چاپ کاغذ دیواری با قیمت باورنکردنی و ارسال فوری!!!

این نوع از دیوارپوش پس از تهیه با چسب مخصوصی روی دیوار نصب میشود. پس از آن بسیاری از اروپائیان متمول به هنرمندان سفارش کاغذهای نقاشی شده در ابعاد وسیع را جهت نصب در دیوارهای منازل خود میدادند. به هنگام خرید کاغذ دیواری باید به مقاوم بودن جنس آن و میزان ضربه پذیری و شرایط شستشوی آن توجه ویژهای داشته باشید. برای مثال، اگر میخواهید برای اتاق خواب کاغذ دیواری میخواهید، میتوانید باید به شرایط استراحت، فعالیتهای شخصی و همچنین گروه سنی شخص دقت کنید. بنابراین نیاز به شرایط تمیز و بدون رطوبت دارد. روش ترکیب طرح کاغذدیواری در محیط: باید ابتدا به دنبال كاغذ دیواری طرح دار برای دیوار های اصلی (دیوارهایی كه دید كامل دارند و در آن درب ،پنجره و یا شكستگی وجود ندارد) باشید چرا كه آلبوم های کاغذدیواری به گونه ای طراحی شده اند که هر كاغذدیواری طرح دار در کنار خود یک و یا دو كاغذدیواری ساده که مكمل آن هست را دارد و شما میتوانید سایر دیوار های خود را از آن كاغذ دیواری ها (ساده, راه راه, پتینه) استفاده نمایید البته در نظر داشته باشید تنوع تعداد طرح كاغذ دیواری به ابعاد محیط بستگی دارد.

دیوار مورد نظر را قبل از نصب کاغذدیواری بررسی کنید که هیچ گونه رطوبتی نداشته باشد. اگر بخواهید این رنگ را برای تمام دیوارها انتخاب کنید، بهتر است از ترکیب رنگ های گرم در کنار آن بهره ببرید تا محیط از لحاظ بصری، متعادل به نظر برسد. زیبایی کاغذ دیواری در ظرافت و مهارت نصب آن است. کاغذدیواری ضد زلزله از انواع نوین دیوارپوش کاغذدیواری است که علاوه بر کاربری زیبایی در مقاومسازی دیوارها در برابر زمین لرزه نیز بسیار موثر است. این نوع از محصولات زیبایی خاصی به منزل شما میدهند که البته هزینه بالاتری را نیز برای شما به همراه خواهند داشت. توجه داشته باشید که کاغذ دیواریهایی که سطح براق دارند، مشکلات دیوار را به صورت بیشتری نشان میدهند. این مدل از کاغذ دیواریها ویژگیهای خاص خود را دارند و بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای منزل خود از کاغذ دیواری ساده استفاده کنند. اغلب طرحهای به کار رفته در این محصولات کلاسیک بوده و زمینهای تیره دارند. قیمت کاغذ دیواریهای کاغذی عموما پایینتر از انواع دیگر است، اما به همان نسبت نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتری دارد. کاغذ دیواری از جنس فویل در رنگهای مختلف هستند که محبوبترین آنها طلایی، نقره ای و مس است.

در صورتی که کاغذهای شما طرحدار است، در ابتدا کاغذهای بریده شده را بر روی زمین قرار دهید تا از جور بودن طرح مطمئن شوید. قبل از نصب کاغذدیواری حتما مرحله زیرسازی را بهدقت انجام دهید. برای چسبندگی بهتر میتوانید یک لایه نازک چسب را روی سطح دیوار بزنید و اجازه دهید تا نسبتاً خشک شود. کاغذدیواری از دو بخش زیرلایه یا آستر و نمای دکوراتیو یا سطح رویی کاغذدیواری تشکیل شده است. لایه دوم یا لایه رویی که از جنس وینیل (نوعی پلاستیک) است و در واقع نمای کاغذ دیواری است. بیشتر کاغذ دیواریهای برجسته نیز مانند باقی کاغذ دیواریها قابل شستوشو هستند و این امکان برای مشتریان فراهم میشود که در مواقع نیاز از شرکت ارائه کننده درخواست خدمات شستوشو کنند. یک کاغذدیواری معمول حداکثر ۱۵ سال دوام میآورد، اما امکان دارد شما بخواهید هر چند سال یک بار طرح دیوار را عوض کنید. 3- کاغذ دیواری الیافی بدون رنگ است و بعد از نصب قابلیت رنگ آمیزی را تا چندین بار دارد.

اما نکته اینجاست که به دلیل وجود تکههای مخمل در آن، قابل شستشو با استفاده از مواد شوینده نیستند. نمیتواند بر سطح آن رشد کند و به راحتی با یک دستمال مرطوب و شوینده مناسب می توان آن را تمیز کرد . کاغذ دیواری درمقابل این آسیبها دوام بیشتری دارد و آسیبهای سطحی را هم میتوان با یک دستمال خیس برطرف کرد. مقامت زیادی در برابر تغییر رنگ در اثر مرور زمان دارد. چرا که عدم هماهنگی طرح و رنگ برای خانواده احساس آشفتگی و کسالت ایجاد می کند. استفاده از کاغذ دیواری نه تنها باعث می شود لکه ها و یا ترک های روی دیوار از دید مخاطب پنهان گردد، بلکه با توجه به سطح بالای هنری خود، می تواند یک دکور و طراحی فوق العاده را نیز خلق نماید. یا می توانید تمام سطح را با چسب پرایمر مخصوص بپوشانید تا چسبندگی بیشتر شود. لایه اول یا لایه زیرین که وظیفه چسبانده شدن به سطح دیوار را دارد که تقریباً مشابه نوع کاغذ دیواری معمولی است. بعد از این که روش نصب کاغذ دیواری خود را انتخاب کردید حالا نوبت میرسد به این که مطمئن شوید کاغذ دیواری برای متراژ کافی فضای اتاق یا خانه تان دارید. کاغذ دیواری از جنس فویل دارای کیفیت انعکاسی میباشد و میتوانند فضای کوچک و تاریک را روشن کنند.

دیدگاهتان را بنویسید