کاغذ دیواری خوب چه خصوصیاتی دارد

اگر از کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح و نقش تکرار شونده و در بستههای رولی استفاده میکنید از آنها میتوانید در دو یا سه دیوار از فضا با توجه به ابعاد محیط استفاده کنید. تراشیدن را تا یک الی دو سانت انجام دهید. همچنین در هنگام استفاده از آن باید به شکلی طراحی را انجام داد که به طور کامل با سایر المان های محیط تطابق داشته باشد. کاغذ دیواری هندسی از از الگو های پایه بوده است که در سالهای اخیر بسیار از آن برای طراحی و دکوراسیون فضا استفاده میشود . در طراحی مدرنیته این نوع از دیوارپوش هیچ لزومی به در اختیار داشتن فضای بسیار بزرگ نیست و هدف طراحی، ایجاد فضای ساده و خلوت و در عین حال زیبا و کار آمد می باشد. تا هر کس از آنجا رد میشود با نوع کار شما آشنا شود. طرح های این مجموعه شامل تصاویر زیبا و متنوع از انواع گل های زیبا است که می تواند فضایی شاد و جلوه ای بی نظیر به محیط ببخشد. اگر بخواهید از کاغذ دیواری های خنثی به تنهایی استفاده کنید، انواع طرح دار آن توصیه میشود، تا فضا بی روح و کسل کننده نشود.

در صورت ایجاد فاصله بین پنل ها این طرح ناقص خواهد شد. در بسیای از مواقع نمیتوان مبلمان و یا سایر المان های دکور محیط را تغییر داد درحالی که میتوان با نصب پوستر سه بعدی متناسب محیط به کلی به فضا تنوع بخشید. وجود رنگ های سرد، سبب بزرگ تر دیده شدن فضا میشود. در صورت وجود شکاف با بتونه کامل پر شود. کاغذ دیواری سه بعدی با طرح طبیعت با قرار دادن پنل ها در کنار یکدیگر یک طرح طبیعت را به شکل زیبایی کامل می کند. کاغذ دیواری های سه بعدی طرح دار شامل پنل هایی هستند که با کنار یکدیگر چیده شدن آنها یک طرح کامل و یکدست را ایجاد میکند. به این صفحات عرض یک متری که کنار هم قرار میگیرند، لت گفته میشود. عرض این محصول یک متر است، و صفحههای پوستر دیواری با عرض یک متر کنار هم قرار میگیرند و تصویر دلخواه سفارشی شما را تشکیل میدهند.

این محصول دکوراسیون خانه شما را متحول میکند. این طرح ها بشدت جذابیت بصری داشته و چشم هر بیننده ای را به طور حتم به خود خیره میکند. این نوع از کاغذهای دیواری سه بعدی در دکوراسیون مدرن جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. این محصول چند سالی است که جایگاه خود را در بازار پیدا کرده و در حال حاضر دارد به سمت جایگاهی که شایستگی آن را دارد حرکت میکند. همان طور که گفتیم این محصول قابلیت بکار گیری در تمام مکان های خانه را دارد و از آنجایی هم که طرح های بسیار زیادی دارد و شما هم میتوانید حتی طرح دلخواه خود را برای این منظور بکار بگیرید با قاطعیت میتوان گفت که به راحتی به وسیله کاغذ دیواری میتوانید هر دکوراسیونی را ایجاد کنید. کاغذ های دیواری از نظر طرح بسیار متنوع هستند. اگر کف خانه شما دارای کف پوش هایی ساده می باشد سعی کنید از کاغذ هایی با طرح هایی شلوغ استفاده نمایید و در غیر این صورت اگر کف پوش های شما شلوغ می باشند از طرح های ساده با رنگ های ملایم تر استفاده نمایید. پوستر سه بعدی گل تاثیر به سزایی در فضا سازی به شکل هنرمندانه دارد و سایه روشن این نوع طرح یک تصویر واقعی از گل های بسیار زیبا را رو به روی چشمان قرار می دهد.

از این رو استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی گزینه های زیادی برای انتخاب رو به روی طراحان دکوراسیون داخلی قرار می دهد. از اونجایی که فروشگاه کاغذ دیواری نکست خودش وارد کننده کاغذدیواری هست و فقط محصولات خودمون رو میفروشیم . یکی از پرفروش ترین نوع کاغذدیواری سه بعدی این روزها، کاغذ دیواری با طرح گل و گیاه است. و با توجه به نوع جنس کاغذ دیواری انتخابی شما قابل شستشو و یا تمیز کردن میباشند.(دستگاه کاغذ دیواری پوستری بانی فقط صرفاً برای تولید پوستر میباشد.) سپس پرت لتهای کاغذ دیواری با توجه به احتساب اورلب برش داده میشوند و همراه با نقشه و راهنمای نصب بستهبندی و از طریق باربری، اتوبوس و تیپاکس (به انتخاب شما) برای شهرستان ها و برای شهر تهران و کرج نیز از طریق پیک، آژانس یا اسنپ ارسال می گردد. برای دیوارهای قدیمی که پیش از رنگ نیاز به تعمیرات اساسی دارند، انتخاب کاغذ دیواری به عنوان پوشش دیوار، انتخابی مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید