کاغذ دیواری سه بعدی – خرید کاغذ دیواری سه بعدی ارزان ایرانی و خارجی

یکی از مهمترین راهها برای آسانتر شدن انتخاب کاغذ دیواری، این است که شما قبل از رفتن به فروشگاه ها برای خرید و انتخاب ایده و طرحی واضح و شفاف از آنچه میخواهید داشته باشید. انتخاب یک کاغذ دیواری صحیح و خوب کاری سخت و هراسناک است؛ به خصوص اگر قبلا این کار را انجام نداده باشید. مهارت یک نصاب در این بخش خود را بیشتر نشان می دهد. یک نصاب کاغذ دیواری خوب طوری کاغذهای دیواری را کنار یکدیگر قرار می دهد که به سختی می توان درزی بین آن ها مشاهده کرد و کاملاًبصورت یک پارچه دیده می شود. جالب است بدانید که کاغذ دیواریهای راه راه یکی از پرکاربردترین انواع طرحهای کاغذ دیواری است؛ زیرا شکل و طرح ساده ای دارد و شما میتوانید از آن در کنار طرحها و نقشهای گوناگون، به عنوان طرح مکمل بهره بگیرید. کاغذ دیواریهای ساده موجود در بازار، قیمتهای متنوعی دارند و بسته به کیفیت و بافت به کار رفته و همچنین نوع قابل شستشو، از حدود 90 هزار تومان برای هر رول 5/3 متری قیمت داشته که این قیمت حداکثر به 600 هزار تومان هم می رسد. در ساختمانهای ایران معمولاً ارتفاع حدود ۳ متر است.

کاغذ دیواریهای ساده ارزان قیمت، عمدتاً ساخت کشورهای ایران و چین بوده و از پرفروش ترینها به حساب می آیند. دفتر والینو در تهران می ­باشد و در نقاط دیگر ایران دفتری ندارد. جواب اگر برای یک سالن آرایشگاه باشد یا یک دفتر فروش بین المللی صنعت ساختمان باشد بسیار متفاوت است. معمولاً یک نصاب خوب می بایست در یک روز بین ۱۵ تا ۲۵ رل کاغذ را بچسباند. نصاب زبردست و چیره دست کار را با دقت و سرعت کافی انجام می دهد. همچنین درمورد ضمانت هر کاغذ دیواری اطلاعات کافی کسب کنید. این که افراد وقت زیادی را صرف پیدا کردن کاغذ دیواری خوب و با جنس و کیفیت عالی کنند به تنهایی کافی نیست. در واقع این محصول آنقدر تنوع دارد که میتواند هر مشتری را که در نظر دارد برای دیوار منزل خود پوشش انتخاب کند، جذب کند. بنابراین اگر کاغذ دیواری با کیفیتی را انتخاب کردهاید؛ نگران کثیف شدن آن نباشید. ممکن است این سوال وجود داشته باشد که اگر انتخاب و نصب کاغذ دیواری سخت و پر از دردسر است، چرا باید از آن استفاده کرد؟ امیدواریم که مطالب گفته شده به شما در زمینه انتخاب و خرید کاغذ دیواری مناسب کمک کند. زیرا در صورتی که شما در زمینه هنر طراحی و نقاشی توانایی خوبی نداشته باشید، ایجاد طرح و نقش زیبا روی دیوار، مطمئنا از توان شما خارج خواهد بود، بنابراین اینجاست که کاغذ دیواری بهترین گزینه برای دکوراسیون است.

اما اگر تمایل دارید طرح و نقشی خاص را با جلوهای جذاب و متمایز بر دیوار داشته باشید یا منظرهای دیدنی را روی دیوار خانه خود ایجاد کنید، تنها راه، استفاده از کاغذ یواری است . بعضی از کاغذدیواری های موجود در بازار عایق صوتی هم هستند و اگر شرایط خانه تان طوری است که آلودگی های صوتی اذیت تان می کند با استفاده از این نوع کاغذدیواری می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. نحوه برش کاغذ و مماس کردن لبه ها روی هم و استفاده درست از چسب در این قسمت باعث زیباتر شدن و تمیز تر شدن کار می گردد. چون به محض زدن چسب کاغذ دیواری در داخل شیارهای سیمان نفوذ می کند و به کاغذ دیواری نمیچسبد. داماسک به معنی دمشق است و از این کلمه گرفته شده است.داماسک طرحی خاص است که در دکوراسیون و مد و لباس نیز استفاده می شود اما کاغذ دیواری داماسک با کیفیت و زیبایی خود جلوه ای ویژه به دکوراسیون های سالن پذیرایی، اتاق خواب و اداری می دهد. با استفاده از پوستر دیواری گل می توانید اتاق خواب، دیوار پشت تلویزیون و مشاغل مختلف را تزیین و دکور کنید. رنگآمیزی دیوارها کاری بسیار عالی و ایدهآل است، اما به شرطی که تمایل به تکرنگ بودن دیوارها داشته باشید یا بخواهید از دو رنگ متفاوت با هم، اما ساده برای دیوارهای مجاور استفاده کنید.

خیلی از مشتریان طرح های شلوغ را برای پشت تی وی انتخاب میکنند ولی دیگر مشتریان طرح های ساده تر را انتخاب میکنند چون طرح شلوغ در زمان تماشای تلویزیون باعث حواس پرتی و عدم تمرکز آن ها می شود . مثلا اینکه می خواهیم فضا را کوچکتر نشان دهد یا بزرگتر؛ کلاسیک نشان دهد یا مدرن؛ ساده باشد یا هیجانانگیز. کاغذ دیواری داماسک در دکوراسیون های داخلی منزل و سبک کلاسیک استفاده می شود. همچنین بوی نامطبوع رنگ باعث ایجاد آلرژی در افراد خواهد شد و برای رنگ آمیزی دیوارهای منزل باید تمام وسایل خود را جمع کرده و سپس شروع به کار کنید. قبل از انتخاب پوستر دیواری به رنگ وسایل خانه و دکوراسیون منزلتان توجه داشته باشید، زیرا هماهنگ نبودن رنگ پوستر دیواری با وسایل خانه نه تنها باعث آشفته به نظر رسیدن خانه می شود بلکه در مدت زمان کوتاهی خسته کننده نیز می گردد. نصابان باید تمامی وسایل مورد نیاز خود را همیشه در هنگام کار به همراه داشته باشند. دومین نکتهای که باید آن را لحاظ کرد توجه به اندازه دیوارهاست؛ زیرا مقدار مورد نیاز جهت خرید کاغذ دیواری به دست آمده و هنگام نصب کاغذ دیواری دچار اضافات یا کاستی نخواهیم شد. از طرفی هیچ وقت نمی توان با نقاشی دیواری های منزل را شبیه کاغذ دیواری زیبا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید