چگونه کاغذ دیواری مناسبی انتخاب کنیم؟

از نظر عرض نسبت به سایر کاغذ دیواریهای دیگر متراژ بیشتری دارد و عرض آن حدود 1 متر و 5 میلیمتر میباشد، در حالی که سایر کاغذ دیواریهای تولید شده در دنیا با عرض نیم متر یا هفتاد سانتی متر در حال تولید و عرضه شدن به بازارهای جهانی است. فروش کاغذ دیواریها در رولهای دو برابر و سه برابر، میتواند متراژ بیشتری کاغذ دیواری را نسبت به یک رول واحد در اختیار شما بگذارد. رولهای کاغذ دیواری دارای عرضهای مختلفی نیز هست. یکی از مزایای بزرگ این آلبوم، کاغذ دیواری های ساده در رنگ های روشن با تنوع بالا ست. از معایب این کاغذ دیواری ها می توان به انتشار گازهای سمی در هنگام گرم شدن اشاره کرد. و به صورت رولی و متری به فروش می رسد. این محصول دارای کیفیت عالی است و به همین خاطر طراحان داخلی از این کاغذ برای طراحی و دکوراسیون دیوار شاخص استفاده می کنند . خرید بهترین مدل کاغذ دیواری : یکی از مهمترین مراحل در طراحی دکوراسیون داخلی منزل انتخاب نوع کاغذ دیواری برای پذیرایی , اتاق خواب و راه پله است.

در واقع مزیت این کاغذ دیواری ها استحکام و مقاومت آن ها در برابر رطوبت، چربی و خط و ساییدگی است که آن ها را مناسب برای مکان های پر رفت و آمد و مرطوب می کند. 2- اما کاغذ دیواری با روکش پی وی سی که به عنوان کاغذ دیواری قابل شستشو شناخته میشود، با توجه به قیمت مناسب و تنوع فراوانی که دارد مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است. از طرف دیگر، می توانید برای تمیز کردن کاغذ دیواری سه بعدی از یک پارچه معمولی استفاده کنید. برای این کار نیز میتوانید از خدمات پین ورک در زمینه تعمیر کاغذ دیواری بهره ببرید. زمانی که متراژ لازم را برای کاغذ دیواری محاسبه کردید، توصیه میکنیم یک یا دو رول کاغذ دیواری اضافه از حد نیاز را خریداری کنید تا در صورت اشتباه در اندازهگیری یا خراب شدن قسمتی از کاغذدیواری، بتوانید از آن مقدار اضافی استفاده کنید. یعنی مسلما شما میتوانید مقدار بیشتری از دیوار را با یک رول کاغذ دیواری آمریکایی نسبت به یک رول کاغذ دیواری اروپایی بپوشانید. این تنظیمات در قسمت درزها به طوری که دنباله طرحها از ردیفی به ردیف دیگر رعایت شود، نیاز به متراژ بیشتری کاغذدیواری دارد که در این زمینه و اینکه طرح انتخابی شما به چه مقدار متراژ اضافه نیاز دارد، باید از فروشنده کمک بگیرید.

کاغذ دیواری سه بعدی، امروزه با کیفیت بالایی که دارد، توانسته است در بیشتر فضاها از جمله فضای پذیرایی، نشیمن اجرا و نصب شود. مورد بعدی که باید به آن توجه کرد طرح و رنگ کاغذ دیواری است که باید متناسب با سن فرد و مکانی که در آن مورد استفاده قرار میگیرد انتخاب شود برای مثال برای اتاق نشیمن بهتر است رنگ های گرم (کاغذ دیواری قرمز ، کاغذ دیواری نارنجی ، کاغذ دیواری زرد ) مورد استفاده قرار گیرد. آنها را بدون توجه رها نکنید. در نظر گرفتن در و پنجرهها را فراموش نکنید. لازم است قبل از انتخاب آن، فاکتور نظافت را در نظر بگیرید، به خصوص اگر در مناطق پر رفتوآمد، مانند پلهها و راهرو ورودی آپارتمان یا اتاق کودکان که احتمالاً سطح آن را لمس میکنند، قصد اجرای نصب کاغذدیواری را دارید. یکی دیگر از کاربرد های کاغذ دیواری و پوستر ها نصب روی سقف است.

البته به دلیل این که کاغذ دیواری دارای تکههای مخمل است، قابل شستشو نیست. بهتر است از این رنگها در اتاق نشیمن، سالن نهار خوری و محلی که برای دور هم جمع شدندر نظر گرفته اید استفاده کنید. با استفاده از این رنگها می توانید فضا را غیر رسمی، دنج و خوشایند کنید. بیشتر این پوستر دیواری ها مکمل انواع دیگر کاغذ دیواری ها هستند که به طور مثال در و یا پنجره روی آن دیوار است. اگر شما تمایل به خرید کاغذ دیواری طرح دار دارید. همچنین اگر شما به فروشگاهها مراجعه کنید این شانس را دارید که بتوانید نمونهای از گزینههای انتخابی خود را به خانه بیاورید و با وسایل و مبلمان خانهتان تطبیق دهید و جلوه آنها را با نورپردازی موجود در خانه، هم در روز و هم در شب مشاهده کنید، سپس بهترین و مناسبترین گزینه را انتخاب کنید. کاغذ دیواری برای پوشش دهی و تزیین دیوارهای داخلی خانه ها، اداره ها، ساختمان های دولتی و عمومی به کار می رود. درواقع پوستر همان کاغذ دیواری ست با این تفاوت که طرح و سایز به سفارش مشتری انتخاب می شود و معمولا جنس آن نیز کیفیت نسبتا کمتری درمقایسه با نمونه های دیگر دارد. کاغذدیواری هایی که در بازار وجود دارند، معمولا الیافی، قابل شستشو، ضد خش و ضربه، آکوستیک و با طول عمر بالا و مرغوب هستند و می توانند جایگزین خوبی برای دیگر پوشش های دیواری باشند.

دیدگاهتان را بنویسید