب استفاده میکنید قاعدتا نیازی به استفاده از چسب نخواهید داشت و میتوانید طبق راهنمای روی بستهبندی محصول کاغذ را روی دیوار نصب کنید. از طرفی باید این را در نظر داشت که ضد صدا و گرما هستند و برای بسیاری از محیط ها گزینه ای مناسب خواهند بود. آمادهسازی دیوار که به زیر سازی معروف است شامل برطرف کردن سوراخها و خرابیهای گچ دیوار میشود به گونهای که دیوار کاملاً صاف و یکدست شود.

دیدگاهتان را بنویسید