چگونه یک کاغذ دیواری مناسب برای آشپزخانه انتخاب کنیم؟

در حال حاضر رنگ های مرجانی ، خاکستری، طلایی ، خردلی و ست رنگ قهوه ای در تزیین دکوراسیون به عنوان محبوب ترین رنگها مورد استفاده قرار میگیرند ، هرچند که رنگ سال میتواند متفاوت با این رنگها باشد . البته از کاغذ دیواریهای گلدار هم میتوان برای آشپزخانه و حتی هر طرح دیگری که قابل ست شدن با سایر اجزا آشپزخانهتان را داشته باشد را میتوانید استفاده کنید. کاغذهای محکم تری وجود دارند که دوام اشان از بقیه بیشتر است. کاغذ ضعیف ترین پوششی است که برای کاغذدیواری ها و مورال های دیواری استفاده می شود. در این نوع کاغذ دیواری لایه اصلی از پارچه ساخته شده است که می تواند در لایه پایین یا بالا کاغذ دیواری استفاده شود. شرایط چسباندن کاغذ دیواری روی سقف کمی سخت تر از دیوار می باشد. آلبوم کاغذدیواری بیلسون رول های پنج متر مربع هست، ساخت چین، با کیفی و ضخیم و مناسب مکان هایی که کاغذ دیواری کمی لازم دارن. کاغذ قابلیت کمی برای کش آمدن دارد اما اغلب در هنگام نصب ، پاره نخواهد شد. اگر چه این حفره ها نسبتا کوچک هستند اما در کیفیت تصویر تاثیر منفی می گذارند.

یکی از راههای جلوگیری از این پیامد، ایجاد پرفراژ در مواد بوسیله حفره هایی است که مشابه وینیل روی پنجره عقبی خودرو، در کاغذدیواری ایجاد می شوند. به همین علت پس از مدتی از نصب کاغذ دیواری روی رنگ پلاستیک کاغذ دیواری و رنگ با هم کنده خواهند شد. بعنوان مثال در بسیاری از خانهها یک دیوار انتخاب شده و کاغذدیواری میشود و مابقی دیوارها با توجه به طرح و رنگ کاغذیواری نصب شده، رنگ آمیزی خواهند شد. کاغذ دیواری ها از هر جنس یا برندی باشند همگی در 4 اندازه متفاوت تولید می شوند. راهی برای از بین بردنش نیست، مگر اینکه مواد را فشار دهید، یا پوشش دیواری محلی که حباب دارد را جدا کرده و صاف کنید. از این رو باید حتما دیوار های اتاق را با دقت اندازهگیری کنید و هنگام خرید کاغذ دیواری اندازه ها را به همراه داشته باشید. به گزارش چند خبرگزاری درباره کاغذ دیواری ها مشخص شد؛ اینکه با روند پیدایش این محصول آشنا باشید و در مورد خط پیشرفت و توسعه آن بدانید در انتخاب بهینه کاغذ دیواری نقش دارد؛ به عبارت دیگر مشکل بسیاری از افراد در عدم موفقیت و ناتوانی در خرید کاغذ دیواری به عدم شناخت آنها مربوط می شود.

در روش دیگر می توانید از کاغذ دیواری تک رنگی استفاده کنید که دارای طیف رنگی یکسانی با مبلمانتان است. از کاغذ دیواری فانتزی و مدرن با توجه به طراحی آن می توان استفاده کرد، از کاغذ دیواری اتاق خواب عروس گرفته تا کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه یا کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه. طرح های روی کاغذ دیواری مدرن بسیار ساده تر از کاغذ دیواری کلاسیک و داماسک بوده و به دلیل سادگی طرح از آن در اماکن اداری و منازل کوچک استفاده می شود. همچنین میتوانید از ترکیب دو رنگ سفید و مشکی در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید تا فضایی مدرن و بزرگ برای شما ایجاد کند. یکی از بهترین و با کیفیتترین انواع کاغذ دیواری؛ کاغذ دیواری نانوون(Nonwoven) است که از بهترین و با کیفیتترین الیاف کاغذ و پارچه ساخته میشود. در ادامه درباره طرح های پوستر سه بعدی بیشتر صحبت میکنیم اما به صورت خلاصه میتوانیم بگوییم برای انتخاب طرح آن در ابتدا شما میتوانید با مراجعه به سایت ما در قسمت کاغذ دیواری سه بعدی یا کانال تلگرام پوستر سه بعدی به راحتی در میان بیشتر از 3000 طرح مختلف در منزل خود جستجو کنید (مزیت سایت وجود انواع فیلتر برای راحت تر کردن جستجو ی شما در این زمینه است.) و در نهایت طرح دلخواه خود را برای پشتیبان سایت ما ارسال، ابعاد دیوار منزل خود را گفته و منتظر بهترین نصابان این عرصه باشید تا برای شما کار را به بهترین شکل اجرا کنند.

کاغذ دیواری پوستری ظاهری شبیه به پوستر دارد اما ابعاد آن بزرگ تر و وسیع تر می باشد. به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، کاغذ دیواری را می توان یکی از تأثیرگذارترین عناصر در دکوراسیون داخلی محسوب کرد که از تاریخچه پر پیچ و خمی برآمده است، کاغذ دیواری ها به قدری متنوع هستند که شاید تصورش برای بسیاری از ما قابل باور نباشد؛ اما نکته ای که همگان بر آن باور داریم این است که نمیتوان این حجم از تنوع را یک شبه به دست آورد؛ افراد بسیاری در این زمینه کار کرده اند و زحمت کشیده اند و در شکل دهی تاریخچه کاغذ دیواری نقش داشته اند. زمان شروع و پیدایش کاغذ دیواری را می توان به قرن 16 ام نسبت داد که به منظور تزئین کمدها و اتاق های کوچک منزل بازرگانان استفاده می شد، با شروع قرن 20، استفاده از آن رونق گرفت و در بخش های مختلف منزل مثل پذیرایی، آشپزخانه، حمام، اتاق خواب و تقریباً هر جایی که فکرش را بکنید به کار رفت؛ در این بین اما اتفاقات مهم دیگری نیز رخ داد که سبب تحول در طرح و مواد اولیه در کاغذ دیواری ها شد.

دیدگاهتان را بنویسید