کاغذ دیواری خوب چه قیمت و مشخصاتی دارد؟

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نیاز به تنوع و تغییر در فضای محیط کاری خود دارید استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. چند سال قبل، از گچ به عنوان دیوارپوش استفاده میشد ولی امروز افراد ترجیح میدهند با کمی هزینه بیشتر، زیبایی و جلوه بینظیری به منزل خود ببخشند. این متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن و با استفاده از دستگاه و وسایل مخصوص خود اقدام به برش و نصب کاغذ دیواری کرده و ننتیجه زیبایی را مهیا میسازند. کاغذ دیواری سه بعدی با طرح طبیعت با قرار دادن پنل ها در کنار یکدیگر یک طرح طبیعت را به شکل زیبایی کامل می کند. در موقع سفارش و خرید این کاغذ دیواری ها خیلی دقت داشه باشین چون در خیلی موارد کاغذ دیواری چاپ شده کیفیت و سه بعدی بودن کاغذ دیواری که در عکس نشون میده رو ندارن. این نوع از کاغذهای دیواری سه بعدی در دکوراسیون مدرن جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، طراحان ایده های خلاقانه خود را عملی نموده و نوع جدیدی از کاغذ دیواری را وارد بازار کرده اند. در صورتی که از چاپ تصویر برای کاغذ دیواری سه بعدی خود استفاده میکنید بهتر است در زمان نصب آن را تنها بر روی یک دیوار نصب نمایید تا از شلوغ شدن زیاد فضا و دیوار ها جلوگیری شود.

بر همین اساس، برای فضاهای کوچک یا دارای سقف کوتاه مناسب تر هستند. برای مثال، کاغذ دیواری در طیف رنگهای گرم برای اتاقهای نشیمن و فضاهای خودمانی است که میخواهند فضا را کوچکتر جلوه دهند، استفاده میشود. این مدل مدرن برای اطاق خواب، آشپزخانه و فضاهای کاری پیشنهاد شده است. کاغذ دیواری نانوون از جمله باکیفیت ترین و مناسب ترین نوع کاغذ دیواری است که در خانه های مدرن امروزی مورد استفاده قرار می گیرد. دیگه نیاز نیست برای خرید پوستر دیواری ارزان به ده ها فروشگاه به صورت حضوری مراجعه کنید و کلی وقت بگذارید، در فروشگاه والینو می توانید با توجه به دکوراسیون و محیط خود، از بین هزاران عکس متنوع، کاغذ دیواری سه بعدی مناسب را به صورت آنلاین و اینترنتی انتخاب کنید. به همین دلیل است که بسیاری از افراد در سالن های انتظار مطلب های پزشکی و محیط های کاری از کاغذهای دیواری با عکس ها و نقوش سه بعدی مناظر آرام بخش ایجاد میکند. در صورت وجود شکاف با بتونه کامل پر شود.

همچنین در هنگام استفاده از آن باید به شکلی طراحی را انجام داد که به طور کامل با سایر المان های محیط تطابق داشته باشد. کاغذ دیواری های سه بعدی طرح دار شامل پنل هایی هستند که با کنار یکدیگر چیده شدن آنها یک طرح کامل و یکدست را ایجاد میکند. همچنین اگر شما به فروشگاهها مراجعه کنید این شانس را دارید که بتوانید نمونهای از گزینههای انتخابی خود را به خانه بیاورید و با وسایل و مبلمان خانهتان تطبیق دهید و جلوه آنها را با نورپردازی موجود در خانه، هم در روز و هم در شب مشاهده کنید، سپس بهترین و مناسبترین گزینه را انتخاب کنید. مهارت یک نصاب در این بخش خود را بیشتر نشان می دهد. این نوع پوشش بیشتر در مکان هایی مثل استودیوها، سالن های کنفرانس، کتابخانه ها، لابی ساختمان ها استفاده می شود. این متریال پایه بیشتر محصولات کاغذ دیواری است. این محصول از دو لایه فلیزین – وینیل ساخته شده است که از مقاومترین و محبوبترین انواع کاغذدیواری در جهان بشمار میرود. از نظر نوع نیز کاغذدیواری سه بعدی مانند انواع معمولی آن می توانند با تصاویر تکرار شونده در بسته های رولی آن خریداری شوند. همان طور که گفته شد کاغذ دیواری سه بعدی در کل با کاغذ دیواری معمولی تفاوت چندانی ندارد.

تنها تفاوت این کاغذ دیواری ها با کاغذ دیواری معمولی نحوه چاپ تصاویر بر روی آن هاست. انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری برای هر محیط میتواند کار دشواری باشد، زیرا رنگ و طرح کاغذ دیواری میتواند بر مقیاس فضای مورد نظر تاثیر بگذارد. در صورت ایجاد فاصله بین پنل ها این طرح ناقص خواهد شد. با توجه به نقش هر یک از رنگ ها، در دکوراسیون داخلی خانه خود از آن ها بهره بگیرید و نظرات خود را با ما در میان بگذرارید. لطفا به انتخاب عمودی و افقی بودن طرحهای پوستر با توجه به دیوار خود دقت نمایید که با دیوار شما از این لحاظ همخوانی داشته باشد. در هنگام نصب پوستر سه بعدی یا کاغذ دیواری، در صورتی که فضا و دیوار دچار نم زدگی باشد، باید با یک کاردک قسمتهای نم زده را بتراشید. این نوع از کاغذ دیواری به شکل تک لایه و یا دولایه در فروشگاهها عرضه میشوند. این محصول از دو لایه فلیزلین-وینیل ساخته شده است که از مقاومترین و محبوبترین انواع کاغذ دیواری در جهان بشمار میرود. این نوع کاغذ دیواری ترکیبی از کاغذ و پارچه می باشند که در برخی موارد به آن لایه ای پلاستیکی از جنس ونیل نیز اضافه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید