چگونه کاغذ دیواری را نصب کنیم؟

یکی از بهترین و زیباترین مدل های کاغذ دیواری مدرن، سه بعدی میباشد که می تواند توجه هر بازدید کننده ای را به خودش جلب کرده و دکوراسیون پذیرایی شما را به طور کامل دگرگون سازد. ۹- پوشش دیواری با الیاف مصنوعی: زیرلایه این نوع پوشش کاغذ یا لاتکس اکریلیک است و در سطح نمای آن الیاف مصنوعی استفاده می شود و نمای پارچه ای به سطح می دهد. انگلستان و فرانسه اولین کشورها در تولید کاغذ دیواری اروپایی بودند، با این حال آغازگر تولید کاغذ دیواری از منظر تاریخی به چین باستان باز میگردد؛ به این دلیل که چینیها 200 سال قبل از تاریخ میلاد مسیح با استفاده از کاغذ تولید شده از ساقهی برنج به عنوان پوشش دهنده دیوارها استفاده میکردند. یکی از جذاب ترین المان های سبک بوهمیایی ، استفاده از کاغذ دیواری پر زرق و برق با موضوع طبیعت است . برای بریدن قسمتهای اضافی در پایین و بالای کاغذدیواری بههیچوجه از قیچی استفاده نکنید.

پوشاندن دیوار با کاغذ دیواری یکی از آسان ترین روشها برای زیبایی بخشیدن به فضای یک اتاق است. برای ترمیم این نواحی، ابتدا باید پشت کاغذ دیواری را به خوبی تمیز کنید. تمیز کردن این نوع کاغذدیواری به علت برجستگی نقش ها کمی مشکل است. بنابراین ممکن است گاهی اوقات به تمیز کردن سریع نیاز داشته باشد. این نمونهها را با مواد شوینده نمیتوان شست، و طرحهای خاص آن نیز گاهی میتواند شما را هنگام خرید محدود کند. مطمئنا آنچه که پس از کیفیت ارائه خدمات به مشتریان، برای صاحبان کافه و صاحب رستورانها مهم است، علاقه مشتریان و مراجعه کنندگان به فضا و دکوراسیون محیط است نمیتوان انکار کرد که دکوراسیون و طراحی داخلی کافیشاپ و رستوران نقش بزرگی در رسیدن به فروش بیشتر دارد! قیمت کاغذدیواری علاوه بر کیفیت و ابعاد هر رول به طرح آن بستگی زیادی دارد. برای درست انجام شدن کار و نصب صحیح کاغذ دیواری علاوه بر وجود یک نصاب خوب و حرفه ای، استفاده از چسب کاغذ دیواری با کیفیت هم اهمیت بسیار زیادی دارد. این نوع کاغذدیواری استحکام و دوام بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد و در برابر طوبت بسیار مقاوم است و همچنین قابلیت کنده شدن از دیوار و شست و شو را دارد.

این نوع دیوارپوش قابلیت تنفس دارد و هوا را از خود عبور می دهد. این نوع کاغذدیواری قابلیت تمیزکاری و قابلیت کندن از سطح دیوار را دارد و نسبت به کاغذ معمولی یا بدون پوشش از مقاومت بالاتری نسبت به رطوبت برخوردار است. ۱۰- پوشش دیواری آکوستیک یا با عایق صوتی: این نوع دیوارپوش، پوششی دکوراتیو با قابلیت جذب صوت و کاهش انعکاس صوت در محیط است. با توجه به متراژ ساختمان می توان حدودا تعداد رول مورد نیز برای پوشش دیوارها را تخمین زد. دانستن این نکته نیز خالی از لطف نیست که بیدانید هر کدام از این اینها برای نصب و نیز اجرا به چسب خاصی نیاز دارند . برای نصب کاغذ دیواری چسب کاغذ دیواری انواع مختلفی دارند که بهتر است آنها را بشناسید. کاغذدیواری های جدید خاصیت «آنتی استاتیکی» دارند. آلبوم های کاغذدیواری سالرنو و ساوونا هم از کاغذ دیواری های ایتالیایی فروشگاه نکست هستن. عدم رشد قارچ و کپک بر روی دیوار از دیگر ویژگی های کاغذ دیواری ضد زلزله می باشد.

به طور کلی هزینه نصب کاغذ دیواری گران تر از رنگ است اما طوبل عمر و دوام وال پیپر بیشتر است، بنابراین هزینه های رنگ به مرور زمان بیشتر خواهد شد. از طرفی مزایای زیادی که این محصولات داشتند، مزید بر علت شد تا جزو پرفروشترین اقلام دکوراسیون منزل باشند. اگر بخواهید از کاغذ دیواری های خنثی به تنهایی استفاده کنید، انواع طرح دار آن توصیه میشود، تا فضا بی روح و کسل کننده نشود. ۲- اگر می خواهید سقف و در و پنجره ها را رنگ کنید قبل از اینکه اقدام به نصب کاغذدیواری کنید باید رنگ آمیزی را انجام دهید و صبر کنید تا کاملا خشک شود. به این ترتیب میتوانید مبلمان و رنگ پرده ها را نیز متناسب با کاغذ دیواری تغییر دهید. ممکن است به خاطر شرایطی مجبور شوید که کار نصب کاغذ دیواری را خودتان انجام دهید و نتوانید از نصاب و شخص ماهر در این کار کمک بگیرید اما نگران نباشید با انجام جست و جو در اینترنت و دیدن فیلم های آموزشی می توانید این مشکل را حل نمایید. در انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک به این مسئله مهم توجه داشته باشید که اتاق خواب برای چه کسی است. بنابراین برای نصب این نوع کاغذدیواری می توان چسب را به جای کاغذ روی دیوار زد.

دیدگاهتان را بنویسید