چگونه یک کاغذ دیواری مناسب برای منزل مان انتخاب کنیم ؟

اندازه باید با فضای انتخاب شده مطابقت داشته باشد. مطابقت با فضای داخلی: هنگام خرید آینه دکوراتیو به این نکته توجه کنید که باید با سایر عناصر داخلی فضا هماهنگ باشد. کاغذ دیواری پشت قفسههای تو رفته نیز، تنوع خوبی در آن فضا به وجود میآورد. نصب سریع: برخلاف تصور بسیاری از افراد، نصب کاغذ دیواری های سه بعدی در چند ساعت امکان پذیر است. از آینه های مربع یا گرد می توان برای تزیین اتاق نشیمن و پذیرایی خانه استفاده کرد و دیوار را به زیبایی تزیین کرد. همچنین استفاده از تصاویر شبیه سازی شده حیوانات بر روی کاغذ دیواری اتاق کودک می تواند در افزایش روحیه کودک بسیار موثر باشد. نصب کاغذ دیواریpvc بسیار با دوام است و به راحتی پاره نمی شوند. اتاق انتظار : بیشتر ادارات اعم از دولتی و یا خصوصی ترجیح میدهند به این سیستم مجهز بوده و با این روش در ذهن مشتریان خود ماندگار شوند آنها در ابتدا ترجیح میدهند اناق انتظار یعنی جایگاهی را که مشتری بیشتر در آن حضور دارد را به این سیستم مجهز کنند.

شما می توانید این کاغذ تزیينی را برای اتاق پذیرایی و یا اتاق خواب و حتی دستشویی و حمام یا داخل آشپزخانه و راهروها استفاده کنید. ازین رو دستمزد نصب کاغذ دیواری و قیمت نصب کاغذ دیواری سقف کمی بالاتر تمام می شود و به مهارت بیشتری نیاز دارد. مشاورین ما در دکو تهران با محاسبه موارد بالا هزینه مورد نیاز را برایتان به تفکیک شرح خواهند داد. مهم بودن نظافت و شستشو: با داشتن رفت و آمد بالا و یا اهمیت نظافت بیشترب انوان ترجیح میدهند تا دیوارپوشی را نصب کنند که بتوانند با خیال راحت در صورت نیاز آن را آبکشی نمایند و خبر خوب این است که بیش از ۵۰ درصد از دیوارپوش ها دارای قابلیت شستشو حتی با مواد ضد عفونی کننده می باشند. که همین مسئله در رابطه با محصولات ایرانی کاملا برعکس بوده و همواره از آنها به عنوان به صرفه ترین ها یاد می کنند.

البته منظور ما از اندازه مناسب، رابطه اندازه با آلمانی های دیگر به آن است. آرشیو پوستر سه بعدی طرح گل؛ شامل طرح هایی از گل رز، آفتاب گردان، ارکیده، گل های کوچک و بزرگ و همینطور گل های سه بعدی و برجسته می باشد. به عنوان مثال می توان از کاغذدیواری هایی به رنگ های صورتی، گلبهی، یاسی، آبی روشن، طوسی و طرح های گل و قلب استفاده نمود. آینه های تزئینی در انواع و اشکال مختلف در بازار موجود است. سعی نکنید فقط قیمت را در اولویت قرار دهید. اتاق مدیر و کارمندان: بعد از اتاق انتظار اتاق مدیر و کارمندان دومین جایی است که مشتری در آن بیشترین حضور را دارد با تعبیه دیوارپوش آجری حس آرامش را هم به کارمندانتان و هم به مشتریان هدیه دهید و فضایی لوکس تر را برای خود فراهم کنید. بهتر است برای مثال هنگام استفاده ازدیوارپوش اجری در اتاق پذیرایی یا اتاق خواب تمامی دیوارها را با دیوارپوش پوشش ندهید زیرا باعث خستگی چشم و کوچکتر بنظر رسیدن فضای اطراف خواهد شد. جالب است بدانید که بسیاری از طراحان داخلی همیشه بر این باورند که ما هرگز آینه کافی در خانه نداریم و به همین دلیل زمان زیادی برای استفاده از این نوع آینه ها می گذرد.

یکی از روشهای معمول و متداول در بین دکوراتورها و حتی برای طراحی اتاق خواب استفاده از دو طرح کاغذ دیواری است. بنابراین هزینه کلی برای خرید کاغذ و نصب آن برای این خانه معادل چهار میلیون و 950 هزار تومان میشود. کاغذ دیواریهای سه بعدی برای کسانی که طرحهای موزایکی را نمیپسندند و یک طرح کلی و جامع میخواهند بسیار مناسب است. بهترین راه حل خلاصی از ظاهر یکنواخت کاشی نصب کاغذ دیواری روی کاشی یا سرامیک است. تنها راه نصب کاغذ دیواری روی سیمان یک لایه گچکاری می باشد. انواع کاغذ دیواری سه بعدی با طرحهای خاص، کاغذ دیواری پی وی سی، نانو و الیاف طبیعی همه برای محیط آشپزخانه مناسب هستند، و در ترکیب با سقف کاذب آشپزخانه فضای جذابی را خلق میکنند. مهارت درست در کنار هم قرار دادن قطعات است که به زیبایی این آینه ها کمک زیادی می کند. این مدل کاغذ دیواری در انواع مدل ها و المان ها تولید میشود و تنها تفاوت در این است که شما میتوانید آن را در ابعاد بزرگ تر و وسیع تر تولید کنید . کاغذ دیواری دارای طرح تکرارشونده (پترن)، اما پوستر دیواری دارای طرح بزرگ ( مثل تصویری کامل از یک گل) است.

دیدگاهتان را بنویسید