چگونه کاغذ دیواری را نصب کنیم؟

چنین طرح هایی به عنوان طرح های انرژی زا شناخته می شوند.با استفاده از کاغذدیواری هایی که طرح های شلوغ و گل دار دارند، می توانید فضا را کوچک تر و صمیمی تر نشان دهید. حتی توصیه میشود به همراه متراژ، طرحی ساده از فضا را روی کاغذ پیاده کرده و به همراه داشته باشید. در مجموع در این سبک تلاش میشود تا از طرح ها و الگوهای خاص در طراحی و دکوراسیون فضا استفاده شود . رنگ بندیهای بسیار زیبا و جذاب در طراحی کاغذ دیواری کودک و نوجوان از خصوصیات این نوع از کاغذ دیواری میباشد تا حس خوب و آرامش را به کودک و نوجوان منتقل نماید. کاغذدیواری هایی که رنگ گرم مانند زرد، نارنجی، قرمز، آجری، زرشکی و هلویی دارند، محیط را دلنشین و جذاب می کنند. نگهداری کاغذ دیواریهای بدون کیفیت دشوار است و لبههای آنها از دیوار جدا شده و نیاز به اتصال مجدد یا چسباندن دارند، رنگ آنها نیز ممکن است تحت تأثیر سایه و نور قرار بگیرند و به سرعت کیفیت خود را از دست بدهند. کاغذدیواری هایی که در بازار وجود دارند، معمولا الیافی، قابل شستشو، ضد خش و ضربه، آکوستیک و با طول عمر بالا و مرغوب هستند و می توانند جایگزین خوبی برای دیگر پوشش های دیواری باشند.

کاغذ دیواری به دلیل نداشتن بوی رنگ و نصب سریع و آسان می تواند جایگزین خوبی برای رنگ های معمولی باشد. خرید کاغذدیواری از طریق اینترنت ایده خوبی نیست، زیرا بافت، طرح و رنگ کاغذ دیواریها در عکس، هرگز مانند آنچه واقعا هستند مشخص نیست. شما حتی میتوانید برای اتاق خواب فرزندانتان و اتاق خواب خودتان از کاغذ دیواریهای متفاوتی استفاده کنید و مجبور به استفاده از یک نوع کاغذ دیواری برای تمام اتاق خوابهای منزلتان نیستید و بسته به جنسیت و سن افراد رنگ و طرح کاغذ دیواری اتاق خوابشان را مشخص کنید. پاسخ بسیاری از این پرسشها با شناخت انواع و البته مزایا و معایب کاغذ دیواری مشخص میشود. استفاده از کاغذ دیواری برای پوشش دیوارهای مختلف رایج می باشد. با استفاده از طرح های عمودی و با فاصله می توانید دیوارها را بلندتر جلوه داده و این حس را القا کنید که انگار سقف در ارتفاع مرتفع تر از ارتفاع واقعی اش قرار گرفته است. این دسته از محصولات هنگامی که در فاصله سه الی چهار متری آنها قرار گیرید ظاهری برجسته به خود میگیرند. اگر الگوی کاغذدیواری تان خیلی نزدیک به هم و مرتب در خطوط افقی و عمودی قرار داشته باشد، نقش کاغذ دیواری بر جلوه ی محیط غلبه خواهد کرد؛ به نحوی که مبلمان و وسایل داخل اتاق کمتر دیده می شوند.

باید بدانید علاوه بر طرح و الگو های خاص ، به افراد اجازه میدهد تا آزادانه مدلهای جدید را براساس استایل خانه خود انتخاب کنند . زمانی که متراژ لازم را برای کاغذ دیواری محاسبه کردید، توصیه میکنیم یک یا دو رول کاغذ دیواری اضافه از حد نیاز را خریداری کنید تا در صورت اشتباه در اندازهگیری یا خراب شدن قسمتی از کاغذدیواری، بتوانید از آن مقدار اضافی استفاده کنید. این نوع بسیار نازک و غیر قابل شستشو می باشد و با چسب کاغذ دیواری نصب می شود، این نوع جنس کاغذ دیواری در مدت زمان 1 تا 3 سال عمر مفید دارند جنس این نوع کاغذ دیواری بسیا نازک بوده م به راحتىیی پاره مشود و تنها مزیتی که نسبت به کاغذ دیواری های دیگر دارد قیمت ارزان آن می باشد. البته شما به تنهایی نمی توانید این کار را انجام دهید و برای نصب کاغذ دیواری نیاز به یک نیروی کمکی دارید تا در گرفتن رول های بزرگ و چسب کاری آنها با شما همکاری کند. اگر کاغذدیواری شما داری بافت برجسته است میتوانید با جارو آن را تمیز نگه دارید.

همچنین اگر شما به فروشگاهها مراجعه کنید این شانس را دارید که بتوانید نمونهای از گزینههای انتخابی خود را به خانه بیاورید و با وسایل و مبلمان خانهتان تطبیق دهید و جلوه آنها را با نورپردازی موجود در خانه، هم در روز و هم در شب مشاهده کنید، سپس بهترین و مناسبترین گزینه را انتخاب کنید. یکی از دیوارها را به عنوان دیوار غالب در نظر گرفته و از کاغذدیواری طرح دار کودکانه استفاده نمایید و بقیه دیوارها را با کاغذدیواری ساده بپوشانید. با استفاده از طرح های افقی، می توانید خانه را وسیع تر و پهن تر از آنچه هست نشان داده و در عین حال، با ایجاد خطای دید، سقف را به کف نزدیک تر نشان دهید. با توجه به اینکه طی یک دهه اخیر علاقه مخاطبان به طرحهای سنتی ایرانی افزایش یافته، ما با توجه به نیاز مشتریان، آرشیو کاملی از کاغذ دیواری طرح قدیمی، کاغذ دیواری کاشی سنتی، و طرح نقاشی دیواری سنتی تهیه و آرشیو کردهایم. برای اتاق کودک می توانید از کاغذ دیواری هایی با طرح عروسکی، رنگ های شاد و درخشان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید