کاغذ دیواری خوب چه قیمت و مشخصاتی دارد؟

8- هر دو با دوام و قابل شستشو هستند، اما دوام کاغذدیواری بیشتر است و تمیز کردنش راحتتر است. 10- رنگها دوام کمتری نسبت به کاغذ دارند و ممکن است به مرور زمان و بر اثر شستشو تغییر رنگ دهند. اما تعویض کاغذدیواری گرانتر و سختتر است و به راحتی نمیتوانید دیوار را تغییر دهید. باید بگویم که شما می توانید با انتخاب طرح های مختلف کاغذ دیواری، اندازه فضا را بزرگ تر و یا کوچک تر جلوه دهید و یا دیوارهای منزلتان را بلند تر و عریض تر نشان دهید. 1- ارتفاع دیوار را اندازه بگیرید. بهتر است برای انتخاب کاغذدیواری اتاق کودک، از طرحهای عروسکی و یا فانتزی با رنگهای روشن کمک بگیرید. ازین رو پیشنهاد می کنیم قبل از هر تصمیمی با یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ای مشورت کنید تا بهترین تصمیمات را در زمینه خرید و اجرای کاغذ دیواری بگیرید. یک زیر کار سالم، خشک، مستحکم، قدرت جذب مناسب، صاف و یکنواخت باشد.

از گوشه دیوار شروع کنید و کاملا صاف کاغذ را بچسبانید. سپس با در نظر گیری ضایعات در لبههای بالا و پایین، رولها را به آرامی چسبانده و با کاردک روی سطح آنها را از بالا تا پایین فشار میدهند تا کاملا صاف نصب شوند. این دیوارپوش علاوه بر این که به آسانی بر روی دیوار چسبانده می شود، برای تغییر دکوراسیون و ایجاد تنوع می توان آن را از دیوار جدا کرد و برای ایجاد دکوراسیونی جدید از طرح های دیگر آن استفاده نمود. مقامت زیادی در برابر تغییر رنگ در اثر مرور زمان دارد. کاغذ دیواری های موجود در بازار آنقدر از طرح ها، بافت، رنگ و سبک های متنوعی برخوردار هستند که مطمئنا اگر هیچ ذهنیتی از قبل نداشته باشید سردرگم خواهید شد. از زمانی که این محصول فوق العاده وارد بازار شد، افرادی که تنوع را دوست داشتند، استقبال بسیار زیادی از آن داشتند. برای ایمنی کار برق ورودی را از کنتور قطع کنید همچنین بهتر است رادیاتورها و شوفاژها را باز کنید. این طرح ها به اسم مدرن یا اسپرت هم معروف است. سایت پویانو همواره جدید ترین طرح و مدل های کاغذ دیواری تولیده شده توسط معتبرترین برند ها را با بهترین قیمت در اختیار هموطنان گرامی قرار داده است.

کاغذ دیواری کلاسیک دارای الگو ها و مدل های فوق العاده ای میباشد که بیشتر افراد برای ایجاد نمای زیبا در خانه های خود از این نوع کاغذ در طرحها و مدلهای متفاوت استفاده میکنند . البته باید بدانید این مزایای خاص سبب شده است که قیمت این نوع از کاغذهای دیواری نسبتا بالاتر از انواع دیگر باشد. کاغذهای دیواری کنتراست بالایی دارند و استفاده از طرح های شلوغ سبب کوچک نشان دادن و شلختگی فضای خانه می شوند. اگر کاغذدیواری تان طرح خاصی دارد قطعات را کمی بلندتر ببرید تا بتوانید در صورت لزوم طرح هر نوار را با طرح قبلی تطبیق دهید. اگر تصمیم به انتخاب دو نوع کاغذدیواری دارید، کاغذ دیواری که طرح شلوغتری دارد را در میان دیوار یا گوشهای که خلوتتر است، قرار دهید. شما در این نوع از کاغذ دیواری که به آن مخملی نیز گفته میشود شاهد تکههایی از نقش و نگار از جنس مخمل خواهید بود. اگر در حال حاضر دارید در مورد انتخاب بین انواع طرحهای پارچه ای، کاغذی، نقش دار و طرح دار کاغذ دیواری ها فکر میکنید در این جا می توانید با نکات لازم در انتخاب کاغذ دیواری آشنا شوید. قدیمیترین نمونهی به جا مانده از کاغذدیواری در انگلستان که در لندن به چاپ رسیده بوده به سال ۱۵۰۹ بر میگردد.

کاغذدیواری پذیرایی را بهتر است از نمونههایی انتخاب کنید که در آنها از برادههای چوب، موادی مانند پی وی سی و خردههای فلز به کار رفته باشد. البته چون کاغذدیواری با چسب چسبانده میشود، در مکانهای مرطوب مانند حمام و آشپزخانه، نامناسب است. برای مکانهای رسمی از کاغذ دیواری ساده یا کاغذ دیواری با طرحهای بزرگ و رنگهای دراماتیک استفاده کنید. برای مکانهای سرگرم کننده از کاغذ دیواریهای روشن با نقوش کوچک که باز و به طور منظم از هم فاصله دارند، استفاده کنید. کاغذ دیواری طبیعت از نظر جنس متریال و بافت، با انواع کاغذ دیواریهای معمولی تفاوتی ندارد، اما طراحی آن به گونهای است که به دلیل تصاویر زیبا و بعضا کاملا واقعی که دارند، منظره زیباتری ایجاد میکنند. برای دیدن کاغذ دیواریهای سه بعدی ما می توانید به قسمت پوسترها مراجعه کنید و یا اینجا را کلیک کنید. 3. در گام سوم، طرح کاغذ دیواری را انتخاب کنید! در صورتی که کاغذهای شما طرحدار است، در ابتدا کاغذهای بریده شده را بر روی زمین قرار دهید تا از جور بودن طرح مطمئن شوید.

دیدگاهتان را بنویسید