چه طرح و مدل کاغذ دیواری را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنم؟

اگر چه این حفره ها نسبتا کوچک هستند اما در کیفیت تصویر تاثیر منفی می گذارند. یکی از راههای جلوگیری از این پیامد، ایجاد پرفراژ در مواد بوسیله حفره هایی است که مشابه وینیل روی پنجره عقبی خودرو، در کاغذدیواری ایجاد می شوند. به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، کاغذ دیواری را می توان یکی از تأثیرگذارترین عناصر در دکوراسیون داخلی محسوب کرد که از تاریخچه پر پیچ و خمی برآمده است، کاغذ دیواری ها به قدری متنوع هستند که شاید تصورش برای بسیاری از ما قابل باور نباشد؛ اما نکته ای که همگان بر آن باور داریم این است که نمیتوان این حجم از تنوع را یک شبه به دست آورد؛ افراد بسیاری در این زمینه کار کرده اند و زحمت کشیده اند و در شکل دهی تاریخچه کاغذ دیواری نقش داشته اند. کاغذ دیواری یک گزینه عالی برای تغییر دکوراسیون داخلی محسوب می شود و از نظر هزینه نسبت به سایر دیوارپوش ها مقرون بصرفه تر است.

کارشناسان این نظر را دارند که اگر از وسایل زیادی در دکوراسیون داخلی منزل استفاده می کنید، بهتر است که به دنبال کاغذ دیواری­ با طرح ساده­تر بروید. وب سایت هایی که به طور تخصصی در زمینه کاغذ دیواری کار می کنند، اطلاعات مفیدی در اختیار خریداران قرار می دهد که در انتخاب کالای مفیدتر و کارآمدتر نقش بزرگی خواهد داشت. پرهیز از مشکلات معمول که خریداران بی تجربه کاغذ دیواری را دچار دردسر می کند. در صورت جلوگیری از تنفس دیوار، کاغذ و وینیل به سختی می توانند به صورت کاملا صاف نصب شوند. کاغذ قابلیت کمی برای کش آمدن دارد اما اغلب در هنگام نصب ، پاره نخواهد شد. قابلیت شستشو: پیشنهاد می کنیم حتی المقدور به فکر خرید کاغذ دیواری باشید که از قابلیت شستشو برخوردار باشد تا بتوانید در صورت کثیف شدن به راحتی آن را تمیز نمایید. به گزارش چند خبرگزاری درباره کاغذ دیواری ها مشخص شد؛ اینکه با روند پیدایش این محصول آشنا باشید و در مورد خط پیشرفت و توسعه آن بدانید در انتخاب بهینه کاغذ دیواری نقش دارد؛ به عبارت دیگر مشکل بسیاری از افراد در عدم موفقیت و ناتوانی در خرید کاغذ دیواری به عدم شناخت آنها مربوط می شود. علی رغم اینکه از چه نوع سیستم چسباننده ای برای پوشش های دیواری استفاده می شود: ( یوز- پیست ، پری- پیست، پیل اند استیک ) ، سطح کاغذ و وینیل صاف است که پوشش کاملی از چسبندگی یا اتصال را روی دیوار ایجاد می کند.

نوع اول قابل شستوشو و ضد آب است و راحتتر از روی دیوار کنده میشود. دقت کنید که برای شروع فقط قواره اول را برش دهید. زمان شروع و پیدایش کاغذ دیواری را می توان به قرن 16 ام نسبت داد که به منظور تزئین کمدها و اتاق های کوچک منزل بازرگانان استفاده می شد، با شروع قرن 20، استفاده از آن رونق گرفت و در بخش های مختلف منزل مثل پذیرایی، آشپزخانه، حمام، اتاق خواب و تقریباً هر جایی که فکرش را بکنید به کار رفت؛ در این بین اما اتفاقات مهم دیگری نیز رخ داد که سبب تحول در طرح و مواد اولیه در کاغذ دیواری ها شد. بارها نقاطی که کمترین میزان چسبیدگی را دارند، معمولا گوشه ها، شروع به کنده شدن و پیچ خوردن به داخل می کنند. در گذشته کلمه کاغذ دیواری یا (wallpaper ) از دو کلمه wall (به معنی دیوار) و paper (به معنی کاغذ) ساخته شده بود. اگر مجله ورنا دکور را از ابتدا همراهی کرده باشید، در اولین مقاله بخش دکوراسیون منزل به صورت کامل در رابطه با کاغذ دیواری های آلبومی صحبت کردیم. ما در این مقاله میخواهیم کمی جسارت به خرج دهیم و از یک پوشش جدید دیواری برای آشپزخانه رونمایی کنیم.

در ادامه مقاله قصد داریم در مورد نحوه انتخاب کاغذ دیواری صحبت کنیم. ما قصد داریم به مجموعه مواردی بپردازیم که توضیح می دهد چرا کاغذ دیواری ها و مورال های دیواری از محبوبیت افتادند. بنابراین با انتخاب کاغذ دیواری مناسب، دیگر نگران کثیف شدن آن نباشید. از سویی دیگر قیمت کاغذ دیواری پی وی سی بسیار مناسب تر از سایر انواع کاغذ دیواری است. از آنجا به بعد کاغذدیواری به موادی با پایه پلاستیکی یا وینیلی تبدیل شد که با مواد دیگر تلفیق و چند لایه شده بود. در کاغذ دیواری مخملی تکه های نقش و نگار از جنس مخمل پارچه ای یا مخمل پلاستیکی به کار رفته است. بافتدار: اگر دنبال کاغذدیواری بافت دار هستید، بعضی مدلها هستند که در ساختشان از الیافی مثل مخمل استفاده شده است اما امکان شستشو ندارند. همه دیوارهای منزل را با کاغذ دیواریها طرح دار نپوشانید. کاغذ دیواری از جمله مواردی است که افراد میتوانند به عنوان روکش جهت پوشاندن سطح دیوارهای خود از آن استفاده کنند. جالب است بدانید از این دیوار پوش ها میتوانید برای از بین بردن ناهمواری های موجود در سطح و بهبود ظاهر فضای استفاده کرد . راهی برای از بین بردنش نیست، مگر اینکه مواد را فشار دهید، یا پوشش دیواری محلی که حباب دارد را جدا کرده و صاف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید