کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ؟

در میان انواع کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری هایی با پوشش وینیل مقاوم تر هستند. شما میتوانید تعدادی تابلو را روی دیوار قرار دهید و به صورت سلیقه ای چیدمان کنید به صورت افقی یا عمودی، اگر قاب عکس ها روشن باشد میتوانید کاغذ دیواری انتخاب کنید که یکی ۲ درجه از رنگ قاب عکس شما تیره تر یا روشنتر باشد.به صورت مثال کاغذ دیواری راه راه سنتی هستند اما طرح شیک و مناسبی به نظر میرسد مخصوصا راه راه افقی که خانه را بزرگتر نشان میدهد. بله؛ شما میتوانید طرح کاغذ دیواریها را با سبک دکوراسیون داخلی هماهنگ کنید، بنابراین یکی از موارد بسیار تاثیرگذار در زیبایی دکوراسیون فضاهای داخلی، استفاده از کاغذ دیواریها میباشد. برای این کار نیز میتوانید از خدمات پین ورک در زمینه تعمیر کاغذ دیواری بهره ببرید. مجموعه ای از بهترین کاغذ دیواری ها با تنوع و کیفیت بی نظیر و متناسب با دکوراسیون داخلی منزل و محل کار شما. بهتر است به جای کاردک از برس مخصوص نصب کاغذ دیواری استفاده کنید چون این برس ها فشار کمتری به کاغذ دیواری وارد میکنند بنابراین، احتمال آسیب زدن به بافت آن کمتر میشود.

بهترین جنس کاغذ دیواری کدام است ؟ ما در فروشگاه ایوان مجموعهای از بهترین کاغذ دیواری ایرانی و کاغذ دیواری خارجی را برای شما خریداران محترم فراهم کردهایم. اگر کمی به این نکته فکر کنیم می بینیم که بیشتر فضای خانه با کاغذ دیواری های ساده پوشانده می شوند پس باید در انتخاب آن نهایت دقت و سلیقه را به خرج داد. چگونه کاغذ دیواری را انتخاب کنیم؟ همیشه بعد از چسب زدن به پشت کاغذ دیواری آن را تا بزنید و ۵ الی ۱۰ دقیقه صبر کنید چون در غیر این صورت موقع چسباندن روی دیوار، چروک میشود یا زیر آن حباب میافتد. بعد قسمت های چسب خورده را روی هم تا کنید و بعد از ۱۰ دقیقه، از بالا به پایین، به صورت عمودی، روی دیوار بچسبانید. اگر خانه ای پارکت تیره همراه با دیوار روشن داشت خیلی پهن تر به نظر میرسد و مناسب تر است. حتما به رنگ مبلمان دقت کنید اگر پارچه مبلمان شما طرح شلوغ دارد از کاغد دیواری طرح خلوت استفاده کنید با دقت به هارمونی رنگ بینشان. علاوه بر دوام، ویژگیهایی دیگر کاغذ دیواری نیز اهمیت دارد. حدالامکان سعی کنید دیواری که در و پنجره دارد را انتخاب نکنید چون دیوار مناسبی نیست ولی دیواری که شومینه دارد میتواند دیوار شاخص فوق العاده ای باشد زیرا تنها دیواری را که به خودی خود جلب توجه میکند یا دیوار پشت تلویزیون هم دیوار مناسبی است .

برای انتخاب دیوار شاخص دیواری دیواری را انتخاب کنید که کوچک نباشد زیرا خانه را کوچک و نامنظم نشان میدهد.یکی از انتخاب های مناسب دیوار شاخصی دیواری است که مبلمان سه نفره ای که جلوی آن قرار داردوهمین طور در اتاق خواب دیواری که تخت خواب به آن تکیه دارد دیوار شاخص مناسبی است. نوع کاغذ دیواری معمولی معمولاً امروزه دیگر خیلی استفاده ای ندارد و اکثراً کاغذ دیواری بصورت ضد آب عرضه میشود. جنس محصول: روز به روز کاغذ دیواری های مختلف تری به بازار عرضه می شود که هر کدامشان از یک جنس بخصوص طراحی و تولید شده اند اما با این وجود بد نیست بدانید که اغلب این محصولات از متریالی همچون پِی پر، پی وی سی و همچنین الیافی تولید می شوند که نوع اول به معنای واقعی کلمه نازک و نقشی همچون یک کاغذ خوش آب و رنگ را تنها دارد و از قابلیت شستشو نیز برخوردار نیست؛ اما کاغذ دیواری های PVC و الیافی از قابلیت شستشو برخوردار هستند و با ضخامت بیشتری نیز تولید می شوند. کاغذ دیواریهای برجسته با انواع پوشش مخملی و طرحهای سه بعدی در بازار موجود است.

در واقع رنگ زمینه کاغذ دیواری اتاق خواب بهتر است که خنثی یا رنگ سرد باشد تا محیط مناسبی برای خواب آرام و با کیفیت برایتان ایجاد کند. در ادامه با روش نصب کاغذ دیواری بر روی سطوح مختلف آشنا خواهید شد. اول همان نکتهای که در پاراگراف قبل توضیح داده شد که رنگها باعث روشنتر شدن فضا و در نتیجه بزرگتر جلوه کردن آن میشوند. تیغ ها به سرعت کُند میشوند و باعث پارگی کاغذ دیواری هنگام برش دادن میشود. همیشه دو تا چهار رول اضافه برای ضایعات و پِرتی ها سفارش دهید. از آنجا که این قواره ۱۰ سانتی متر بلندتر است میتوانید از بالا و پایین ۵ سانتی متر اضافه درنظر بگیرید. با توجه به ویژگیهای بالا شما میتوانید یک کاغذ دیواری با طرح و مدل مناسب انتخاب کنید. کاغذ دیواری یکی از چیزهای مهمی است که میتواند زیبایی خانه را چندین برابر کند و همچنین اگر به خوبی انتخاب نشود میتواند نتیجه عکس داشته باشد. یکی دیگر از ویژگیهای کاغذ دیواریهای با کیفیت این است که گرد و خاک کمتری را به خود جذب میکند. یکی دیگر از ویژگیهای یک کاغذ دیواری خوب قابل شست و شو بودن آن است.

دیدگاهتان را بنویسید