کاغذ دیواری سه بعدی را از کجا بخریم؟

در مورد فضاهای تجاری و کاری نیز آلبوم مدل بتا میتواند مورد توجه شما قرار گیرد برای مثال برای سالن ها یا کلینیک های زیبایی، فروشگاه ها، مزون ها و آتلیه ها از کاغذدیواری بتا می توان بهره برد. در مورد فضاهای تجاری و کاری نیز آلبوم مدل بتا می تواند مورد توجه شما قرار گیرد برای مثال برای سالن ها یا کلینیک های زیبایی، فروشگاه ها، مزون ها و آتلیه ها از کاغذدیواری بتا می توان بهره برد. در دکوراسیون منزل، با توجه به سلیقه برای اتاق خواب ها، اتاق نشیمن، سالن پذیرایی، تی وی روم یا فضای نشیمن کاربرد دارد. از میان آلبومهای ارائه شده توسط این شرکت، آلبومهای 888 و 444 به دلیل اینکه دارای زیباترین طرحها برای سالنهای پذیرایی و اتاق خواب هستند، مشتریان بیشتری را به خود جذب کردهاند. برای انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری پذیرایی، باید به فاکتور هایی مانند هارمونی، تضاد، اندازه و نور فضای پذیرایی دقت کنید. تنها مزیت این از کاغذ دیواری ها نسبت به انواع دیگر آن ارزان قیمت بودن آن است. اندازه رولهای کاغذهای دیواری با هم متفاوت هستند، یعنی برخی از آنها 3.5 مترمربع، بعضی پنج مترمربع، برخی دیگر هفت مترمربع از یک دیوار و حتی بیشتر را پوشش میدهند.

اگر ارتفاع دیوارها در کل ساختمان ثابت است دیگر نیازی به اندازهگیری مجدد نیست. کاغذدیواری بتا دارای بافت برجسته ظریف در طرح های آن می باشد که به همراه جلا و درخششی که دارد برای جلوه و زیباتر کردن فضاهای شما به شما کمک می کند. خریداران کاغذ دیواری می توانند با مراجعه به این خیابان طرح و مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایند و از مشاورین و نصابان برای تغییر دکوراسیون و نصب کاغذ دیواری کمک بگیرند. ولی توصیه ما به شما این است که از متخصصان این امر کمک بگیرید . همواره سعی کنید تاثیر نور در زیبایی کاغذ دیواری سه بعدی را در نظر بگیرید. فاکتورهای کلیدی که باید هنگام تصمیم گیری بین رنگ و کاغذ دیواری در نظر بگیرید. در هنگام خرید کاغذ دیواری این نکته را در نظر داشته باشید که قابل شستشو باشد و آن عبارت حتما در مشخصات محصول درج شده باشد . به همین دلیل برای اتاق کودک مناسب نمی باشد و در هنگام جابجا کردن مبلمان منزل باید دقت کرد تا پارگی در آن پیش نیاید. طرح کاغذ دیواری فوق داری طیف رنگ نسکافه ای مایل به طلایی تیره میباشد ، راه های عمودی با نقشی جلوه گر میتواند فضای سه بعدی جالبی را در محیط خلق کند ، برای جستجوی طرحی همگام با محصول فوق میتوانید کاغذ موداسیون کد ۳۲۲۵ را در سایت دیجی کالا جستجو نمایید.

لازم به ذکر است که کاغذ دیواری مدل بتا از ماندگاری بالایی در مقابل نور آفتاب برخوردار است و دارای بهترین کیفیت کالا می باشد.. بسیاری از طراحان داخلی نسبت به تزیین دیوارهای منزل با کاغذ دیواری برای ایجاد نقطه جذب در دیزاین منزل اقدام می کنند. در اتاق کودک از کاغذدیواری های بادوام و محکم استفاده کنید زیرا ممکن است کودکان نسبت به پاره کردن و کندن کاغذدیواری اقدام نمایند. به منظور انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب به رنگ و مدل پرده و روتختی کودک نیز توجه فرمایید. لازم به ذکر هست که ترکیب طرح های مختلف در کاغذ دیواری های کاریزما جذابیت بسیار زیبایی را در دکوراسیون و پوشش دیوارها می دهد. کـاغذدیواری با طرح ها و رنگهای لطیف، دلنشین و چشم نواز در سبک مدرن میباشد.کـاغذ دیواری طرح های بدیع و خاص دارد و با ترکیب های رنگی ملایم اما در عین حال چشم گیر توانسته است به خوبی مورد توجه علاقمندان به این سبک قرار گیرد. به گفته یکی از فروشندگان، ارزانترین نوع کاغذ دیواری مربوط به مدلی آلمانی است که به دلیل تک رنگ بودن رولی 10 هزار تومان قیمت دارد و هر رول آن پنج مترمربع از یک دیوار را میپوشاند که مثلا برای یک خانه 70 متری به 14 رول از این نوع کاغذ احتیاج است که بنابراین قیمت کاغذ دیواری مورد نیاز 140 هزار تومان میشود و هزینه نصب هر رول نیز 10 هزار تومان است، پس 140 هزار تومان نیز هزینه نصب این نوع کاغذ میشودو بنابراین 280 هزار تومان کمترین هزینه برای کاغذ دیواری کردن چنین خانهای است.

کاغذ دیواری ها معمولا به صورت رول فروخته می شوند . قیمت هر رول کاغذ دیواری با توجه به فاکتورهایی مثل برند، کشور، جنس و … سپس به آرامی مقداری از چسب را در بخش پشتی آن بمالید و درز را فشار دهید. اگر نصاب کار را انجام خواهد داد خودشان چسب هم می آورند. طرحهای زیگزاگی هم فضای اتاق را زندهتر جلوه میدهند.فضاهایی مثل اتاق نشیمن که در واقع محیطهای دورهمی است بهتر است با کاغذ دیواریهایی با رنگهای غالب گرم مثل قرمز، نارنجی یا زرد طراحی شود، چرا که به فضا صمیمیت خاصی میبخشد.اگر اتاقی دیوارهای کوتاه دارد و در نتیجه سقف آن هم کوتاه است بهتر است برای پوشش دیوارهایش از کاغذ دیواری با طرحهای عمودی استفاده کنید چون در این صورت دیوارها بلندتر نشان داده میشوند. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه هر آیتم، میتوانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره محصول به دست بیاورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید کاغذ دیواری زیبا و پرفروش ، لاکچری ، ساده و شیک و ارزان روی این دکمه کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید