کاغذ دیواری سه بعدی چیست و چطور با قیمت ارزان آن را بخریم ؟

بدون شک در ساعاتی از روز نور شدید است که پردههای کره کرهای با طرحهای متنوع برای کاهش نور مزاحم بسیار مناسب هستند. چراغهای محل کار باید دارای طراحی مناسب باشند که جذابیت فضا را افزایش دهند. میزهای اداری، کمد دراور جدید، لوستر، صندلی، قفسههای کتاب و دکور، کاغذ دیواری و غیره از جمله وسایل ضروری هر دفتر اداری به شمار میروند که باید در تهیه آنها نهایت دقت و توجه به کار رود. توجه داشته باشید که کاغذ دیواری مناسب برای اتاق خواب هر شخص، با توجه به سلیقه و اندازه اتاق او، می تواند متفاوت باشد. سیستمهای گرمایشی و سرمایشی مانند اسپیلتها برای تمام فصول سال مناسب هستند و تهیه آنها علاوه بر کاهش هزینه، موجب جلوگیری از اشغال فضا و بینظمی آن میشود. این رنگ علاوه بر این که مزایای رنگهای گرم را دارد، برای ایجاد آرامش در محیط هم استفادههای زیادی دارد. فرقی نمیکند که مبلمان یا وسایل تزیینی خانه شما چه رنگی است یا چه مدلی دارد ، بلکه تنوع بالای آن میتواند نمای خانه را به طور کلی تغییر دهد .

به این ترتیب میتوانید مبلمان و رنگ پرده ها را نیز متناسب با کاغذ دیواری تغییر دهید. اگر نگران این موضوع هستید باید بگویم این روزها حتی میتوانید کاغذ دیواریهایی پیدا کنید که قابلیت شست و شو دارند. اگر برای فضای مورد نظر از کاغذدیواری تیره استفاده کنید، محوطه کوچکتر به نظر میرسد. با رعایت این 7 نکته، میتوانید استفاده بهینه ای را از کاغذدیواری برای زیبا تر کردن منزل خود داشته باشید. میتوانید ترکیبی از کاغذ دیواری و رنگ برای دکوراسیون دیوار ها در خانه استفاده کرده و فضاهای خانه خود را زیباتر کنید . کاغذ دیواری که در دکوراسیون ادارات انتخاب میشود باید از نظر طرح، رنگ بندی، متریال و بافت با سایر تجهیزات موجود در این محیطها هماهنگی داشته باشد. در این شرایط دولت یا باید از تولید کننده حمایت و بر کار او نظارت کند یا واردات را آزاد کرده که تولید کننده رقابت کند. برخی از فضاهای دفتر کار ممکن است دارای فضایی کوچک باشند. از این رو بهترین گزینه برای جداسازی فضا در دفتر کار، پارتیشنها هستند.

از این رو تنها بحث زیبایی فضا در چیدمان اداری مطرح نیست. میز اداری یکی از مهمترین تجهیزاتی است که باید بهصورت استاندارد طراحی شود. لوسترهای روشنایی و آباژورهای متنوعی برای این فضاها طراحی شده است که با سایر تجهیزات دیگر در این فضا مانند: میز اداری، کاغذ دیواری و غیره هارمونی مناسبی دارند. بهعنوان نمونه میز اداری از قیمت ۳۵۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان، کمد از قیمت ۱ تا ۴ میلیون تومان، کاغذ دیواری از متری ۹۹ تا ۹۰۰ هزار تومان، صندلی اداری از ۸۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان در نظر گرفته میشود. یکی از جذاب ترین المان های سبک بوهمیایی ، استفاده از کاغذ دیواری پر زرق و برق با موضوع طبیعت است . این تجهیزات به راحتی با جدیدترین کاغذ دیواری ۱۴۰۰ تلفیق میشوند و فضایی منحصر به فرد و جذاب را به وجود میآورند. در واقع هر سه آنها یک محصول هستند و فقط با اسمهای متفاوتی در بازار شناخته میشوند. رنگ کاغذ دیواری باید با روحیه اعضای خانواده متناسب باشد زیرا هر کدام از انها حس متفاوت را القا می کنند. گلدانهای گل طبیعی حس طراوت و تازگی را به مخاطب القا میکنند و تا حدود زیادی رسمی بودن فضاهای اداری را کاهش میدهند.

چرم حس سنگینی فضا را افزایش میدهد و در گران قیمت جلوه دادن سایر وسایل موجود در اداره تاثیرگذار است. چیدمان وسایل در دفتر اداره به لوکس نشان دادن فضا، منظم شدن و هارمونی آن کمک بسیاری میکند. مبلمان اداری با پوشش چرم بهترین گزینه برای چیدمان وسایل دفتر اداری است. در این مقاله قصد داریم شما را با ۱۷ وسیله کاربردی و فوق العاده در چیدمان دفتر اداری آشنا کنیم. این همان فضایی است که هر یک از ما دوست داریم بعد از یک روز شلوغ کاری خود را در میان آن تصور کنیم. هرچند که کاغذ دیواریهای تولید این شرکتها به پای برند های کاغذ دیواری ایتالیایی نمیرسد اما میتوان آنها را در میان شرکت های آسیایی بهترین دانست. سایه ها و نور پردازی در این طرح ها به گونه ای در چاپ آنقدر دقیق است که می توانید خود را در میان یک طبیعت زیبا احساس کنید. برای مثال استفاده از گروهی پرنده و یا ماهی که در یک مسیر به صورت گروهی در حال حرکت هستند. این تجهیزات به سازماندهی فضای اداری کمک میکنند و از ایجاد شلوغی در این فضا جلوگیری به عمل میآورند. کاغذ دیواری سه بعدی یا پوستر دیواری سه بعدی در عین حال که تفاوت چندانی از نظر جنس با کاغذ دیواری های معمولی ندارد اما میتواند به طور کلی ظاهر فضای داخلی محیط کار و یا منزل خود را دگرگون نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید