کاغذ دیواری سه بعدی – خرید کاغذ دیواری سه بعدی ارزان ایرانی و خارجی

این نکته نیز قابل ذکر است که کاغذ دیواریها شاید در طول زمان دچار آسیب و خرابی شوند و زیبایی اولیه خود را از دست بدهند؛ بنابراین بهتر است یک رول بیشتر خریداری کنید تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید و برای پیدا کردن آن نوع کاغذ دیواری در بازار دچار مشکل نشوید. این نوع از کاغذ دیواریها همچنین قابل شستوشو و ضد آب هستند. همچنین میتوان افزودنیهای ظریف دیگر را هم به دیوار اضافه کرد. و سعی کنید از کاشی و سرامیک برای پوشش آن قسمت استفاده کنید تا به راحتی و تنها با یک پارچه نمناک آن را تمیز کنید. مثلا کاغذ دیواری با الیف طبیعی مانند، کاغذ دیواری نانوون و نانو برای خرید و نصب در اتاق خواب کودکان و افراد سالمند مناسب است و از کاغذ دیواری پی وی سی میتوانید در سالنهای بزرگ که جریان هوای بیشتری وجود دارد، استفاده کنید. کاغذ دیواریهای برجسته از نوع پی وی سی هستند و قیمت بالاتری دارند و قابل شست و شو هستند. هماهنگی نوع و طرح کاغذ دیواری با سبک و شکل چیدمان خانه نیز مهم است. قبل از انتخاب کاغذ دیواری باید به رنگ وسایل خانه توجه کنید، زیرا هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر وسایل، علاوه بر اینکه خانه را بی نظم و خسته کننده نشان میدهد، برای افراد خانواده احساس آشفتگی ایجاد میکند؛ بنابراین حتما به هماهنگی رنگها توجه داشته باشید.

سبک کاغذ دیواری مبنی بر کلاسیک یا مدرن بودن آن و هماهنگی با سایر دکوراسیون انتخاب بسیار مهمی در هنگان خرید کاغذ دیواری است. در درجه اول، نوع کاغذی که انتخاب میکنید باید قابل شستشو باشد، که در این میان سه نوع کاغذ دیواری وینیل، نوامورا و کاغذ دیواریهای قابل شستشو پیشنهاد ما به شماست. این نوع کاغذدیواری همانطور که از نامش پیداست تصویری پیش رویمان میگذارد که تا حد زیادی آن را واقعی احساس میکنیم. کاغذ دیواری پشت قفسههای تو رفته نیز، تنوع خوبی در آن فضا به وجود میآورد. اگر خواهان فضایی پر از انرژی و هیجان هستید کاغذ دیواریهایی با رنگهای شاد و درخشان که طرحهای هندسی و هنری دارند به کار ببرید که در این صورت هر بینندهای را سر ذوق میآورد. بیشتر اوقات هزینه و قیمت کاغذ دیواریها به دلیل برخی محاسبات تا حدودی برای افراد مبهم است، زیرا کاغذ دیواریها به شکل رولهایی با عرضهای مختلف عرضه میشوند و هر شکل و طرحی از کاغذ دیواری متراژ و اندازه جدای خود را دارد و، چون دیوارهای خانه به طور کامل مستقیم و دارای یک سطح نیست و بیشتر خانهها دارای ستون و دیوارهای کاذب و غیر مفید هستند، بنابراین هم از رولهای بیشتری نسبت به محاسبه شما استفاده میشود و هم در بعضی از مواقع کاغذها اضافه میآیند.

قابلیت شستوشوی کامل حتی با مواد شوینده خانگی است. یا اینکه کل دیوار را با بتونه روغنی یا رنگ روغن پوشش دهید، که هزینه اینکار بسیار بالاست یا اینکه کل سطح را پرایمر زیر کار رنگ روغن بزنید. تنوع طرح و رنگ ها بقدری زیاد است که میتوانید آن را با دیگر وسایل موجود در محیط هماهنگ و یا کاملا متضاد نمایید.به طور مثال انتخاب طرحی که از رنگ های طلایی وکرم استفاده کرده است را میتوانید در هال خانه ودرکنار مبل های که همان رنگ ها را بکار برده است بکارببرید.به عبارتی دیگر با وجود آن میتوان گفت محدودیت طرح و رنگ وجود ندارد. بنابراین با انتخاب طرحها و رنگهای جسورانه، نمایی متفاوت در آشپزخانه خود ایجاد کنید. معمولاً الگوهای هندسی متناسب با یک خانه جدید و مدرن هستند، درحالیکه یک خانه با سبک قدیمی باید بیشتر از طرح گلهای ملایم استفاده کند. ما در این مقاله سعی کردیم شما را به یک ساختارشکنی دعوت کنیم و آن هم استفاده از کاغذ دیواری مناسب برای آشپزخانه به جای کاشی و سرامیکهای قدیمی است. ویژگیهای این کاغذ دیواری، آن را مقرونبهصرفه و منحصر به فرد کرده است.

با استفاده از کاغذ دیواری با طرح های افقی، می توانید خانه را وسیع تر و پهن تر از آنچه هست، نشان داده و در عین حال، سقف را به کف نزدیک تر نشان دهید. برای سقف آشپزخانههای بزرگ از رنگهای تیره و طرحهای شلوغ و برای آشپزخانههای کوچک از رنگهای روشن و طرحهای ساده و مینیمال استفاده کنید. همچنین سعی کنید در آشپزخانههای کوچک از طرحهای ساده و کلاسیک و رنگهای روشن و در آشپزخانههای بزرگ از طرحهای مدرن و شلوغتر و رنگهای تیره و جذاب استفاده کنید. این نوع از کاغذدیواریها همچنین قابل شستوشو و ضد آب هستند. اگر به لحاظ شخصیتی فردی تنوع طلب هستید و زود از همه چیز خسته میشوید، پیشنهاد ما این است که از کاغذ دیواریهای ساده با رنگهای ملایم که هیچ طرح و شکلی ندارد و با هر نوع چیدمان و رنگی هماهنگ میشود، استفاده کنید، زیرا استفاده از کاغذ دیواریهای طرح دار روحیه خاصی میطلبد و هماهنگ کردن وسایل با این گونه کاغذها کمی مشکل است و ممکن است پس از مدتی دچار دلزدگی شوید. البته گاهی اوقات ممکن است جنس یا طرح کاغذ دیواری آن قدر خوب باشد که دوست نداشته باشید آن را عوض کنید. یا با استفاده از یک تکه پارچه بدون پرز نمدار با حرکتی از بالا به پایین آنها را تمیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید