چاپ کاغذ دیواری با قیمت باورنکردنی و ارسال فوری!!!

برای طراحی اتاق استراحت مسافران و مهمانان هتل هم میتوانند از کاغذ دیواریهای مختلف به راحتی استفاده کنند، یا از کاغذ دیواریهای طرح چرم سه بعدی و همچنین کاغذ دیواری لاکچری برای اتاق استراحت افراد و شخصیتهای خاص استفاده کنند. کاغذ دیواری از جمله مواردی است که افراد میتوانند به عنوان روکش جهت پوشاندن سطح دیوارهای خود از آن استفاده کنند. زیباییهای ظریف و پر از جزئیات این کاغذدیواری ها می توانند به کانون توجه اتاق شما تبدیل شوند، با این حال همه انواع این کاغذ دیواری قابل شستشو نبوده و تمیز کردن و نصب سختی دارند. اگر میخواهید در اتاقهایی کاغذدیواری کار کنید که سقف نسبتا بلندی دارند، پیشنهاد میکنیم کاغذی انتخاب کنید که طرحهای عمودی و بلند داشته باشند، مثل طرح خطهای منحنی که از بالا تا پایین کاغذ کشیده شدهاند و امتداد یافتهاند. مواردی که در سطرهای بالا به شما توضیح دادیم در این زمینه بسیار مفید هستند و اگر خوب متوجه آن ها نشدید، پیشنهاد میکنیم دوباره آن ها را مطالعه کنید. از این رو اگر نسبت به چگونگی نصب آن اطلاع ندارید به سراغ افراد ماهر و متخصص بروید و یا به طور کلی بیخیال کاغذ دیواری شده و همان روش گچکاری را در پیش بگیرید.

اگر هم از کاغذهای خودچسب استفاده میکنید قاعدتا نیازی به استفاده از چسب نخواهید داشت و میتوانید طبق راهنمای روی بستهبندی محصول کاغذ را روی دیوار نصب کنید. در غیر این صورت، یکدستی و زیبایی مدنظر را نخواهد داشت. زیرا حداقل میتوانید اطمینان داشته باشید که دیوارهایی زیبا خواهید داشت. کاغذ دیواری قرمز بایستی بسیار با دقت انتخاب شود زیرا ممکن است با محیط هماهنگ به نظر نرسد. برای اینکه بتوانید از این محصولات استفاده کنید در ابتدا باید دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید زیرا کاغذهای دیواری به صورت رولی و یا متری در اختیار افراد قرار میگیرد و سپس میتوانید با کمک چسب مخصوص کاغذ دیواری، آن را بر روی دیوار بچسبانند. لازم به ذکر است که کاغذ دیواری ارزان قیمت را میتوان خریداری کرد و اگر خودتان این کار را انجام دهید میتوانید هزینههای نصب را کاهش دهید. روش انتخاب کاغذدیواری برای تک دیوار: بعضی افراد ترجیح میدهند به جای آنکه کل فضای خود را از کاغذدیواری استفاده کنند یک دیوار را انجام دهند که برای این کار باید ابتدا دیوار اصلی (دیوارهایی كه دید كامل دارند و در آن درب ،پنجره و یا شكستگی وجود ندارد) خود را مشخص نموده و سپس متناسب با سلیقه خود و با در نظر گرفتن طرح پرده و مبلمان کاغذدیواری طرح دار مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

شاید پوشاندن دیوار با کیلر یا پرایمر بهنظرتان کاری خستهکننده و غیرضروری بیاید، اما حتما انجام این کار را توصیه میکنیم چراکه کاغذدیواری روی دیواری که سطحش با چیزی مثل پرایمر پوشانده شده باشد، ظاهر بهمراتب بهتر و یکدستتری پیدا میکند. اغلب طرح های به کار رفته در این محصولات کلاسیک بوده و زمینه ای تیره دارند. اصولاً دیوار خانه های کوچک را با این نوع کاغذ دیواری پوشش می دهند تا فضا کمی بزرگ تر به نظر آید. کاغذ دیواری نیز مانند رنگ دیوارها در بزرگ یا کوچک جلوه دادن فضا تاثیر میگذارد. پس از چسباندن، میتوانید این بخش کوچک را با کاتر ببرید. پس از بیان تمام نکات منفی باید بگوییم که این محصول از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است که از این نظر برای ایجاد تنوع کاملا مقرون به صرفه است. در بیشتر انواع کاغذ دیواری دخترانه در درجه اول شاهد وجود رنگهای صورتی و قرمز بوده و پس از آن طرحهای شاد و دخترانه مثل هلو کیتی هستیم.

این وبسایت خدماتی یکی از شرکتهای خوشسابقه در حوزه فروش و اجرای کاغذهای دیواری است و در آن به بیش از ۱۵۰۰ مدل متنوع از کاغذهای دیواری در طرحها و رنگهای مختلف دسترسی دارید. کاغذ دیواری با طرح های فانتزی شهر ، ماشین ، نوشته های انگلیسی درهم و این گونه طرح ها نیز بسیار مورد علاقه پسر ها قرار میگیرد که میتوان از یک دیوار با این طرح ها استفاده نمود و بقیه دیوارها رنگهای ساده مکمل آن را اجرا کرد . گفته میشود که در قرن 8 میلادی یک زندانی چینی راز کاغذ را بر عربها فاش نمود که در نتیجه آنها نیز دانش کاغذ سازی را به اروپا منتقل نمودند. برای انجام این کار کاردکی را بردارید و قسمت پایینی یا بالایی کاغذ را محکم به دیوار نگه دارید، سپس با کاتر قسمتهای اضافی را ببرید. چسباندن مناسب و اصولی درز کاغذهای دیواری کار حساس و ظریفی است. اگر پشت درز کاغذ بهاندازه کافی چسب نزده باشید، بهمرور زمان بلند خواهد شد که اصلا ظاهر خوشایندی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید