چه طرح و مدل کاغذ دیواری را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنم؟

برای مثال میتوان تمام دیوارها را با یک مدل کاغذ دیواری پوشش داد یا برای برجسته کردن نقطه کانونی، تنها یک دیوار اتاق را کاغذ دیواری کرد؛ همچنین میتوان برای هر دیوار، از کاغذ دیواری با طرحهای متفاوت استفاده کرد. برای اینکه فضای اتاق بزرگتر و سقف بلندتر بهنظر برسد و درعین حال نیز محیط آرام بخشتر جلوه کند؛ میتوان از رنگهای سبز، آبی یا بنفش به شکل ملایم و سرد استفاده کرد و برای داشتن فضای گرم و خوشآیند از رنگهای قرمز، زرد و یا پرتقالی استفاده کرد. کاغذدیواری با طرح ها و رنگهای لطیف، دلنشین و چشم نواز در سبک مدرن میباشد.کاغذ دیواری طرح های بدیع و خاص دارد و با ترکیب های رنگی ملایم اما در عین حال چشم گیر توانسته است به خوبی مورد توجه علاقمندان به این سبک قرار گیرد. نصب کاغذ دیواری روی سیمان اصلا امکان پذیر نیست. کاغذ دیواری چاپ شده در طیف گستردهای از رنگها و الگوها تولید میشود. تنوع رنگ، طرح، جنس و به روز بودن آن خود عامل جذب مشتری و فروش بالای کاغذ دیواری به شمار میآید. این کاغذ دیواری های خاص میتواند به عنوان چراغ برای روشنایی خانه مورد استفاده قرار بگیرد و هم از طرفی نمای خانه شما را زیباتر کند .

کاغذ دیواری سه بعدی لاکچری از جدید ترین روشهای دیزاین و تزئین دیوار ها و دکوراسیون منزل است. به منظور انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب به رنگ و مدل پرده و روتختی کودک نیز توجه فرمایید. نوع کاغذهایی که برای دیواراتاق خواب انتخاب میکنید، فضای اتاقتان را ممکن است بزرگتر، روشنتر و یا گرمتر نشان دهد. در صورتی که تمایل به خرید کاغذ دیواری سه بعدی دارید، تا پایان توضیحات با ما همراه شوید. برای مشاهده قیمت و خرید کاغذ دیواری اینجا کلیک کنید. این نوع از کاغذ دیواری ضد خش و قابل شستشو هستند و به راحتی پاره نمیشوند و در ابعاد مختلف بین 5 تا 16 متر مربع در بازار وجود دارند. دیوارهای گچی یکی از محبوب ترین دیوار های امروزی می باشند که زیبایی بی انتهایی دارند. امکان پیادهسازی این نوع کالای دکوراتیو در شرایط و مکانهای گوناگون، از دیوار گچی تا سرامیک و کاشی هم، در مقبولیت آن برای هر نوع دکوراسیون افزوده است. از میان این موارد بهترین و مناسبترین گزینهها را انتخاب کرده و از فروشنده بخواهید تا نمونهای از آن را در اختیار شما بگذارد تا برای تصمیم و انتخاب نهایی آنها را به خانه بیاورید؛ سپس گزینهای را که بهترین جلوه را در نورپردازی شب و روز خانه شما داشت انتخاب کنید.

اما باید بدانید که قیمت نهایی را که برای کاغذ دیواری تخمین میزنند و بر آن اساس شما آن را می خرید، قیمت رولی این محصول است. را بر بر روی پوستر دیواری چاپ و آن را بر روی دیوار خانه نصب کنید. وسعت تنوع در انواع مدلها، قیمت مناسب و پاکیزهسازی آسان این نوع دیوارپوش را میتوان از علل محبوبیت آن برشمرد. این نوع از کاغذ دیواری دارای پوششی محکم و مقاوم به نام وینیل است که باعث بالارفتن کیفیت کاغذ دیواری میگردد و حدود پنج تا شش سال به راحتی میتوان از آن استفاده کرد بدون اینکه نیاز به تعویض یا ترمیم داشته باشد. ماندگاری آن بسیار کم است و حدود دو سال میتوان از آن استفاده کرد. از مزایای این نوع دیوارپوش میتوان به قابلیت شستشو، سازگار بودن آن با طبیعت و داشتن خاصیت ضد حساسیت اشاره کرد. نکات منفی زیادی در رابطه با این نوع کاغذ دیواری وجود دارد که از شایع ترین و پر اهمیت ترین آنها میتوان به راحت پاره شدن آن اشاره کرد. در کاغذ دیواری مخملی تکه های نقش و نگار از جنس مخمل پارچه ای یا مخمل پلاستیکی به کار رفته است. بیشتر طرح های کاغذ دیواری نقش برجسته برگرفته از طرح داماسک و تکه های مخمل برش خورده بود.

آنها ایمان داشتند که صنعت نوظهور کاغذ دیواری خواهد توانست تبدیل به یک منبع درآمدی بی پایان شود. زیبایی و شکیل بودن پذیرایی نشاندهنده شخصیت و سبک زندگی شما است بنابراین در انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب، حتماً باید به رنگآمیزی لوازم و دکوراسیون منزلتان مثل مبلمانها و فرشها توجه کنید. آنچه در این مقاله خواندهاید تنها بخشی از تجربیات ما در معرفی و شناساندن انواع کاغذهای دیواری بوده است. کاغذها و پوسترهای دیواری خانه های خود را با دقت و سلیقه انتخاب کنید، ما نیز در این مورد به کمک شما آمده ایم اینبار با پوست رهای دیواری ساده و طرح های جذاب و شیک که برای هر نقطه از خانه می توانید از آن استفاده کنید در ادامه همراه با گالری ۲۰ تصویر از مدل کاغذ دیواری های ساده همراه ما باشید. امیدواریم راهنما طریقه چسباندن کاغذ دیواری خریدمگ به شما کمک کرده باشد. این کاغذ دیواری ها ضد آب می باشند و قابلیت شستشو دارند. برای خانههایی که دیوارهای بلند دارند بهتراست از دیوارپوشهایی با خطوط افقی استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی والینو خیلی خوب میداند که زندگی در فضاهای بسته و کمنور با فطرت و سرشت انسان در تضاد است. مناسب فضاهای مرطوب نمیباشند زیرا رطوبت را جذب کرده و از خاصیت ضد آب برخوردار نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید