کاغذ دیواری خوب چه قیمت و مشخصاتی دارد؟

کاغذ دیواری اتاق خواب را معمولا از کاغذ دیواری های گلدار یا سه بعدی مدرن انتخاب کرده و آنرا با کاغذ دیواری های ساده ست می کنند. این نوع کاغذ دیواری ها بسیار نازک است و میتواند نمایی زیبایی را تا حدودی ایجاد کند ، همانگونه که گفتیم برای چسباندن آن نیز از چسب مخصوص كاغذ ديواري استفاده می کنند . پوشاندن بخش یا کل دیوارهای پذیرایی می تواند ایده مناسبی برای بسیاری از سلیقه ها باشد. از آنجایی که رنگ کردن دیوار فرایندی زمان بر و پرهزینه است، کاغذ دیواری می تواند گزینه مناسبی برای پوشاندن عیوب دیوار باشد. برای استفاده از رنگ های تند، یک دیوار را به عنوان دیوار آکسان در نظر بگیرید، رنگ پر رنگ را فقط بر روی آکسان و سایر بخش ها را با کاغذ دیواری ساده بپوشانید. سایر رنگ ها از ترکیب این دو رنگ با درجاتِ مختلف از هر کدام، به دست میآیند. علت اصلی سهولت در تمیز نمودن این نوع دیوارپوش ترکیب فیبرهای طبیعی و مصنوعی در تولید آن است. رنگ های خنثی با تمام رنگ ها ترکیب میشوند و تلفیق جذابی ایجاد میکنند. با توجه به نقش هر یک از رنگ ها، در دکوراسیون داخلی خانه خود از آن ها بهره بگیرید و نظرات خود را با ما در میان بگذرارید.

هنگام انتخاب کاغذ دیواری، لازم است با نقش رنگ در ظاهر آن ها آشنا باشید. بسیاری از قسمت های دیوار در خانه ممکن است ترک خورده باشند یا تغییر رنگ داده باشند. با انتخاب رنگ مناسب که همخوانی خوبی با وسایل منزل یا هر مکان دیگر داشته باشد، می توانید فضا زیبا را به وجود آورید.کاغذ دیواری در برند های متفاوتی موجود است که در قسمت فروشگاه شهر کاغذ دیواری می توانید مشاهده کنید. آبی و سایه های مختلف آن، سبز و بنفش، رنگ های سرد محسوب میشوند. رنگ های گرم، سرد و خنثی را به شما معرفی میکنیم. همان طور که اشاره شد از خصوصیات رنگ سفید، بزرگ و روشن نشان دادن فضا است، بنابراین هر چه یک رنگ به سفیدی مایل باشد، این خاصیت را بیش تر در خود دارد. هنگام سفارش می توانید مقداری اضافه تر از کاغذ دیواری مورد نظر خود را تهیه کنید. هر چه سایه های مشکی را به رنگ مورد نظر بیافزاییم، رنگی تیره تر خواهیم داشت. این کاغذ دیواریها طرحهای خاصی دارند (مثلا معمولا یا سادهاند، یا طرحهای خوش رنگ و لعابی از خوراکیها و گلها دارند)، و گرما و رطوبت این فضا را به خوبی تحمل میکنند.

مثلا لازم نیست که حتماً فقط از یکی از نمونه های کاغذ دیواری یا رنگ در خانه خود استفاده کنید و شما این شانس را دارید که هم از کاغذ دیواری در خانه خود استفاده کنید و هم از رنگ، و از آنها به صورت ترکیبی استفاده کنید. ما در گالری کودک و نوجوان خود، مجموعهای متنوع از انواع طرحهای دخترانه و پسرانه را گرد هم آوردهایم تا رضایت هر سلیقهای را جلب کنیم. کاغذ دیواری اتاق کودک نیز شامل انواع کاغذ دیواری دخترانه و پسرانه است که همگی قابل شستشو بوده و در آلبوم کاغذ دیواری دریم ورلد (Dream World) ارائه می شود. از رنگ، نوع طراحی و جنس گرفته تا سبک کاغذ دیواری، همگی در زیبایی و دلنشینی فضای خانه، یا بالعکس دلگیر و زننده کردن فضا موثر است. در این فروشگاه کاغذ دیواری از رنج قیمتی اقتصادی تا متوسط رو به بالا بسته به نوع جنس و کیفیت موجود است. بنابراین اگر قصد سفارش چاپ کاغذ دیواری باکیفیت، با دوام و مقاوم را دارید، پیشنهاد میشود با صرف اندکی هزینه بیشتر، جنس باکیفیتتر را تهیه کنید، در غیر این صورت میتوانید نسبت به خرید کاغذ دیواری که متریال خام ارزانتری دارد، اقدام نمایید.

کاغذ دیواریهای برجسته با انواع پوشش مخملی و طرحهای سه بعدی در بازار موجود است. انواع کاغذ دیواری های قابل شستشو شامل کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری اتاق کودک، کاغذ دیواری طرح سنگ، کاغذ دیواری ساده، کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری اتاق خواب و کاغذ دیواری سالن و لابی می شود. طرح کاغذ دیواری سه بعدی می تواند مدرن، کلاسیک یا طرح طبیعی مثل سنگ و چوب باشد. یک کاغذ دیواری خوب و با کیفیت باید در برابر کشش مقاومت بسیار بالایی داشته و دچار پارگی و یا ترک خوردگی نشود. ضمانت و خدمات پس از فروش : حتما برای شما هم پیش آمده بعد از خرید کالا نیاز به ضمانت آن کالا برای سلامت چند ساله آن داشته باشید سوپر برند افتخار دارد تا کاغذ دیواری های خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان خود قرار دهد. پوسترهای دیواری میتوانند در یک چشم به هم زدن فضای داخلی مورد نظر شما را از این رو به آن رو کنند.

دیدگاهتان را بنویسید