کاغذ دیواری خوب چه قیمت و مشخصاتی دارد؟

مقاوم در برابر تابش و رطوبت: اینکه کاغذ دیواری مورد نظر شما از دوام مناسبی برخوردار باشد و بتواند از خود در برابر رطوبت و تابش نور خورشید مقاومت مطلوبی نشان دهد، یک مزیت بزرگ برای شما خریداران عزیز بحساب می آید که خیالتان را از عدم افت کیفی آنان کاملا راحت می سازد. در ابتدا نقاشی ساختمان بسیار مورد استفاده قرار می گرفت اما امروزه با توجه به تولید کاغذ دیواری در انواع زیبا و با کیفیت ، کاغذ دیواری ها در دکوراسیون به کار برده می شوند. لازم به ذکر است، کاغذهای دیواری فقط برای اجرا روی دیوار به کار برده نمی شوند. خوشبختانه امروزه کاغذهای دیواری فوق العاده زیبا و رنگارنگی در بازار موجود می باشد که انتخاب را برای طیف گسترده ای از خریداران عزیز سخت و نسبتا پیچیده کرده است؛ به همین خاطر لیست بیست تصمیم دارد تا در این مطلب از خود شما را با نکاتی مهم و حائز اهمیت در خصوص خرید کاغذ دیواری آشنا نماید که قطعا برایتان مفید فایده خواهد بود. خواندن راهنمای خرید پوستر دیواری سه بعدی و آینه دکوراتیو هم به شما توصیه میشود. مثلا از طرح های عمودی برای بلندتر نشون دادن سقف استفاده میشه یا کاغذ دیواری هایی با طرح های ریز و شلوغ کمی فضا رو کوچیکتر از واقعیت نمایش میدن.

ناگفته نماند ویژگی های مقاوم در برابر اشعه های خورشیدی برای کاغذهایی که درست در مقابل تابش نور آفتاب نصب می شوند، بسیار حائز اهمیت است. نکتهی بسیار مهمی که در این رابطه وجود دارد به مرحله نصب این محصولات مرتبط میشود. سعی کنید نصب کاغذ دیواری طرح دار را بر روی یک دیوار خاص که بیشترین دید و زاویه توجه را دارد نصب کنید. با چسب مخصوص کاغذ دیواری به دیوار می چسبد و مدت 1 تا 2 سال دوام دارد. بیشتر مدلهای این کاغذ دیواری قابل شستشو هم است، و عمر مفید آن به راحتی به 5 سال هم میرسد. طرح های سه بُعدی (۳D): کاغذ دیواری های سه بعدی در واقع جدیدترین نوع موجود در بازار هستند که همچون مدل قبل برجستگی ندارند اما با توجه به ساختار طراحی شده خود، برجسته و بافت دار نشان داده می شوند. این محصول چند سالی است که جایگاه خود را در بازار پیدا کرده و در حال حاضر دارد به سمت جایگاهی که شایستگی آن را دارد حرکت میکند. اگر فاکتور هزینه یا قیمت را که البته خیلی مهم است را کنار بگذاریم ، کاغذ دیواری های جنس چرم بهترین انتخاب هستند ، اما در تیم فروش ورنا همیشه سعی کرده ایم منصفانه به مشتری بگوییم در بسیاری از مواقع کاغذ دیواری جنس های پایین تر هم کاملا نیاز شما را برطرف میکند.

زیرا کاغذهای دیواری به صورت رولی و یا متری در اختیار افراد قرار میگیرد. برای ایجاد تغییر در فضای داخل خانه و یا محل کار می توان به سراغ دیوارها رفت و آن ها را یا رنگ کرد و یا با نصب و چسباندن درست کاغذهای دیواری دستخوش تغییرات اساسی نمود بطوری که حسابی با گذشته خود متفاوت جلوه دهند! همه این کاغذهای دیواری از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستند. کاغذ دیواری دارای طرح تکرارشونده (پترن)، اما پوستر دیواری دارای طرح بزرگ ( مثل تصویری کامل از یک گل) است. بنابراین انتحاب کاغذ دیواری رنگی با تصاویر زیبا بهترین انتخابه. الگوهای کاغذ دیواری سنتی مانند داماس و گلهای کلاسیک بهترین ایده های کاغذ دیواری برای پذیرایی رسمی مناسب هستند. این مدل به دلیل مقاومت بالا در برابر پارگی و ویژگیهای زیست محیطی برای اتاق کودک بسیار عالی است. این کاغذها دوستدار محیط زیست بوده و به چرخه طبیعت باز میگردند. ولی باز این طرح ها با وجود اینکه قدیمی هستند ولی هنوز خیلی ها خواهان این نوع سبک ها و دیزاینها می باشند. این نوع از محصولات زیبایی خاصی به منزل شما می دهند که البته هزینه بالاتری را نیز برای شما به همراه خواهند داشت.

در واقع این امکان وجود دارد که به دلیل عدم آگاهی افراد از چگونگی نصب این کاغذها، در زیر آنها هوا باقی بماند که این مسئله زیبایی را از کاغذ انتخابی شما میگیرد. نصب کاغذ دیواری یک کار تخصصی و مشکل میباشد. برخی از خونه ها دارای دفتر یا اتاق کار هستن. زمینه کاربردی: نکته دومی که بهتر است در خرید کاغذ دیواری مناسب برای خود به آن توجه کنید، زمینه کاربردی آن است؛ یعنی چنانچه قصد استفاده از کاغذ دیواری برای اتاق خوابتان را دارید، باید از طرح ها و رنگ هایی آرامش بخش استفاده کنید و چنانچه می خواهید دفتر کاری خود را کاغذ دیواری کنید، بهتر است به سراغ طرح های ساده و همچنین مقاوم تری بروید که بر اثر رفت و آمدهای پیاپی دچار پارگی و افت کیفیت نمی شوند. یک دفتر باید حرفه ای و به همان اندازه ساده و کاربردی باشه. اول از همه باید مشخص کنین که دقیقا هدفتون از انتخاب کاغذ دیواری چیه. کاغذ دیواری سه بعدی یکی از جدیدترین و بهروزترین ابزارها و محصولات دکوراسیون داخلی است. امروزه طراحی ها وایده های متنوع بسیاری ارائه می شود که کاربرد ابزارها و المان های مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد. مدلها و طرحهای متنوع و به روزی را نیز در اختیار شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید