کاغذ دیواری سه بعدی – خرید کاغذ دیواری سه بعدی ارزان ایرانی و خارجی

اگر با دقت کافی طرح پوستر دیواری مورد نظرتان را پیدا کنید، آرامش و لذت را برای منزلتان به ارمغان میآورد. به همین دلیل حتماً در انتخاب طرح مورد نظرتان دقت و طمأنینه کافی داشته باشید، به هیچ وجه برای انتخاب نهایی عجله نکنید. هنگام خرید کاغذ دیواری، کیفیت هر یک از موارد بالا را در نظر بگیرید که در مورد خرید کاغذ دیواری برای اتاق شما وجود دارد. قبل از انتخاب پوستر دیواری سه بعدی یادتان باشد که نوع چیدمان منزلتان را مشخص کنید، اگر قرار است چیدمان منزل شما مدرن و خلوت باشد حتماً از طرحهای سادهتر استفاده کنید. در این سبک نحوه چیدمان و رنگ آمیزی قابل پیش بینی است و هیچ چیز دور از انتظار نیست. تصاویر بر روی این کاغذ دیواری ها با کیفیت بسیار بالایی چاپ می شوند که البته میزان این کیفیت به نوع رنگ و چاپ آن ها بستگی دارد. کاغذ دیواریهای تولید این شرکت کیفیتی بسیار عالی و تنوع بالایی دارند. کاغذ دیواری سه بعدی جنس الیاف طبیعی (پیشنهاد ما): کیفیت چاپ عالی، قابلیت شستشو بالا، مات و ماندگاری بالایی دارد، بالاترین کیفیت و ماندگاری را این جنس دارد. اگر اتاقی که میخواهید آن را با کاغذ دیواری سه بعدی تزئین کنید ابعاد کوچکی دارد، میتوانید از طرحهایی استفاده کنید که عمق دارند و اتاق را بزرگتر جلوه میدهند.

همچنین دیوارهایی که امکان نورپردازی داشته باشند جلوه بیشتری به پوستر دیواری میدهند. از طرفی، خیلی از افراد دوست دارند هنگام خواب تصاویر زیبایی را که برایشان دوستداشتنی است ببینند، با کمک کاغذ دیواری سه بعدی، بدون دردسر میتوانید این امکان را برای خود فراهم کنید. یکی از تفاوتهای کاغذ دیواری با کاغذ دیواری سه بعدی، در طرح و نقش و قیمت آن است. البته به این نکته توجه کنید که کاغذدیواری سه بعدی، طرح برجسته دارند و اگر نوع شلوغتر آن را انتخاب میکنید بهتر است چیدمان سادهتر و خلوتتری را با وسیلههای منزل انجام دهید. اگر سبک چیدمان شما کلاسیک است، طرحهای شلوغتر و سنتیتر بهکارتان میآید. اگر به خرید کاغذ دیواریهای شلوغ علاقه دارید و انتخاب شما طرحهای شلوغ است، بهتر است این انتخاب برای فضاهایی باشد که باقی دکوراسیون طرحهای سادهای دارند. امروزه کاغذ دیواری یکی از وسایل تزیینی است در دکوراسیون داخلی منازل یا واحد های اداری جایگاه ویژه ای پیدا کرده است، طراحان دکوراسیون داخلی از کاغذ دیواری های مختلفی به عنوان متریال اصلی دکوراسیون داخلی استفاده می کنند. با گذشت زمان و ایجاد طراحیهای جدید، استفاده از کاغذ دیواریهای برجسته رواج و محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

کاغذ دیواریهای شرکت رز از برند های کاغذ دیواری بسیار متنوع موجود در بازار است. کاغذ دیواری نوعی دیوارپوش است که دارای جنس و طرحهای بسیار متنوع می باشد و در بسیاری از مکانها بجای رنگ کردن دیوار استفاده می شود. کاغذ دیواریهای تولید شرکت آیدی از نظر کیفیت با نمونههای خارجی کاملا قابل رقابت بوده و دارای ضخامت مناسبی برای پوشاندن عیوب دیوار هستند. کاغذ دیواری سه بعدی جنس چرم: کیفیت چاپ متوسط، بافت طرح چرم، قابلیت شستشو متوسط و با پارچه نم دار را دارد. این چسبها با کیفیت بالا به مشتریان محترم عرضه می گردد. کاغذ دیواری را نباید با پارچه دیواری اشتباه گرفت ! که بعضی ها آن را به اشتباه رنگ بلکا می نامند. کاغذ دیواری ها دارای مزیت های بسیاری نسبت رنگ و سایر دیوارپوشها هستند. کاغذ دیواری هایی را که برند ها ی مختلف تولید می کنند، معمولاٌ شامل کاغذ دیواری برای اتاق خواب کودک، کاغذ دیواری اتاق خواب بزرگسالان، کاغذ دیواری اتاق پذیرایی، آشپزخانه و غیره می باشند که هر کدام دارای آلبوم های مجزا می باشند، که این دسته بندی می تواند به نحو موثری در انتخاب شما کمک کننده باشد.

اکثر ما ایرانی ها در خانه هایی به دنیا آمده و بزرگ شده ایم که دارای سبک کلاسیک بوده اند، این سبک دل پذیر،جذاب و آرامبخش است و یادآور تصاویر زیبا و سبک مجلل قرن های ۱۸ و ۱۹ میلادی است که گرما و راحتی خانه های کودکی مان را به یاد می آورد که در آن همه چیز از یک قاعده و قانون پیروی می کند. طرحهای پوستر دیواری سه بعدی انواع مختلفی دارد؛ مثل پوستر دیواری طرح لوکس و لاکچری، طرح چوب، طرح سنگ، طرح آجر، طرح طبیعت و بسیاری دیگر، این پوستر دیواریها در ابعاد و اندازه دلخواه شما به چاپ می رسند و به راحتی بر روی دیوار نصب میشوند. هماهنگی کفپوش خانه با کاغذ دیواری بسیار مهم است؛ بنابراین بهتر است از کاغذ دیواریهای گلدار یا با طرح و شکلهای شلوغ برای خانههایی با کفپوش ساده استفاده کنید و برعکس کاغذ دیواریهای ساده را برای خانههایی با کفپوشهای طرحدار به کار ببرید تا این هماهنگی، زیبایی خانه شما را چند برابر کند. البته باید بدانید که بر روی دیوارهای بدون عیب و نقص بهتر کار میکند. هیچ محدودیتی برای استفاده از پوستر دیواری سه بعدی وجود ندارد، هر دیواری را که بخواهید میتوانید پوستر سه بعدی بزنید ولی دیوارهای بزرگ و اصلی خانه برای طرحهای سه بعدی مناسبتر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید