کاغذ دیواری سه بعدی – خرید کاغذ دیواری سه بعدی ارزان ایرانی و خارجی

اما برای رضایت مشتریان عزیز تیم چاپ ورنا دکور یک گام دیگر به جلو برداشته است، اکنون شما میتوانید هر طرحی که تمایل به اجرای سه بعدی آن دارید را برای تیم ما ارسال کنید تا تیم گرافیست ما با کار بر روی آن طرح و قابل چاپ کردن آن، دقیقا همان طرح را به صورت کاغذ دیواری سه بعدی برای شما چاپ کنیم و به دست شما برسانیم. دقیقا بر عکس این ماجرا در پوستر سه بعدی روی میدهد، جایی که طرح ها نامحدود است، اما قیمت کمی بیشتر از کاغذ دیواری با همان جنس و کیفیتی است که در کارخانه تولید میشود. اکثرمان دوست داریم تا بهترین وسایل و شیک ترین دکوری ها را در آن قرار دهیم، زیرا از مهمان هایمان در این قسمت از خانه پذیرایی می کنیم. کارشناسان در زمینه نوع کاغذ دیواری، هزینهها و … کاغذ دیواری PVC با روکش وینیل در ابعاد کوچک 5 مترمربع و بزرگ 16 مترمربع در بازار وجود دارد، به دلیل قابل شستشو بودن این نوع از کاغذ دیواری ها برای فضاهایی مانند اتاق کودک بسیار مناسب است. بهمین دلیل استفاده از طرح های ساده یکی از بهترین انتخاب ها برای این مکان می باشد.

طراحی یک کاغذ دیواری سه بعدی کودکانه و جذاب میتواند برای اتاق مهمان تازه وارد ما بسیار شیک و جذاب باشد، سعی کنید از رنگ های روشن و ملایم استفاده کنید، طرح های کارتونی شلوغ، شاید ایده ی مناسبی برای این اتاق نباشد. این نوع کاغذ دیواری ها بسیار نازک و غیر قابل شستشو است. تمیز کردن این نوع کاغذدیواری به علت برجستگی نقش ها کمی مشکل است. آمادهسازی بسیار مهم است، قبل از شروع به نصب کردن، باید سطح دیوار را کاملاً تمیز کنید. این نوع کاغذدیواری استحکام و دوام بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد و در برابر طوبت بسیار مقاوم است و همچنین قابلیت کنده شدن از دیوار و شست و شو را دارد. طرح های کاغذ دیواری های مخملی معمولا کلاسیک است و رنگ های تیره دارد. در کاغذ دیواری مخملی تکه های نقش و نگار از جنس مخمل پارچه ای یا مخمل پلاستیکی به کار رفته است. اگر دکوراسیونی به سبک کلاسیک و لوکس دارید کاغذ دیواری های مخملی می تواند بهترین گزینه برای شما محسوب شود چه را که به دلیل بافت پارچه و مخمل خود می تواند به سادگی با مبلمان شما هماهنگ شود.

آلبوم های رز و کلاسیک و النا در رده کاغذهای ارزان قیمت محسوب می شوند. ۶- کاغذ با روکش وینیل سخت و جامد: در این نوع کاغذدیواری، لایه دکوراتیور به شکل یک لایه جامد از «وینیل» روی یک زیرلایه کاغذی لمینت می شود. ۸- پوشش دیواری با الیاف طبیعی: در این نوع پوشش دیواری بافته هایی از تار و پود طبیعی را روی زیرلایه ای از لاتکس اکریلیک یا مانند آن لمینت می کنند. «کاغذدیواری»، این اسم نشان می دهد که پوشش مورد نظر قابل شست وشو نیست، اما کاغذدیواری هایی که در حال حاضر در بازار موجود است، قابل شست و شو است. زمینه این نوع از کاغذ دیواری ها از جنس پارچه و یا کاغذ دیواری PVC است اما به دلیل وجود تکه های مخمل قابل شستشو با مواد شوینده نیست. اما با توجه به تنوع بسیار زیاد طرح ها و رنگ های این محصول انتخاب برای افراد سخت خواهد بود. البته باید بدانید این مزایای بسیار زیاد سبب شده است که قیمت این نوع از کاغذهای دیواری بسیار بالاتر از انواع دیگر باشد. خالی از لطف نیست که بدانید کاغذ دیواری قرنهاست که جلوه و سبک محل زندگی ما را زیبا تر نموده است .

نکاتی برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب که باید بدانید! با استفاده از نمونههای کاغذ دیواری با طرحهای شلوغ و یا خلوت در رنگهای تیره و یا روشن با در نظر گرفتن بزرگی و یا کوچکی متراژ اتاق پذیرایی منزلتان و میزان ورود نور به آن کاغذ دیواری مناسب خود را انتخاب کنید. برای آماده سازی دیوار های منزل خود استفاده کنید. مانند رفع برآمدگی کاشی، بتونه کاری و زیر سازی کاغذ دیواری ، رفع درز کاشی ها و رفع تمامی آلودگی از از روی کاشی علی الخصوص چربی های کاشی، مراحلی هستند که باید حتما انجام شوند. نکته ای که جذابیت این کاغذ دیواری را دو چندان می کند تکه های برگ و چوب بسیار نازک در الیاف آن دیده می شود، طراحی این کاغذدیواری ها به گونه ای است که طبیعت را یاد آور شوند. ممکن است به خاطر شرایطی مجبور شوید که کار نصب کاغذ دیواری را خودتان انجام دهید و نتوانید از نصاب و شخص ماهر در این کار کمک بگیرید اما نگران نباشید با انجام جست و جو در اینترنت و دیدن فیلم های آموزشی می توانید این مشکل را حل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید