کاغذ دیواری، معجزه کم هزینه تغییر دکوراسیون

به عبارتی آینه های تزیینی در بین خانواده های ایرانی رایج شده است و در این نوشتار قصد داریم اطلاعات ارزشمندی در مورد خرید آینه دکوری و همچنین جدیدترین مدل های آینه های دکوراتیوی را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که قصد تغییر دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار را داشته باشید، میتوانید رنگ اتاقها را عوض کنید یا از کاغذ دیواری استفاده کنید. تا اواسط قرن 19 تنوع خوبی در طرح های کاغذ دیواری به وجود آمد که شامل انواع طرح های سنگ مرمری، چوب، طرح پارچه، طرح های سنتی و نقوش مذهبی می شد، متداول ترین انواع آن را طرح های گلدار تشکیل می دادند که به نوعی همه پسند بودند. اتاق بیماران: با استفاده از دیوارپوش آجری در اتاق بیمارانتان و استفاده از طرح ها و یا رنگ های آرامش دهنده میتوانید تا حدی در آنها را تسکین دهید. اتاق مدیر و کارمندان: بعد از اتاق انتظار اتاق مدیر و کارمندان دومین جایی است که مشتری در آن بیشترین حضور را دارد با تعبیه دیوارپوش آجری حس آرامش را هم به کارمندانتان و هم به مشتریان هدیه دهید و فضایی لوکس تر را برای خود فراهم کنید. اگر مهارت نصب آن را ندارید، از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

هنگام خرید آینه دکوری باید نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید از آن برای انتخاب بهتر استفاده کنید. قبل از خرید حتما فاکتور هماهنگی را در نظر بگیرید. قبل از آنکه به مغازه کاغذ دیواری فروشی سرکوچه سربزنید و یا سایتهای فروش آنلاین را زیر و رو کنید، به چند نکته اساسی توجه کنید: تصمیم دارید کل دیوارهای آشپزخانهتان را با کاغذ دیواری بپوشانید یا اینکه فقط دیوار خاصی مدنظرتان است؟ با استفاده پوستر دیواری سه بعدی می توان متناسب با هر فضا و سلیقه افراد یک محیط ایده آل را طراحی نمود. برای ایجاد فضایی به دور از استرس در محیط ادارات، گلدانهای گل بهترین گزینه هستند. طرح های روی کاغذ دیواری مدرن بسیار ساده تر از کاغذ دیواری کلاسیک و داماسک بوده و به دلیل سادگی طرح از آن در اماکن اداری و منازل کوچک استفاده می شود. امروزه استفاده از آینه های تزیینی برای طراحی و تزیین دکوراسیون داخلی خانه ها بسیار رایج شده است به طوری که می توانید انواع و اقسام آن را در فروشگاه های مختلف پیدا کنید. آینه های تزئینی در انواع و اشکال مختلف در بازار موجود است. این آینه ها در اندازه ها و مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند.

کاغذ دیواریهای تولید این شرکت کیفیتی بسیار عالی و تنوع بالایی دارند. اتاق های هتل: در بیشتر هتل ها اتاق ای هتل مجهز به این فناوری میباشند و با طرح ستارگان و دریا باعث ایجاد حس آرامش و اقامت عالی در مهمانان میشوند. آینه دکوراتیو «Dekorativ» طرح ستاره باران یک انتخاب عالی برای تزئین دیوارهای خالی است. بیشتر آینه های تزئینی چند قسمتی هستند. امروزه استفاده از آینه های تزئینی در منزل بسیار رایج شده است. جدیدترین مدل های آینه دکوراتیو جدید ۱۴۰۱ : خانه بدون 🪞 آینه دلسرد و بی روح است. آینه های مات یا شفاف، رنگی یا بی رنگ، بزرگ و کوچک، هر کدام چشم نواز هستند. پس از برش دادن کاغذ دیواریها به اندازه یک رول کامل، بهتر است آنها را چسب بزنید و نصب کنید و سپس به سراغ رولهای بعدی بروید، چون ممکن است نصب کاغذ دیواریها طول بکشد و چسب آنها خشک شود، برای چسب زدن کاغذ دیواریها با قلموی بزرگ از مرکز کاغذ دیواری به سمت لبهها این کار را انجام بدهید و لبهها را زیاد چسبی نکنید، بعد از چسب زدن، قسمتهای چسب خورده کاغذ دیواری را روی هم بگذارید تا 10 دقیقه بماند و بعد از آن کاغذ دیواری را از سمت بالای دیوار به سمت پایین شروع به نصب کنید، اولین قواره را که عمود نصب کنید، باقی قوارهها خود به خود عمود نصب خواهند شد، با کاردک پلاستیکی چسب کاغذ دیواری را از مرکز به سمت بیرون کاغذ هدایت کنید، پس از چسب زدن یک قواره، با تیغ و به کمک کاردکی و یا با قرار دادن خطکش بلند، لبه بالایی کاغذ دیواری را که اضافی است برش بزنید، اگر کاغذ دیواریهایی که چسب زدهاید و به حال خود رها کردهاید بیشتر از 15 دقیقه به همان شکل باقی بمانند، خراب میشوند یا به عبارت دیگر انقدر کش میآیند که دیگر قابل استفاده نمیباشند.

شما عزیزان میتوانید با ما در دکو تهران تماس گرفته تا ضمن مشاوره بتوانید بهترین مدل را برای دکوراسیون داخلیتان انجام دهید. جالب است بدانید که بسیاری از طراحان داخلی همیشه بر این باورند که ما هرگز آینه کافی در خانه نداریم و به همین دلیل زمان زیادی برای استفاده از این نوع آینه ها می گذرد. مشاوران و طراحان ما در دکو تهران میتوانند به شما عزیزان در چیدمان فضا کمک کنند و بهترین طرح و تنوع را در دیوار برایتان اجرا نمایند. پس با ما سبک راهنمای خرید ماگرتا همراه باشید. دکوراسیون داخلی: مشابه بودن دیوارپوش ها با مبلمان و دیگر عناصر موجود در دکوراسیون داخلی تاثیر دو چندانی بر روی زیبایی فضای داخلی را داراست. از آینه های مربع یا گرد می توان برای تزیین اتاق نشیمن و پذیرایی خانه استفاده کرد و دیوار را به زیبایی تزیین کرد. مهارت درست در کنار هم قرار دادن قطعات است که به زیبایی این آینه ها کمک زیادی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید