چگونه کاغذ دیواری مناسبی انتخاب کنیم؟

البته کاغذ دیواریهایی که به این روش به راحتی از دیوار جدا میشوند باید به اصطلاح قابل جداسازی (Peelable) باشند که بسیاری از کاغذ دیواریهای مدرن این ویژگی را دارند. کاغذ دیواری ها شامل انواع مختلف از نظر کاربری هستند و برخی مناسب برای منازل بوده و برخی کاغذ دیواری ادارات برای محیط های کاری به کار گرفته می شود، این نکته بسیار اهمیت دارد که این دیوار پوش را مناسب با محیط مورد نظرتان انتخاب کنید. برای این کار باید به رنگ مبلمان، دکوریجات و دیگر وسایل منزلتان توجه کنید و بین رنگ های آن ها، هماهنگی ایجاد کنید. این کار باعث ایجاد حس آرامش می شود و از در هم ریختگی فضا جلوگیری می کند. با استفاده از پوستر دیواری ساده با خطوط عمودی و با فاصله از هم می توانید دیوار ها را بلند تر نشان دهید و این حس را القاء کنید که انگار سقف خانه در فاصله ای بالاتر از حد خودش دارد. بنابراین در ادامه مطلب برای کمک به شما عزیزان، ابتدا نکاتی را در مورد نحوه انتخاب جنس، رنگ و طرح کاغذ دیواری آموزش می دهم و سپس به صورت مخصوص خرید کاغذ دیواری را برای بخش های مختلف خانه را توضیح می دهم، پس با من همراه باشید.

مثلا از طرح های عمودی برای بلندتر نشون دادن سقف استفاده میشه یا کاغذ دیواری هایی با طرح های ریز و شلوغ کمی فضا رو کوچیکتر از واقعیت نمایش میدن. از این رو کاغذ دیواری مدرن پذیرایی با هر طرح و نقش نهایتا باید دارای رنگ های ملایم و آرامش بخش باشد و در هماهنگی کامل با لوازم و رنگ بندی محیط باشد. کاغذ دیواریها بر اساس نوع کاربری، جنس و طرحشان به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند. در رابطه با جنس انواع کاغذ دیواری و انتخاب نوع مناسب آن، توضیحات کاملی را در این متن ارائه کردیم. در صورتی که مبلغ محدودی برای اجرای کاغذ دیواری در نظر گرفتهاید، بهتر است در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید تا بتوانید آنچه را که مد نظرتان است، با قیمت مناسب پیدا کنید. کاغذها و پوسترهای دیواری خانه های خود را با دقت و سلیقه انتخاب کنید، ما نیز در این مورد به کمک شما آمده ایم اینبار با پوست رهای دیواری ساده و طرح های جذاب و شیک که برای هر نقطه از خانه می توانید از آن استفاده کنید در ادامه همراه با گالری ۲۰ تصویر از مدل کاغذ دیواری های ساده همراه ما باشید.

بسیار خب اگر واقعا قصد خرید کاغذ دیواری به عنوان پوشش برای دیوارهای خانه ی خود را دارید به شما پیشنهاد میکنیم که تمامی دقت خود را به خرج دهید و عوامل مختلف را در نظر بگیرید. هنگامی که تصمیم گرفتین کاغذ دیواری انتخاب کنین باید به رنگ و طرح کاغذ و همچنین، دیواری که برای نصب اون انتخاب شده خیلی دقت و توجه داشته باشین. علاوه بر هزینه باید به رنگ کاغذ دیواری نیز دقت کرد.در صورتی که شما بخواهید تمامی دیوارهای منزل خود را کاغذ رنگی کنید بهتر است از رنگ های ملایم و کم رنگ استفاده کنیدو رنگ های جیغ بعد از گذشت مدت زمانی برایتان خسته کننده می شود. احتمالا این سوال برایتان پیش میآید که چرا باید برای خرید و نصب کاغذ دیواری، پین ورک را انتخاب کنیم؟ در ادامه نکاتی رو که در انتخاب کاغذ دیواری برای فضاهای مختلف خونه میتونه مناسب و کاربردی باشه براتون توضیح میدم. برخی از خونه ها دارای دفتر یا اتاق کار هستن.

زمینه کاربردی: نکته دومی که بهتر است در خرید کاغذ دیواری مناسب برای خود به آن توجه کنید، زمینه کاربردی آن است؛ یعنی چنانچه قصد استفاده از کاغذ دیواری برای اتاق خوابتان را دارید، باید از طرح ها و رنگ هایی آرامش بخش استفاده کنید و چنانچه می خواهید دفتر کاری خود را کاغذ دیواری کنید، بهتر است به سراغ طرح های ساده و همچنین مقاوم تری بروید که بر اثر رفت و آمدهای پیاپی دچار پارگی و افت کیفیت نمی شوند. طبق مراحل زیر پیش بروید تا این کار را به خوبی انجام دهید. بهتر است بدانید که اگر فرد منظمی هستید به هیچ وجه از این نوع کاغذ دیواری استفاده نکنید ، زیرا به هیچ وجه نمیتوان را شستشو دهید . زیرا در برخی موارد طرح انتخاب شده بسیار زیباست اما زمانی که بر روی دیوار قرار میگیرد ظاهر جذابی نداشته و موجب تغییر نظر شما می شود. این دیوار پوش ها تغییرات بسیار زیادی را در دیزاین داخلی ایجاد کرده و با استفاده از آن ، با هزینه ی کمی می توانید تغییرات و تنوع را در محیط ایجاد نمایید. از این تصاویر زمینه میشه برای ایجاد عمق، برای ایجاد یه اتاق بزرگتر یا فقط برای اضافه کردن کمی طرح و رنگ و لعاب به اتاق استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید