کاغذ دیواری سه بعدی – خرید کاغذ دیواری سه بعدی ارزان ایرانی و خارجی

کاغذدیواری متریالی است برای پوشش دادن دیوار های داخلی و همچنین طراحی داخلی در خانه ها ادارات و دیگر ساختمان ها استفاده می شود; کاغذدیواری انواع مختلف دارد (کاغذی، وینیل، پی وی سی، نانوون، فوم) که هر کدام از این کاغذدیواری ها کیفیت متفاوتی دارند. خوشبختانه این محصول آنقدر دنیای وسیعی دارد که هرگز شما را ناامید نمیکند و دست خالی نمیگذارد. تب مواد نانو دنیای انواع کاغذ دیواری را هم بینصیب نگذاشته است. انواع کاغذ دیواری سه بعدی با طرحهای خاص، کاغذ دیواری پی وی سی، نانو و الیاف طبیعی همه برای محیط آشپزخانه مناسب هستند، و در ترکیب با سقف کاذب آشپزخانه فضای جذابی را خلق میکنند. این کاغذ دیواری اصالت و قدمت را به نمایش می گذارد و دارای تنوعی از طرح و رنگ است. گذشته از مقاومت و قیمت، مهمترین مورد آن است که مدلی را پیدا کنید که با طراحی داخلی و چیدمان منزل شما هماهنگ باشد. البته از این مورد نباید شکایتی داشته باشیم، چون این فناوری در واقع تعدادی از مهمترین معایب کاغذ دیواری را حذف میکند.

کاغذ دیواری یا wallpaper به معنای گونه ای از پوشش دهنده های تزیینی دیوارهای ساختمانی است که به صورت رول و یا متری ساخته شده و پس از نصب اصولی بر روی دیوار مورد نظر، با توجه به طرح ساده و یا گرافیکی خود، تمایز خاصی را در مقابل چشمان مخاطب خلق می نمایند. ابتدا کاغذ دیواری را به اندازه 5 تا 10 سانتیمتر بزرگتر از ارتفاع دیوار برش میزنیم و روی میز کار قرار میدهیم، توجه داشته باشید که فقط قواره اول را باید اینطور برش بزنید، زیرا رول بعدی را با توجه به طرح کاغذ دیواری باید برش بزنید، بهتر است تا در اینجا یک مورد بسیار مهم را توضیح دهیم و آن “جوری طرح” است، جوری طرح یعنی اینکه پس از چسباندن قواره اول کاغذ دیواری به دیوار، اگر کاغذ دیواری ما طرحدار باشد و ساده نباشد، مجبور هستیم قواره دوم را طوری ببریم تا طرحها در ادامه هم قرار بگیرند، از انجام این کار با عنوان جوری طرح یاد میکنیم، حالا روش نصب را ادامه میدهیم، برای برش دادن قواره دوم کاغذ دیواری، باید جوری طرح را در نظر بگیرید و ممکن است لازم باشد که این قواره را تا 60 سانتیمتر بزرگتر برش بزنید.

در این شرایط نیاز به تعویض کل کاغذ دیواری نیست، زیرا این کار بسیار هزینه بر خواهد بود و می توانید یک تکه کاغذ دیواری دقیقاً در طرح قسمت آسیبدیده برش دهید و با استفاده از چسب مخصوص و مراحلی که به آن اشاره شد قسمت آسیب دیده را ترمیم کنید. تنوع بالا: همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، این دیوارپوشها تنوع فوقالعادهای دارند و جای خود را در هر خانه و فضایی پیدا میکنند. در این کاغذ دیواری، نقش و نگارهایی از جنس مخمل یا مخمل پلاستیکی به کار رفته است. نه تنها نصب آن آسان است بلکه در صورت تغییر دکوراسیون می توان آن را بدون ایجاد آسیب به دیوار جدا نمود. در این صورت باید حتما سطح یکسان شود و سپس اقدام به نصب کاغذ روی چوب نمایید. تصاویری که برای چاپ بر روی این کاغذ دیواری انتخاب می شوند باید از رزولوشن بالایی برخوردار بوده و با دکوراسیون مورد نظر شما همخوانی داشته باشند. اگر به طور مثال برای مبل های راحتی یا حتی مبل کلاسیک رنگ قهوه ای را انتخاب کردید میتوانید در کنار آن از رنگ های کرمی هم استفاده کنید و میزی که به عنوان میز جلو مبلی در مقابل مبل قرار میگیرد هم میتواند قهوه ای تیره باشد هم سفید باشد که همه اینها بستگی به مبل شما و سلیقه شما دارد.

آیا امکان نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن، نصب کاغذ دیواری روی گچ یا کاغذ دیواری روی کاشی برای مدلی که انتخاب میکنم وجود دارد؟ این نکته را فراموش نکنید طرح های چاپ شده روی این مدل کاغذ از جنس مخمل می باشد و از این طریق نمیتوان آن را با هیچ شوینده ای شست . النین مارکت وب سایتی است که سالها به صورت تخصصی بر روی فروش کاغذ دیواری تمرکز کرده است. نحوه ساخت این کاغذ دیواری به این صورت است که مواد پلیآمیدی و یا ویسکوزی را با چسب مخصوص مخلوط میکنند و با فنآوری روز دنیا، آن را تولید میکنند. در فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری نکست اکثر کاغذ دیواری ها کره ای هستن و 16 متر مربع رو پوشش میدن. کاغذ دیواری سه بعدی با حفظ کارایی کاغذ دیواری ساده به عنوان نوعی دیوار پوش در طراحی و دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود. شاید هم قصد خرید انواع کاغذ دیواری ساده و شیک را برای پشت تلویزیونتان دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید