کاغذ دیواری – خرید و قیمت کاغذ دیواری – فروشگاه اینترنتی منزل

با انتخاب رنگ مناسب که همخوانی خوبی با وسایل منزل یا هر مکان دیگر داشته باشد، می توانید فضا زیبا را به وجود آورید.کاغذ دیواری در برند های متفاوتی موجود است که در قسمت فروشگاه شهر کاغذ دیواری می توانید مشاهده کنید. به همین دلیل همواره توصیه می شود قبل از خرید، تصاویر مختلفی را ارزیابی کنید و آن چیزی را که با نوع فضا و وسایل منزل شما همخوانی دارد مشخص نمائید. انتخاب هر رنگ با توجه به تاثیر روانشناسی رنگ در دکوراسیون داخلی، حس متفاوتی را در فضا به وجود میآورد. کاغذ دیواری یکی از اقلامی است که بعد از دکوراتورها در اکثر مواقع تازه عروسها برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود به سراغش میروند. بافت مخملی آن حس تجمل را منعکس میکند و برای اتاقهایی که میزان تردد در آنها کمتر است، مانند اتاق خواب یا اتاق مهمان؛ بیشتر استفاده میشود. در واقع این امکان وجود دارد که به دلیل عدم آگاهی افراد، از چگونگی نصب این دیوارپوش ها، در زیر آنها هوا باقی بماند که این مسئله زیبایی را از کاغذ دیواریِ انتخابی شما میگیرد. اگر میخواهید کاغذ دیواری خود را از میان این رنگ ها انتخاب کنید، تناسب را در فضا رعایت و از لوازمی به رنگ خنثی، مانند طوسی و سفید کمک بگیرید تا خانه بیش از اندازه گرم به نظر نرسد.

اگر سالن پذیرایی از اتاق نشیمن حتما جداست و مبلمان تان استیل وک لاسیک است. در سالن پذیرایی نیز مطابق با سبک دکوراسیون منزل (مدرن یا کلاسیک)، طرح کاغذ دیواری مورد نظر انتخاب می شود. به منظور خرید کاغذ دیواری، ابتدا طرح کاغذدیواری مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس برای سفارش، استفاده از مشاوره رایگان و مشاهده آلبوم کاغذ دیواری، با ما تماس بگیرید. رنگِ غالبِ چیدمان را در نظر بگیرید، و گزینه ای که نما را کامل میکند، برگزینید. جنس این کاغذ دیواری از کاغذ و الیاف پارچه ای است و از بارز ترین ویژگی این کاغذ دیواری می توان به قابلیت شستشو آن میتوان اشاره کرد . کاغذ دیواری قابل شستشو کاغذی است که با استفاده از آب و مواد شوینده قابل تمیز کردن باشد. هرچند این امر اسباب خلق یک کاغذ دیواری بسیار خاص را فراهم نموده است اما غیر قابل شستشو بوده و این نکته، مهمترین ایرادی است که می توان نسبت به آن ها گرفت. او در زمانی که داشت کاخ گلستان را بازسازی میکرد، تصمیم گرفت از کاغذ دیواری برای پوشاندن دیوارهای این کاخ استفاده کند و همین جا بود که این دیوارپوش وارد بازار ایران شد و تاکنون با قدرت تمام در این بازار باقی مانده و امروزه طرفداران پر و پا قرص و زیادی دارد.

کاغذ دیواری از مصارف تزینی است که برای پوشاندن دیوارهای داخلی ساختمان های اداری و مسکونی استفاده می شود. همچنین در صورت نیاز به زیرسازی کاغذ دیواری هزینه دستمزد نصب کاغذ دیواری به صورت مجزا اعلام می شود. اما علاوه بر مواردی که گفته شد، خریدار هنگام خرید باید اطلاعات و علم کافی را نیزداشته باشد تا به اصطلاح کلاه سرش نرود. این مسئله کار را برای انتخاب و خرید آسان تر خواهد کرد. وجود رنگ های سرد، سبب بزرگ تر دیده شدن فضا میشود. این طرح با ایجاد خطای دید قابلیت این را دارد که محیط را بزرگ تر یا مرتفع تر نشان دهد. جوهر مورد استفاده در این دستگاهها بدون بوی نامطبوع و تولید گازهای سمی و یا ایجاد هرگونه عوارض جانبی برای انسان است. در مرحله آخر شخصی که به عنوان نصاب قصد اجرای کار را در محل سکونت یا محل کارتان را دارد، اگر مهارت کافی در استفاده از ابزارهای کار خود در نصب کاغذ دیواری را نداشته باشد، در این حالت شما به هدف نهایی خود نخواهید رسید. اگر متراژ آن پایین است از طرح های شلوغ استفاده نکنید. این مدل برای کسانی که دوستدار طبیعت هستند و با آن انس گرفته اند، گزینهای مناسب است.

این روزها دنیای دیوارپوشها بسیار گسترده و متنوع شده است. بالاترین کیفیت کاغذدیواری موجود در بازار، رول های 10 متر مربع با عرض یک متر، بسیار ضخیم، طرح های سه بعدی، قیمت مناسب و عرضه بی واسطه از مزیت های این کاغذ دیواری است. بنابراین در راهروهایی با عرض کم و فضاهایی با سقف کوتاه می توان از این کاغذدیواری استفاده کرد. عموماً این کاغذ سبکتر است و برای استفاده در فضاهایی که رطوبت کمتری دارند مانند نشیمن مناسب است. طرح های مستقیم و صاف مانند طرح های راه راه عمودی و افقی که باید در قسمت درز ها تنظیم شوند و طرح های منحنی شکل نیز مانند طرح های گلدار و هندسی هستند که باز هم باید در قسمت درزها تنظیم شوند. دکوراتیوها، معماران و طراحان داخلی، در مورد موضوعاتی مانند انتخاب کاغذ دیواری، شیوههای اجرای کاغذ دیواری، نصب و استخدام یک گروه مجرب، پرسشی را مطرح کردهاند: «چه زمانی باید کاغذ دیواری را به رنگ ترجیح دهیم؟ به دلیل وسعت و تنوع طرح در این مجموعه دیگر نیاز نیست شما برای خرید کاغذ دیواری پذیرایی و یا هر مکان دیگری به چندین فروشگاه بروید!

دیدگاهتان را بنویسید