کاغذدیواری,کاغذ دیواری اتاق کودک,انواع کاغذ دیواری

پشت درز کاغذ را بهاندازه کافی چسب بزنید و پس از آنکه سایر قسمتهای کاغذ را محکم به دیوار چسباندید، رولر کوچکی بردارید و آن را روی درزها بکشید. برای این منظور باید فرچه را روی قسمت میانی کاغذ قرار دهید و آن را محکم بهسمت کنارهها بکشید. کاغذ را دقیقا همراستا با خطی روی دیوار قرار دهید که در مرحله اول ترسیم کردید، طوری که ۵٫۰۸ سانتیمتر از بالا و پایین اضافه بیاید. دقت داشته باشید که این مرحله از کار معمولا بیشتر از نصب کاغذهای دیواری زمان میبرد، بهويژه اگر کاغذهای دیواری قدیمی سطح زیادی از دیوار را پوشانده باشند. نکتهی بسیار مهمی که در این رابطه وجود دارد به مرحله نصب این محصولات مربوط می شود. نکات منفی زیادی در رابطه با این نوع کاغذ دیواری وجود دارد که از شایع ترین و پر اهمیت ترین آنها میتوان به راحت پاره شدن آن اشاره کرد. به طور مثال: هزینه برای شما اهمیت بسیاری دارد، ابتدا باید بودجه خود را مشخص نمایید چون با توجه به تنوع زیاد كاغذ دیواری یك طرح در تمام قیمت ها موجود میباشد كه برای براورد قیمت ابتدا باید فضای مورد نیاز را اندازه گیری نمایید، سپس سبک (مدرن، كلاسیک، پست مدرن) را بر اساس وسایل محیط مشخص نموده و در نهایت فضای (اداری، مسكونی، تجاری) را در نظر میگیریم و بعد بر روی آلبوم های مور نیاز كلیك نمایید صفحه جدید دیگری برای شما باز میشود كه میتوانید تصاویر آلبوم را در رنگ بندی های مختلف مشاهده نمایید.

همچنین باید رنگ کاغذدیواری را با توجه به دکوراسیون داخلی خود در نظر گرفته و رنگ مناسب با آنها را خریداری کنید. برای بریدن قسمتهای اضافی در پایین و بالای کاغذدیواری بههیچوجه از قیچی استفاده نکنید. برای انجام این کار کاردکی را بردارید و قسمت پایینی یا بالایی کاغذ را محکم به دیوار نگه دارید، سپس با کاتر قسمتهای اضافی را ببرید. سپس پشت کاغذ را با چسب مخصوص بپوشانید. اگر این اتفاق افتاد، ۱۵ دقیقه صبر کنید تا چسب پشت کاغذ کمی خودش را بگیرد و سپس اسفنج خیسی را بردارید و با کمک آن چسب بیرونزده را کاملا تمیز کنید. اگر کاغذ شما از طرحدار است، تکههای بعدی را باید طوری بچسبانید که طرحهایش کاملا طبیعی دنبال هم بیفتند و بالا و پایین نشوند. تکههای چوبهای نازکی که در طرح این کاغذ دیواری دیده میشود شما را به یاد طبیعت میاندازد، و جذابیت و گرمای عجیبی به فضای شما میدهد؛ آنقدر که گاهی افراد این سبک دیوارپوش را به نقاشی ساختمان مدرن ترجیح میدهند. اما سوالی که مطمئنا در ذهن بسیاری از افراد ایجاد می شود این است که کاغذ دیواری چرا انتخاب مناسبی است؟

از این رو اگر نسبت به چگونگی نصب آن اطلاع ندارید به سراغ افراد ماهر و متخصص بروید و یا به طور کلی بیخیال کاغذ دیواری شده و همان روش گچکاری را در پیش بگیرید. از این رو نمیتوان آن را انتخاب مناسبی برای اتاق کودکان دانست. حکومت کرامول، فرهنگی کسالت بار را بر مردم تحمیل کرده بود، از این رو پس از مرگش مردم به خرید وسایل خانگی رفاهی که در دوران وی ممنوع شده بود روی آوردند. مشتریان میتوانند برای خرید کاغذ دیواری مورد نظر خود از راهنمای خرید و مشاوره رایگان کارشناسان پشتیبانی فروشگاه اینترنتی منزل بهرهمند شوند. خرید و انتخاب کاغذدیواری برای استفاده در معماری داخلی خانه شما می تواند بر اساس موارد زیادی صورت بگیرد ولی سلیقه و ذوق خود شما نیز تاثیر به سزایی در این روند دارد. این مدل كاغذ ديواري دارای نمای خاصی بوده و میتواند فضای خانه را به طور کلی زیبا کند . کاغذ دیواری های بافت دار بسیار خاص و فوق العاده هستند و نصب آنها به طور کلی نمای خانه را تغییر میدهد . این روزها اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید به راحتی متوجه می شوید که کمتر کسی به سراغ روکش دیوارها با استفاده از گچ میرود و اکثرا اولین و بهترین انتخاب را استفاده از کاغذ دیواری می دانند.

استفاده خلاقانه از پوستر کاغذ دیواری سه بعدی راهکار عالی دیگری است برای آنکه بتوانید ظاهری زیبا و خوشایند به منزل خود بدهید. پوستر های دیواری عموماً به عنوان یکی از عناصر طراحی داخلی تعریف می شود . از معایب این کاغذ دیواری ها می توان به انتشار گازهای سمی در هنگام گرم شدن اشاره کرد. این دسته از محصولات ضد دوده، گرد و غبار و همینطور هر نوع کثیفی هستند که به همین راحتی ها پاره نمی شوند. اما باید بدانید این نوع از کاغذهای دیواری بسیار نازک هستند و همچنین قابلیت شستشو برا اکثر این نوع وجود ندارد. در گذشته این دیوارپوش، تنوع چندانی نداشت ولی امروز خوشبختانه انواع و اقسام این محصول در بازار وجود دارد. قیمت کاغذ دیواریهای کاغذی عموما پایینتر از انواع دیگر است، اما به همان نسبت نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتری دارد. در برخی از منازل همه اتاق ها و فضای داخلی با یک رنگ کاغذ دیواری پوشش داده شده اما ترکیب رنگ و کاغذ دیواری هم ایده آل است. رنگ و طرح کاغذی که برای پوشاندن سقف انتخاب میکنید باید با اثاثیه اتاق و رنگ دیوارها همخوانی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید