کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ؟

کاغذدیواری به شکل رول و در اندازه های متفاوتی تولید شده و به همین شکل هم در بازار موجود است. و سپس رول ها نصب می شوند. طرحینه در ادامه یکسری طرح زیبا از کاغذ دیواری را آورده است که می توانید از آنها ایده بگیرید . بیشتر مدلهای این کاغذ دیواری قابل شستشو هم است، و عمر مفید آن به راحتی به 5 سال هم میرسد. که نوع دوم شان مقاومت بیشتری در برابر آب دارند و به راحتی قابل کنده شدن هستند. در ادامه این مقاله در مورد کاغذ دیواری، انواع کاغذ دیوار، نصب کاغذ دیواری و انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای دکوراسیون اطلاعات بیشتری ارائه می دهیم. اما همان طور که گفته شد نصب کاغذ دیواری کاری است که نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد. از این رو اگر نسبت به چگونگی نصب آن اطلاع ندارید به سراغ افراد ماهر و متخصص بروید و یا به طور کلی بیخیال کاغذ دیواری شده و همان روش گچکاری را در پیش بگیرید.

اگر واقعا میخواهید خلاقانه عمل کنید، بد نیست دیوارها را ساده نگه دارید، و سراغ این ایده بروید. بنابراین اگر کاغذ دیواری با کیفیتی را انتخاب کردهاید؛ نگران کثیف شدن آن نباشید. بهتر است از یک فرد متخصص برای چسباندن کاغذ دیواری کمک بگیرید. اگر میخواهید دیواری را دورتر جلوه دهید، مانند دیوار راهرو، کاغذ دیواری روشن به شما کمک میکند. یعنی اگر به علت خراش یا ضربه قسمتی از کاغذ دیواری جدا شد؛ به راحتی میتوان زیر آن را با چسب آغشته کرده و در نهایت کاغذ دیواری را ترمیم کرد. این پوستر دیواری یکی از خاص ترین کاغذ دیواری هایی است که میتوان از آن برای دکوراسیون و چیدمان خانه استفاده کرد . این کار را میتوان با یک دستمال نمدار انجام دهید. سایت ما همیشه از نظر موجودی و قیمت بروز شده هست و تمام طرح هایی که در سایت گذاشتیم موجود هستن و این مزیت ما نسبت به بقیه فروشگاه ها هست که از شرکت های مختلف نمونه کار و محصولات مختلف تو سایتشون گذاشتن و هر محصولی که ازشون موجودی میگیری باید زنگ بزنن از شرکت بپرسن و نقش واسطه رو بازیی می کنن. معمولا برای اتاق کودک از رنگ های ملایم استفاده می شود تا برای کودک آرامش را به ارمغان آورد.

ولی برای نصب کاغذ دیواری فقط کافی است فرش ها را تا کنید و بعد از اتمام کار کف را طی بکشید. کاغذدیواری پذیرایی را بهتر است از نمونههایی انتخاب کنید که در آنها از برادههای چوب، موادی مانند پی وی سی و خردههای فلز به کار رفته باشد. از مزیت های بالقوه این نوع از کاغذ دیواری ها، می توان به ضد خش بودن آنها اشاره کرد. این کاغذ دیواریها دارای یک کد مخصوص هستند که نشان میدهد در برابر حرارت و آتش مقاومت بالاتری دارند و روند سوزاندن آنها نسبت به کاغذ دیواریهای عادی، کندتر است. سعی کنید هماهنگی بین رنگ ها طوری باشد که رنگ کاغذ دیواری و مبل ها عینا مثل هم نباشد و یک تنالیته روشن به تیره و برعکس داشته باشد. طرح های قطره ای و یا طرح های موتیفی کاغذ دیواری از آنجایی که دارای طرح منظمی هستند برای اتاق هایی که از هندسه غیر منظمی دارند انتخاب خوبی هستند. برخی از جنس نانو، برجسته و یا سه بعدی ساخته میشوند.

کاغذ دیواریهای برجسته از نوع پی وی سی هستند و قیمت بالاتری دارند و قابل شست و شو هستند. کاغد دیواری مدل یک، ضد آب و قابل شست و شو است و برای مصارف خانگی استفاده میشود. با توجه به ویژگیهای بالا شما میتوانید یک کاغذ دیواری با طرح و مدل مناسب انتخاب کنید. دوام این نوع کاغذ دیواریها بسیار بالا است و شما میتوانید چندین سال از آن استفاده کنید. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به سبک کلاسیک و مجلل علاقه دارید این نوع از کاغذ دیواری ها میتواند گزینه بسیار مناسبی برای طراحی دکوراسیون محیط مورد نظر شما باشد. در نهایت باید با توجه به فضایی که دارید کاغذ دیواریتان را انتخاب کنید. پوستر دیواری یا کاغذ دیواری یکی از پر طرفدارترین المانهای دکوراسیون داخلی است که در یک دهه اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته و در سبکها و مدلهای متنوع وارد بازار محصولات دکوراتیو شده است. یکی دیگر از ویژگیهای کاغذ دیواریهای با کیفیت این است که گرد و خاک کمتری را به خود جذب میکند. کاغذ دیواریهای نانو قیمت بالایی دارند و با توجه به موادی که در آن به کار گرفته شده گرد و غبار را به خود جذب نخواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید