کاغذ دیواری سه بعدی – خرید کاغذ دیواری سه بعدی ارزان ایرانی و خارجی

بهترین رنگ کاغذ دیواری برای اتاق خواب، رنگهای روشن و ساده بوده که علاوه بر زیبایی و همخوانی با لوازم اتاق خواب، موجب آرامش و افزایش کیفیت خواب خواهد شد. رنگ روشن ۸۰ درصد و رنگ تیره ۴ درصد از نور دریافتی را منعکس میکند؛ بهترین انتخاب کاغذ دیواری برای اتاقهای شمالی، راهرو تاریک و فضای بدون پنجره که از نور کافی برخوردار نیستند، دیوارپوش ساده و تک رنگ است که علاوه بر انعکاس نور، باعث بزرگتر دیده شدن محیط و افزایش جلوه اتاق شما نیز خواهد شد. این روزها کاغذدیواری در انواع رنگ و مواد در بازار موجود است و باتوجه به افزایش تنوع در این حوزه، به شما آزادی عمل در انتخاب کاغذ دیواری را میدهد. انتخاب کاغذدیواری باطرحهای ساده و کلاسیک نیز برای اتاق نشیمن جنوبی مناسب بوده و زیبایی منحصر به فردی را به محیط میدهد. در اتاقهای جنوبی به دلیل داشتن نور کافی میتوان از رنگهای خنثی و ملایم استفاده کرد. این مدل، به دلیل تکنولوژی خاصی که دارد، ضد کثیفی، ضد حساسیت و عایق صدا و گرما است. مهمترین عامل در یک پوستر دیواری که آنرا زیبا و منحصر بفرد می کند چاپ و رنگبندی آن می باشد.

بهترین جنس پوستر سه بعدی کدام است؟ این ویژگی در کاغذ دیواریهای با کیفیت وجود دارد و از آنجا که جنس مواد به کار رفته شده در آنها خوب است؛ بوی بد و آلرژی زا تولید نمیکنند. به دلیل همین تنوع طرح و رنگ بالا انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی یکی از دغدغه های افراد محسوب می گردد که در این مقاله قصد داریم به بیش از 45 نمونه از کاغذ دیواری پذیرایی خاص و پرطرفدار 2021 و همچنین نکات مهم هنگام انتخاب آن بپردازیم. امروزه انتخاب و سلیقه اکثر افراد و طراحان دکوراسیون داخلی برای فضای مهمانی به سمت استفاده از کاغذ دیواری پذیرایی به جای نقاشی ساختمان پیش می رود و همانطور که در مقاله های قبل به آن اشاره شد، استفاده از کاغذ دیواری به دلیل کمتر بودن زمان اجرا، نداشتن بو و تنوع طرح و رنگ بالا از محبوبیت ویژه ای بین افراد برخوردار می باشد. امروزه کاغذ دیواری های سه بعدی به عنوان دکوراسیونی جدید و حرفه ای برای پوشاندن دیوارها در دکوراسیون داخلی شناخته می شوند. برای انتخاب کاغذ دیواری باید به کلیت و ماهیت اتاق توجه داشته باشید و باتوجه به آن و دکوراسیون موجود برنامه ریزی کنید. حتی اغلب بانوان دوست دارند از آشپزخانه نیز قادر به مشاهده آن باشند تا به راحتی بتوانند ساعاتی که در آشپزخانه هستند برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را تماشا کنند.

انتخاب کاغذ دیواری ضخیم علاوه بر محافظت از دیوار باعث میشود تا سالهای سال از کیفیت و زیبایی ایده آل برخوردار باشد؛ بنابراین بودجه در نظر گرفته شده در اتاقهایی که احتیاج به تعمیر یا بازسازی دارند اهمیت به سزایی دارد. کاغذ دیواریهای نانو برای خانههایی که رفتوآمد زیاد دارند، مناسب است. در رابطه با قیمت کاغذ دیواری باید بگوییم که قیمت مدلهای ساده آن در مقایسه با مدلهای طرح دار بیشتر است، چرا که کاغذ دیواریهای ساده همواره مورد استفاده قرار میگیرد و در واقع از مد نمیافتند.. همچنین دارای قیمت بالاتری نسبت به کاغذ دیواریهای معمولی است. این نوع از کاغذ دیواری ها دارای طرح های رومانتیک و رنگ های دخترانه می باشد. هتلداران میتوانند از کاغذ دیواری با طرح لوکس برای لابی هتل و سالن کنفرانس و همایشها و سالن پذیرایی مهمانان ویژه جهت برگزاری مراسم های خاص بهره ببرند. ممکن است برخی تصور کنند که نصب کاغذ دیواری بدون نیاز به متخصص بوده و میتوانند به تنهایی آن را نصب کنند. قبل از انتخاب پوستر دیواری سه بعدی یادتان باشد که نوع چیدمان منزلتان را مشخص کنید، اگر قرار است چیدمان منزل شما مدرن و خلوت باشد حتماً از طرحهای سادهتر استفاده کنید.

با استفاده از طرحهای قطری و زیگزاگ میتوانید محیط را زنده و پویا جلوه دهید. همین طور در دیوارهای افقی طرحهای ساده و زیگزاگ میتواند زیبا باشد. با استفاده از طرحهای افقی، میتوانید خانه را وسیعتر و پهنتر از آنچه که هست، نشان داده و در عین حال، با ایجاد خطای دید، سقف را به کف نزدیکتر نشان دهید. استفاده از این طرح کاغذ دیواری می تواند نمای بسیار زیبا را در خانه شما ایجاد کند . میتوانید برای بخشهایی از خانه از طرحهای ساده و برای بخشهایی دیگر از طرحهای ساده و طرحدار انتخاب کنید. سعی کنید برای محیط کار، از طرحهای رسمیتر استفاده کنید. با استفاده از طرحهای عمودی و با فاصله میتوانید دیوارها را بلندتر جلوه داده و این حس را القا کنید که انگار سقف در فاصلهای مرتفعتر از ارتفاع واقعیاش قرار گرفته است. با استفاده از کاغذدیواریهایی که طرحهای شلوغ و گُلدار دارند، میتوانید فضا را کوچکتر نشان دهید. بهتر است اگر دنبال تنوع هستید، از انتخاب طرحهای شلوغ چشمپوشی کنید. اگر دنبال ایجاد یک محیط فاخر و لوکس هستید کاغذ دیواری رنگی مثل کاغذ دیواری نقرهای و کاغذ دیواری طلایی در رابطه با این موضوع میتواند به شما کمک زیادی کند.

دیدگاهتان را بنویسید