کاغذ دیواری – خرید و قیمت کاغذ دیواری – فروشگاه اینترنتی منزل

هر چند یک پوستر ممکن است تنها شامل متن و یا یک طرح گرافیکی باشد ولی در هر صورت چاپ کاغذ دیواری اختصاصی در هر دو حالت میتواند چشم نواز و جذاب باشد و دکوراسیون منزل یا محل کار شما را تحت تاثیر قرار دهد و آن را متمایز سازد. گاهی کاغذ دیواری و یا همان پوستر دیواری تلفیقی از متن و گرافیک و هنر دست طراحان زبده است که استفاده از آن در فضا، زیبایی محیط را دو چندان میکند. تا همین سال پیش که هنوز کاغذ دیواری های مدرن و چاپ کاغذ دیواری، چندان به محبوبیت نرسیده بود، همه از طرح های روتین و بعضا کسل کننده کاغذ دیواری های خارجی استفاده می کردند، ولی با توسعه صنعت چاپ و امکان چاپ طرح دلخواه روی انواع کاغذ دیواری، سبک های دکوراسیون منزل نیز دچار تغییر شد. در دوران رونسانس، کاغذ دیواری در میان اشراف اروپا محبوبیت یافت. حتی از این نوع کاغذ دیواری به عنوان یک عایق حرارتی و صوتی استفاده میشود. از موضوع اصلی خود دور نشویم ، در این نوع کاغذ دیواری ها بیشتر در رنگهای ملیح مثل (آبی آسمانی ، صورتی کمرنگ ، طلایی ، قهوه ای ، سفید براق ) استفاده می شود .

خط خوردگی، ترک برداشتن، پوسیده شدن دیوار، از دست دادن تازگی اولیه، لک انداختن از مشکلات اصلی رنگ کاری است که نیاز به رنگ کاری دوباره دارد. اگر به دنبال بزرگتر نشان دادن خانه هستید باید بگویم که رنگ ها برای شما گزینه مناسب تری از کاغذ دیواری ها هستند زیرا علاوه بر نکته ای که در مورد بازتاب نور در مورد رنگ ها و کاغذ دیواری ها گفتیم، کاغذهای دیواری به خاطر طرح هایی که روی خودشان دارند حتی اگر این طرح ها خیلی کوچک هم باشد باعث میشود فضای خانه کوچک تر دیده شود. همچنین علاوه بر این که لک به راحتی بر روی آنها ایجاد نمیشود در صورت کثیفی میتوان به راحتی با دستمال کاغذدیواری را تمیز نمود و این برای استفاده از کاغذ دیواری کودک و نوجوان نکتهای مثبتی به حساب میآید. در انتخاب کاغذ دیواریها علاوه بر انتخاب طرح و رنگ آن، موضوعی که بسیار حائز اهمیت است، سهولت در شستشو و ضد آب بودن آن است، و دوام و ماندگاری بالای رنگ و چاپ است. هماهنگ بودن رنگ کاغذ با سایر وسایل منزل اولین نکته ای است که شما باید به آن توجه کنید و بی اهمیتی به این مساله از زیبایی منزل شما میکاهد.

طرح گل، پوستر های قسمت کودکانه ما، شخصیت های کارتونی کوچک میتوانند انتخاب های خوبی برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی پسر یا دختر کم سن و سال شما باشند. هر کدام از کاغذ دیواری های فوق الذکر دارای کاربرد خاصی بوده که در هنگام خرید کاغذ دیواری باید مد نظر قرار دهید. جنس این کاغذ دیواری از الیاف شیشه ای بهم بافته تولید شده است . سبک دکوراسیون داخلی منزل و یا محیط اداری شما در انتخاب بافت، طرح و حتی جنس کاغذ دیواری تاثیر گذار خواهد بود. اگر شما هم به دنبال بافت های متنوع هستید پیشنهاد می کنیم که کاغذ دیواری را انتخاب کنید، چون کاغذ دیواری ها در زمینه بافت، جنس و طرح و رنگ آنقدر متنوع هستند که شما با هر سلیقه ای سراغ آنها بروید دست خالی برنمیگردید. کارشناسان در زمینه نوع کاغذ دیواری، هزینهها و … از دیرباز تاکنون انسانها برای زیبایی و زینت منزل خود، دیوارها را آراسته و زیبا میکردند و عصر امروز، عصر استفاده از کاغذ دیواری به عنوان یک دیوارپوش بینظیر است. گفته میشود که در قرن ۸ میلادی یک زندانی چینی راز کاغذ را بر عربها فاش نمود که در نتیجه آنها نیز دانش کاغذسازی را به اروپا منتقل نمودند.

رنگ بندیهای بسیار زیبا و جذاب در طراحی کاغذ دیواری کودک و نوجوان از خصوصیات این نوع از کاغذ دیواری میباشد تا حس خوب و آرامش را به کودک و نوجوان منتقل نماید. هم نسبتا کم هزینه است و هم اینکه خیلی زود بدون اینکه مجبور بشوید روزهای کاری را به خاطر تعمیرات، تغییرات و یا بازسازی محل کار از دست نمیدهید. یکی دیگر از نکات خوب و کاربردی در انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون، ذکر این مطلب است که سعی داشته باشید که در صورت امکان، رنگ طرح و نقش کاغذ دیواری شما در طیف رنگی نسبتا نزدیک به پس زمینه آن باشد؛ در گالری کاغذ دیواری پشت تلویزیون ما، انواع طرحهای متنوع مدرن و سنتی با رنگبندی متنوع موجود است که پیشنهاد میشود حتما از آن دیدن کنید. مواردی که در سطرهای بالا به شما توضیح دادیم در این زمینه بسیار مفید هستند و اگر خوب متوجه آن ها نشدید، پیشنهاد میکنیم دوباره آن ها را مطالعه کنید. شما را راهنمایی میکنند. درست است که در ابتدا هزینه رنگکاری کمتر به نظر میرسد، اما چاپ کاغذ دیواری در بلندمدت به چند دلیل میتواند در هزینههای شما تاثیرگذار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید