کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ؟

دکور دیواری دیجیتال و دیگر کاربردهای مرتبط با گرافیکهای محیطی در فضاهای اداری، فروشگاهها و کسب و کارهای زنجیرهای طرفداران فراوانی پیدا کردهاند. ویژگی بسیار خوبی که سایت فروشگاه دکوراسیون ورنا دکور دارد وجود قیمت های به روز و آنلاین داخل سایت، قسمت کاغذ دیواری سه بعدی است که شما عزیزان با مراجعه به این قسمت میتوانید هزینه ی نهایی کار خود را مشاهده کنید. کاغذدیواری های غیرقابل شستشو که ویژگی شستشو را ندارند از قیمت پایین تری برخوردار هستند و جز کاغذ دیواری ارزان محسوب می شوند. برای اطلاع از قیمت و ویژگی های هر نوع آن روی محصولات زیر کلیک بفرمایید. قیمت کاغذ دیواری PVC به نسبت کاغذ دیواریهای کاغذی بسیار بیشتر است. آیا به نظر شما می توان تمامی کاغذ دیواری ها را برای انواع فضاها مناسب دانست و بدون توجه به ذات فضای مورد نظر، اقدام به خرید و نصب کاغذ دیواری نمود؟ استفاده از این طرح کاغذ دیواری می تواند نمای بسیار زیبا را در خانه شما ایجاد کند .

استفاده از این نوع کاغذ دیواریها برای کل دیوارهای یک فضا مناسب نیست. کاغذ دیواری رنگ روشن، ساده و یا با طرحهای کوچک و خلوت فضا را بزرگتر نشان میدهد و کاغذ دیواری با رنگها تیره، طرحهای شلوغ و بزرگ فضای شما را بسته و کلاسیکتر جلوه میدهد. اما باید دقت داشت طرح و رنگ کاغذ دیواری میتواند به بزرگ یا کوچک جلوه دادن اتاق نیز اثر بگذارد. اما همان طور که گفته شد نصب کاغذ دیواری کاری است که نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد. ما در ایوان وارد کننده کاغذ دیواری هستیم و قیمت و کیفیت محصولات دکوراتیو این فروشگاه از مزیت رقابتی بالاتری با هرکجای دیگر برخوردار است. عمده این نوع از کاغذ دیواریها دستساز هستند و به همین علت با قیمت بالاتری به بازار عرضه میشوند. یکی دیگر از انواع مدل کاغذ دیواریها، کاغذ دیواری سه بعدی است که به تازگی جایگاه خود را در بازار دکوراسیون و طراحی فضا پیدا کرده است. انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای هر فضا باید مطابق سلیقه شما باشد اما سلیقه فردی شما ممکن است با دیگران متفاوت باشد. برای همین هنگام انتخاب کاغذ دیواری باید مقیاس فضا به همراه سلیقه فردی در نظر گرفته شود.

استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی جلوه خاص و منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی منزلتان خواهد داد و یا میتوان از کاغذ دیواری طرح داماسک به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون ال سی دی استفاده کنید و سایر دیوارها را با یک نوع کاغذ دیواری دیگر پوشش دهید. با گذشت زمان و ایجاد طراحیهای جدید، استفاده از کاغذ دیواریهای برجسته رواج و محبوبیت خاصی پیدا کرده است. اما برای این انتخاب باید تصاویری را انتخاب کنید که تا مدتهای زیاد از آن خسته نشوید. اما چسباندن کاغذ دیواری کار دشواری نیست و تنها نیاز به تجربه کافی دارد. شاید انتخاب کاغذ دیواری کار آسانی است، اما اگر با تنوع بسیار بازار در طرح و رنگ و همچنین قابلیتها و کیفیتهای متفاوت کاغذ دیواری روبرو شوید خواهید دید که انتخاب کاغذ دیواری کار دشواری میشود. اما برای این انتخاب باید به بسیاری از موارد دقت داشته باشید. پس از انتخاب نوع کاغذ دیواری و نصاب ماهر در این زمینه، کار اجرای کاغذ دیواری در اسرع وقت برای شما انجام میگیرد. یکی از انتخابهای موجود، کاغذ دیواریهای برجسته است که طرحها و اشکال متنوعی دارد. کمتر نمونهای مانند انواع کاغذ دیواری برجسته مهمانان شما را مجبور میکند که به دیوارهای نزدیک شوند، روی آنها دست بکشند، و درباره کاغذ دیواری جذابتان به شما صحبت کنند.

کاغذ دیواریهای سه بعدی از دور دارای برجستگیهایی هستند اما وقتی به آنها نزدیک شوید خواهید دید که تنها دچار خطای دید شدهاید. اما میتوان از یک تصویر که در گوشهای از آن طرحی شلوغ نمایان است استفاده کرد. اگر در خانه اجارهای زندگی میکنید یا دوستدار تنوع بوده و هر از چندگاهی دکوراسیون خود را تغییر میدهید، توجه به این مساله مهم است و میتواند روی نوع کاغذ دیواری که انتخاب میکنید تاثیر بگذارد. کیفیت کاغذ دیواری با توجه به جنس و نوع آن تعیین میشود. اکنون با توسعه تکنولوژی این امکان فراهم آمده تا طرح های انحصاری و اختصاصی با کیفیت بالا را بتوانید بر روی دیوار خانه خود نصب کنید. نصب کاغذ دیواریهای نانو همانند باقی کاغذ دیواریها است و تنها تفاوت آنها با دیگر کاغذ دیواریها، کیفیت و دوام بالای آنها است. این نوع کاغذ دیواری از استحکام و دوام بالایی برخوردار است و نیز میتوان آن را به راحتی شستشو داد .

دیدگاهتان را بنویسید