چگونه کاغذ دیواری را نصب کنیم؟

در نهایت چسب هایی را که از بین درزها بیرون آمده اند با یک اسفنج تمیز و مرطوب پاک کنید. طرح های مستقیم و صاف مانند طرح های راه راه عمودی و افقی که باید در قسمت درز ها تنظیم شوند و طرح های منحنی شکل نیز مانند طرح های گلدار و هندسی هستند که باز هم باید در قسمت درزها تنظیم شوند. در این مبحث به صورت اجمالی، شما را با جنسهای مختلفی از کاغذ دیواری ها آشنا نموده و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. همیشه بعد از چسب زدن به پشت کاغذ دیواری آن را تا بزنید و ۵ الی ۱۰ دقیقه صبر کنید چون در غیر این صورت موقع چسباندن روی دیوار، چروک میشود یا زیر آن حباب میافتد. با کمک یک قلموی بزرگ یا غلتک نقاشی پشت قواره اول کاغذ دیواری را از قسمت مرکزی به سمت لبه ها به طور یکنواخت چسب بزنید. چسب را با برس یا کاردک از قسمت مرکز به طرفین و لبه ها هدایت کنید تا کاغذ دیواری کاملا به دیوار بچسبد. این کاغذ دیواری ها خیلی نازک اند و برای نصب آنها باید دیوار را چسب کاری کنید.

رنگهایی مانند صورتی فلامینگو برای ست کردن با طرحهای گرمسیری بسیار ایده آل هستند. این روزها استفاده از طرحهای گرمسیری که از جنگلهای بارانی الهام گرفته شدهاند، رواج زیادی پیدا کرده است.طرح این کاغذهای دیواری درشت است و از برگهای انجیری تشکیل شده است. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در این باره پیدا کنید، ادامه این مطلب را از دست ندهید. چه در نصب کاغذ دیواری حرفه ای باشید یا نباشید همیشه در اندازهگیری ها اشتباهاتی پیش میآید و امکان دارد دیگر نتوانید طرح مورد نظر خود را پیدا کنید. سوال این است که این نوع دیوارپوش در چه زمانی به ایران آمد؟ با توجه به این که طرح این کاغذها درشت است، بهتر است از سرویس خواب با طرحهای سادهتر استفاده کنید. بقیه رول ها را هم به همین ترتیب نصب کنید. بعد از نصب رول اول و در زمان چسباندن رول های بعدی مراقب باشید که لبه ها درست در کنار هم قرار بگیرند یعنی نه بین آنها فاصله باشد و نه روی هم بیفتند و کاملا لب به لب هم قرار بگیرند. نیز میباشند که هر کدام با توجه به سلیقه خریدار در مکان های متفاوت (مسکونی سالن پذیرایی، اتاق خواب، اداری و تجاری) مورد استفاد قرار می گیرد; این نوع کاغذدیواری ها به صورت رول محاسبه می شوند که هر رول ابعاد مشخصی دارند مانند عرض 53 سانتیمتر به طول 10 متر که 5 متر مربع، عرض 70 سانتیمتر به طول 10 متر که 7 متر مربع و یا 106 سانتیمتر به طول 15/5 متر که 16 متر مربع میباشند.

اگر می خواهید بعد جدیدی به فضای خود اضافه کنید می توانید با استفاده از نورپردازی های طراحی شده و زاویه دار سه بعدی بودن کاغذ دیواری را دو چندان کنید و در فضاهای متفاوت از آن استفاده کنید. شاید انتخاب کاغذ دیواری کار آسانی است، اما اگر با تنوع بسیار بازار در طرح و رنگ و همچنین قابلیتها و کیفیتهای متفاوت کاغذ دیواری روبرو شوید خواهید دید که انتخاب کاغذ دیواری کار دشواری میشود. در این شرایط نیاز به تعویض کل کاغذ دیواری نیست، زیرا این کار بسیار هزینه بر خواهد بود و می توانید یک تکه کاغذ دیواری دقیقاً در طرح قسمت آسیبدیده برش دهید و با استفاده از چسب مخصوص و مراحلی که به آن اشاره شد قسمت آسیب دیده را ترمیم کنید. برای هر نوع کاغذ دیواری چسب مخصوص وجود دارد. زمان انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار خود، فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. سعی کنید رنگ کاغذ دیواری با پارچه مبلمان یا صندلی هارمونی داشته باشد.مثلا در این تصویر رعایت شده است. حتما به رنگ مبلمان دقت کنید اگر پارچه مبلمان شما طرح شلوغ دارد از کاغد دیواری طرح خلوت استفاده کنید با دقت به هارمونی رنگ بینشان.

پس تعداد بیشتری تیغ بخرید تا مجبور به استفاده مجدد از تیغ های کُند نباشید. وقتی نصب کاغذهای یک دیوار تمام شد، بخش های اضافی را با کمک تیغ و هدایت دسته برس یا کاردک برش دهید. تیغ ها به سرعت کُند میشوند و باعث پارگی کاغذ دیواری هنگام برش دادن میشود. بعد از ثبت سفارش، ما بهترین نصاب ها را به شما معرفی می کنیم. کاغذ دیواری نانو را پیشنهاد می کنیم. چگونه کاغذ دیواری را انتخاب کنیم؟ رنگ کاغذ دیواری تاثیر به سزایی در نور خانه دارد اگر مایل هستید منزل پور نور و روشنی داشته باشید سعی کنید از کاغذ دیواری هایی که رنگ بندی روشن دارند استفاده کنید. سبک کاغذ دیواری مدرن: ظهور انقلاب صنعتی و استفاده از ماشین، در همه ابعاد زندگی انسان تاثیر گذار بوده است و سبک جدیدی از زندگی، بدون تجملات و اشراف گرایی های گذشته را به وجود آورده که منجر به ساخت خانه های به روز تر و دور شدن از سبک قدیمی شده است که این سبک را مدرن نامیده اند. وسایل منزل را ۱.۵ متر از دیوار فاصله دهید تا فضای کافی برای قرار دادن چهارپایه یا نردبان وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید