چه طرح و مدل کاغذ دیواری را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنم؟

به این منظور میتوانید تکه جدید را از قسمت میانی با تکه قبلی همتراز کنید و پس از چسباندن آن، قسمتهای اضافی را از بالا و پایین دیوار ببرید. تکه بعدی کاغذ دیواری را بردارید و دقیقا همتراز با کاغذی که پیش از آن نصب کردهاید، روی دیوار بچسبانید. اگر سری به بورس کاغذ دیواری غرب تهران بزنید میتوانید انواع کاغذ دیواری را مشاهده کنید و متوجه خواهید شد که تنوع نقش ها و طرح های کاغذ دیواری چقدر میتواند زیاد باشد و دقیقا به دلیل همین متنوع بودن کاغذ دیواری است که امروزه شاهد استفاده ی عمده از آن هستیم. کاغذ را دقیقا همراستا با خطی روی دیوار قرار دهید که در مرحله اول ترسیم کردید، طوری که ۵٫۰۸ سانتیمتر از بالا و پایین اضافه بیاید. پس از اینکه کاغذ دیواری مورد نظر خود را انتخاب کردید، قبل از اینکه سفارش را نهایی کنید، میتوانید تکه ای از طرح مورد نظر خود را به خانه آورده و بر روی دیوار قرار دهید.

این عنصر دکوراتیو را می توان برای پوشش بخشی از دیوار مورد استفاده قرار داد، مثلاً قسمتی از دیوار را رنگ آمیزی نموده و قسمتی دیگر را با کاغذ دیواری پوشش داد. همانطور که میدانید کاغذ دیواری از جمله پوشش هایی است که این روزها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. خرید و انتخاب کاغذدیواری برای استفاده در معماری داخلی خانه شما می تواند بر اساس موارد زیادی صورت بگیرد ولی سلیقه و ذوق خود شما نیز تاثیر به سزایی در این روند دارد. این مدلها شباهت زیادی به دیوارپوشهای مناسب برای آشپزخانه دارند؛ و در برابر سطوح مختلف رطوبت، گردوغبار و سایر آلودگیها عالی عمل میکنند. از کاغذ دیواری در بخش های مختلف دکوراسیون منزل استفاده می شود، از پذیرایی و اتاق خواب گرفته تا سرویس بهداشتی. این دیوارپوش های زیبا ، این محصول دارای الگوها و مدلهای مختلف و متنوعی است ، میتواند انتخاب خوبی برای پوشش دیوار باشد .

حتی برای بزرگ دیده شدن فضا، دیوارها را ساده نگه دارند و سقف را با کاغذدیواری مناسب پوشش دهند. این مسئله کار را برای انتخاب و خرید آسان تر خواهد کرد. بهتر است از طرح های کوچک تر با رنگ های ملایم استفاده کنید. افرادی که به دنبال خرید کاغذ دیواری هستند به سختی میتوانند قیمت محصولات را تخمین بزنند و همین مسئله کار را برای برآورد هزینه سخت تر خواهد کرد. اما باید بدانید که قیمت نهایی را که برای کاغذ دیواری تخمین میزنند و بر آن اساس شما آن را می خرید، قیمت رولی این محصول است. می توانید شما هم برای ایجاد تنوع از این گزینه استفاده کنید اما باید در نظر داشته باشید که سقف و دیوارها نباید به صورت یکدست از کاغذ دیواری با یک طرح پوشیده شوند. اما نکته اینجاست که به دلیل وجود تکه های مخمل در آن، قابل شستشو با استفاده از مواد شوینده نیستند.

لازم به ذکر است کاغذ دیواری های سه بعدی به گونه ای طراحی شده اند که طرح و نقش روی آن به دلیل ایجاد خطای دید به وسیله زوایا و سایه های خاصی که داده شده است، برجسته به نظر می رسند. این نوع از محصولات علاوه بر اینکه ویژگی های کاغذهای دیواری PVC را با خود به همراه دارند، ویژگی های مثبت دیگری را نیز در خود جای داده است. با ما همراه باشید. ما این نیز در این قسمت از باشگاه خبرنگاران جوان سعی کرده ایم 49 طرح کاغذ دیواری برای پذیرایی 2018 را همراه با برخی نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری ها را در اختیارتان قرار دهیم. پیش از اینکه سراغ راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی بروید، از شما دعوت میکنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. یکی از نقاط تمایز فروشگاه والینو با سایر رقبا این است که محصولات خود را با مناسبترین قیمت ممکن ارائه میدهد تا بتواند به مشتریان بیشتری خدمت کند و نیاز طیف گستردهتری از جامعه را برآورده سازد. شما همواره باید به سراغ طرح هایی بروید که با نیازهای شما، مبلمان، فضا و وسایل شخصیتان تطابق دارد.

دیدگاهتان را بنویسید