کاغذ دیواری خوب چه قیمت و مشخصاتی دارد؟

برای انتخاب دیوار شاخص دیواری دیواری را انتخاب کنید که کوچک نباشد زیرا خانه را کوچک و نامنظم نشان میدهد.یکی از انتخاب های مناسب دیوار شاخصی دیواری است که مبلمان سه نفره ای که جلوی آن قرار داردوهمین طور در اتاق خواب دیواری که تخت خواب به آن تکیه دارد دیوار شاخص مناسبی است. یکی از مزایای مهم کاغذدیواری، قابل شستشو بودن آنها میباشد و همچنین نصب آسان آن. همچنین کاغذدیواری چسب دار انتخاب خوبی برای کسانی است که دوست دارند خودشان با کمترین کمک از پس نصب کاغذدیواری بربیایند. چرخ رنگها به شما نشان میدهد چه رنگهایی برای انتخاب کاغذ دیواری مسکونی شیک به کارتان میآید. چه کاغذدیواری ایرانی میخرید و چه انتخابتان کاغذدیواری خارجی است، به رنگ آن توجه داشته باشید. در مورد چسباندن کاغذ دیواری این نکته را مد نظر داشته باشید که دیوار هایی که تازه گچ شده اند و نو هستند احتیاج بیشتری به چسب دارند و می توانید در این شرایط از پرایمر هم استفاده کنید و در لایه اول از پرایمر یا یک لایه چسب به صورت رقیق استفاده کنید و وقتی که کاملاً خشک شد و منافذ آن بسته شد ، ادامه کار را انجام دهید.

با توجه به دکوراسیون منزل خود میتوانید از آنها به خصوص در جاهای کمنور و دلگیر یا برای پوشاندن دیوارهای آسیبدیده استفاده کنید و حال و هوای آن جا را کاملا تغییر دهید. کاغذ دیواری های کلاسیک به طور کلی بسیار شلوغ هستند و به همین دلیل استفاده افراطی از آن می تواند تأثیر منفی از نظر زیبایی شناسی داشته باشد. این مدل برجسته نیست؛ اما برجسته به نظر میرسد و طرحهای بسیار متنوعی دارد. اگر دنبال کاغذدیواری لوکس میگردید سراغ طلایی و نقره ای بروید و اگر به صورت کلی نمیدانید کدام رنگ برای منزلتان مناسب است رنگ کلی فرش، مبلمان و پردهها را در نظر بگیرید و بعد نگاهی به چرخ رنگها که روی اینترنت هم موجود است، بیندازید. در مقاله های پیشین مفصل درباره ی اتاق خواب صحبت کرده ایم، اتاق خواب به عنوان یک اتاق شخصی برای همه افراد خانواده باید مناسب با سلایق زن و شوهر (عروس و داماد و فرزندان خانه باشد) اما در این قسمت تنوع بسیار بالا است.

نکتهی بسیار مهمی که در این رابطه وجود دارد به مرحله نصب این محصولات مربوط می شود. به گفته یکی از فروشندگان، ارزانترین نوع کاغذ دیواری مربوط به مدلی آلمانی است که به دلیل تک رنگ بودن رولی 10 هزار تومان قیمت دارد و هر رول آن پنج مترمربع از یک دیوار را میپوشاند که مثلا برای یک خانه 70 متری به 14 رول از این نوع کاغذ احتیاج است که بنابراین قیمت کاغذ دیواری مورد نیاز 140 هزار تومان میشود و هزینه نصب هر رول نیز 10 هزار تومان است، پس 140 هزار تومان نیز هزینه نصب این نوع کاغذ میشودو بنابراین 280 هزار تومان کمترین هزینه برای کاغذ دیواری کردن چنین خانهای است. یکی دیگر از ویژگیهای یک کاغذ دیواری خوب قابل شست و شو بودن آن است. اگر کاغذ دیواری به صورت منظره است، فقط یکی از دیوارها را با آن تزیین کنید. سه بعدی: کاغذدیواری ۳ بعدی یکی از جدیدترین کاغذدیواری هاست. نوع ديگري از كاغذديواري ، كاغذديواري هاي اليافي بدون رنگ مي باشند كه جهت پوشاندن عيوب ديوار بكار ميرود و پس از نصب به دفعات قابل رنگ آميزي است .

از زمان قرون وسطی، طبقه تراز اول جامعه عادت به نصب فرشینههای تزئینی بر دیوارهای منازل خود داشتند. شما می توانید با کاغذ دیواری های طرح گل، داماس و راه راه ظاهر پذیرایی و اتاق خواب خود را به طو رکامل تغییر دهید. برای انتخاب راحت تر می توانید روی این گزینه ها فکر کنید. مشخص می شود. در سایت منزل می توانید قیمت تمام کاغذ دیواری ها را مشاهده کنید. پنج نکته اصلی وجود دارد که هنگام خرید کاغذ دیواری علاوهبر طرح و رنگ، باید آنها را در نظر بگیرید، قابلیت شستشو، مقاومت در برابر نور، روش نصب، نوع چسب و نحوه جداسازی از دیوار. از دیگر قابلیتهای کاغذ دیواریهای شرکت ایتالیایی نپولیس میتوان به امکان شست و شو و مقاومت در برابر نور خورشید اشاره کرد. طبق استاندارد حريق B1-M1 توليد و در برابر حريق مقاومت بالايي داشته باشد( كندسوز مي باشد ) و دامنه آتش را گسترش نمي دهد.

دیدگاهتان را بنویسید