کاغذ دیواری خوب چه قیمت و مشخصاتی دارد؟

جنس این کاغذ دیواری از الیاف یا پی وی سی می باشد که هر کدام زیبایی و جذابیت مخصوص به خود را دارند. عیب این کاغذ دیواری این است که به سختی تمیز می شود. کاغذ دیواری یکی از زیباترین و بهترین جلوههای طراحی دکوراسیون داخلی است و میتواند زیبایی خاصی به فضای منزل بدهد. با استفاده از رنگ های سبز و آبی می توان یک محیط آرام بخش طراحی کرد. همیشه استفاده از رنگ برای پوشش دیوارها بهترین گزینه نیست و باید متریال های دیگه رو هم مد نظر قرار داد. بهتر است برای یکی از دیوارها که نکته ی کانونی است ، کاغذ دیواری طرح دار انتخاب کنید و سایر دیوارها را ساده انتخاب کنید. حال بهتر است بدانید تولید کنندگان کاغذ دیواری از این هنر خاص در تهیه و تولید کاغذ دیواری نیز استفاده کرد اند و پوسترهای زیبایی را روانه بازار نموده اند . با استفاده از پوستر دیواری ساده با خطوط عمودی و با فاصله از هم می توانید دیوار ها را بلند تر نشان دهید و این حس را القاء کنید که انگار سقف خانه در فاصله ای بالاتر از حد خودش دارد. در واقع بهترین سطحی که مناسب اجرای کاغذ دیواری است، دیوار گچی است.

قاب کاغذ دیواری از جنس پلی اورتان بوده و رنگ آمیزی شده است. هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر وسایل خانه به ویژه مبلمان، محیط را بی نظم و خسته کننده نشان میدهد و احساس آشفتگی ایجاد میکند. این نوع کاغذ دیواری یک پوشش جدیدی از مخمل دارد. یک رول کاغذدیواری با عرض ۷۰ سانتی متر و طول ۱۰ متر حدود هفت مترمربع را پوشش می دهد. کاغذدیواری متریالی است برای پوشش دادن دیوار های داخلی و همچنین طراحی داخلی در خانه ها ادارات و دیگر ساختمان ها استفاده می شود; کاغذدیواری انواع مختلف دارد (کاغذی، وینیل، پی وی سی، نانوون، فوم) که هر کدام از این کاغذدیواری ها کیفیت متفاوتی دارند. گاهی اوقات نصابی که برای نصب کاغذ دیواری خانه شما میآید چسب کاغذ دیواری را همراه خود می آورد ولی سعی کنید به راحتی اعتماد نکنید و حتما چسبی که قرار است استفاده شود را بررسی کنید و از او بخواهید که در مورد کیفیت چسب کاغذ دیواری به شما تضمین دهد و بعد شروع به کار کند زیرا در صورتی که چسب مناسبی در کار استفاده نشود کل کار خراب شده و هزینه دو برابری برای شما تراشیده می شود . کاغذهای فیبرو، چرم، کتان و پاستل از جمله متریال هایی هستند که برای تولید این پوسترها مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از این نوع کاغذ دیواریها برای کل دیوارهای یک فضا مناسب نیست. از مزیت های بالقوه این نوع از کاغذ دیواری ها، می توان به ضد خش بودن آنها اشاره کرد. یکی از مهم ترین دلایل استفاده ی زیاد از کاغذ دیواری ، این است که طرح ها و نقش های بیشماری دارد که برای همه نوع سلیقه ها میتواند مفید باشد. شما می توانید برای خرید کاغذ دیواری از کارشناسان مشاوره دریافت کنید. با استفاده از کاغذ دیواری با خطهای عمودی می توان ارتفاع محیط را بلند تر جلوه داد. همین طور کاغذ دیواری آبی و کاغذ دیواری سبز از دیگر رنگهای سرد هستند که استفاده از آنها در اتاق باعث کاهش استرس شده و فضا را با نشاط و با طراوت میکنند. نحوه استفاده از کاغذ دیواری در هتلهای مختلف، متفاوت است و این به محل و موقعیت فعلی هتل و همچنین مسافرانی بستگی دارد که به آن منطقه سفر میکنند. نحوه ساخت این کاغذ دیواری به این صورت است که مواد پلیآمیدی و یا ویسکوزی را با چسب مخصوص مخلوط میکنند و با فنآوری روز دنیا، آن را تولید میکنند. علاوه بر هزینه باید به رنگ کاغذ دیواری نیز دقت کرد.در صورتی که شما بخواهید تمامی دیوارهای منزل خود را کاغذ رنگی کنید بهتر است از رنگ های ملایم و کم رنگ استفاده کنیدو رنگ های جیغ بعد از گذشت مدت زمانی برایتان خسته کننده می شود.

همچنین برای استحکام کاغذ دیواری نانوون از مواد اکریلیک استفاده میشود. 16- کاغذدیواری به دلیل نداشتن بوی رنگ و نصب سریع و آسان میتواند جایگزین خوبی برای رنگهای معمولی باشد. هنگامی که تصمیم گرفتین کاغذ دیواری انتخاب کنین باید به رنگ و طرح کاغذ و همچنین، دیواری که برای نصب اون انتخاب شده خیلی دقت و توجه داشته باشین. می توانند بهترین گزینه برای شما باشند . رول های عریض تر نیز وجود دارند که دارای همان طول می باشند اما عرض آن ها 73 سانتیمتر میباشد. قیمت کاغذ دیواری به جنس آن نیز بستگی دارد. جنس کاغذ دیواری می تواند از پی وی سی باشد. کاغذ دیواریهای جدیدی به بازار عرضه شدهاند که از جنس نانو میباشند، جنس نانو باعث میشود که کاغذ دیواری ضد آب، ضد دود، ضد کثیفی و … واژگیهایی مانند ضد حساسیت بودن یا سازگاری با محیط زیست هم از جمله نکات مثبتی هستند که این دیوارپوش را به متریالی واقعا خاص تبدیل میکند.

دیدگاهتان را بنویسید