کاغذ دیواری جدید و مدرن – آلبوم کاغذ دیواری ساده و شیک

نوع سلیقه خود را مشخص کنید: شما فضایی مینیمال و ساده و به دور از هر گونه طرح و رنگ اضافی ترجیح میدهید یا فضایی پر از هیجان و دلانگیز که احساس خوشایندی به شما منتقل کند را میپسندید؟ قبل از آنکه به مغازه کاغذ دیواری فروشی سرکوچه سربزنید و یا سایتهای فروش آنلاین را زیر و رو کنید، به چند نکته اساسی توجه کنید: تصمیم دارید کل دیوارهای آشپزخانهتان را با کاغذ دیواری بپوشانید یا اینکه فقط دیوار خاصی مدنظرتان است؟ این نکته را فراموش نکنید که کاغذ دیواری ها با طرح افقی ، اتاق را عریض تر نشان می دهند. توجه نکردن به این نکته با گذشت زمان در روح شما ایجاد خستگی و زدگی خواهد کرد. همانطور که گفتیم کاغذدیواری ها انواع متفاوتی دارند و شما با توجه به اینکه قرار است دکوراسیون خانه تان مدرن یا کلاسیک باشد نمونه مد نظر خود را انتخاب می کنید.

سبک دکوراسیون آشپزخانه شما روستیک و فرانسوی است یا پالم بیچ و مدیترانهای یا به طور کلی سبک مدرن و معاصر را میپسندید؟ ویا اینکه تنها یک دیوار را برای استفاده از کاغذ دیواری آشپزخانه خود انتخاب کنید. همچنین انتخاب کاغذ دیواری های ساده با رنگ های ملایم که کمتر در آنها شکل و طرحی دیده میشود، ضمن اینکه برای هماهنگی با انواع دکورها مناسب هستند، برای افراد تنوع طلب توصیه می شود.هنگام انتخاب کاغذدیواری حواستان باشد که اگر طرحهای روی آن نزدیک به هم و در خطوط مرتب افقی و عمودی قرار داشته باشند، طرح موجود بر محیط اتاق غالب خواهد شد. بنابراین برای اینکه دید بهتری داشته باشید و طرح مناسبتری انتخاب کنید، میتوانید از تخصص آنها بهره ببرید. تا به بهترین انتخاب دست بزنید و از پولی که صرف آن میکنید بیشترین لذت را ببرید. و در نتیجه اگر یک طرح مناسب را در فضایی مناسب به کار ببرید شاهد معجزه خواهید بود. همه میخواهند که به ازای ساعات کاری طولانی مدت و حضور در محل کار، نتیجه و بازدهی مورد قبول خود را داشته باشند. آنها به سختی پاره می شوند و به مدت تقریبا 5 سال شکل ظاهری، زیبایی و کارآیی خود را حفظ می کنند.

در ضمن این کار به مقدماتی نیاز دارد که بهتر است اول به آنها بپردازیم. جالب است با استفاده از این کاغذ میتوانید به طور کلی دیزاین و طراحی خانه را تغییر دهید و فضای زیبایی را ایجاد کنید . پس با توجه به ابعاد اتاق چنین طرحهایی را انتخاب کنید.برای وسیعتر نشان دادن فضای یک اتاق از کاغذ دیواریهایی استفاده کنید که طرحهای افقی روی آنها نقش بسته است. اگرچه تماشای الگوهای شلوغ بسیار زیبا است، اما ترجیحا فضای آرامشبخشی مانند اتاق نشیمن را با طرحهایی که باعث حواسپرتی میشوند، کاغذدیواری نکنید. خدا را چه دیدهاید شاید یک روزی از ما هم مانند “لکوربوزیه” و “لوییکان” یاد کنند. این نوع کاغذ دیواری ها بسیار نازک است و میتواند نمایی زیبایی را تا حدودی ایجاد کند ، همانگونه که گفتیم برای چسباندن آن نیز از چسب مخصوص كاغذ ديواري استفاده می کنند . که همین مسئله در رابطه با محصولات ایرانی کاملا برعکس بوده و همواره از آنها به عنوان به صرفه ترین ها یاد می کنند. پوشش دیوارهای اتاق نشیمن، پذیرایی و اتاق خواب با کاغذ دیواری نه تنها به زیباترشدن این فضاها کمک میکند، بلکه به دلیل نصب راحت و سریع آنها و همچنین قیمت پایینی که نسبت به رنگ روغن و رنگ پلاستیک دارند، طرفداران زیادی را به خود اختصاص دادهاست.

پس بهتر است پیش از انتخاب کاغذ دیواری از یک طراح برای ست کردن آنها در فضا خانه خود کمک بگیرید. اگر دنبال ایجاد یک محیط فاخر و لوکس هستید کاغذ دیواری رنگی مثل کاغذ دیواری نقرهای و کاغذ دیواری طلایی در رابطه با این موضوع میتواند به شما کمک زیادی کند. یادتان باشد دکوراسیون خانه شما باید بر اساس سلیقه خود شما و خانواده تان باشد نه اطرافیان چرا که ساعات زیادی از عمرتان در خانه سپری می شود و بایستی محیط دلنشینی برایتان باشد. با استفاده از این کاغذ دیواری میتوانید فضاهای خانه را با سلیقه خود طراحی کنید . یکی از راههای بسیار خوب و مناسب برای طراحی اتاق خواب عروس این است که از یک کاغذ دیواری لوکس و لاکچری تنها برای یک دیوار استفاده کنیم و بقیه دیوارها را با یک کاغذ دیواری ساده و تگ رنگ پوشش دهیم. هم رنگ و هم کاغذ دیواری در انواع و رنگ های نامحدود موجود است. از طرف دیگر ثبات رنگ کاغذهای دیواری باعث میشود که نگرانی شما از کمرنگ شدن یا بیرنگ شدن آنها در اثر شست وشو از بین برود. اما در فروشگاه ورنا دکور به علت تولید زیاد پوستر ، بعضی طرح ها که چاپ شده است، توسط مشتری لغو سفارش میشود.

دیدگاهتان را بنویسید