هزینه و قیمت کاغذ دیواری

در گذشته شاید یک چاپخانه قابلیت فروش را نداشت و صرفا باید بر فرایند چاپ خود تمرکز میکرد در این موارد فروشگاه هایی شکل میگرفتند که فرایند فروش را بر عهده داشتند. ضمانت و خدمات پس از فروش : حتما برای شما هم پیش آمده بعد از خرید کالا نیاز به ضمانت آن کالا برای سلامت چند ساله آن داشته باشید سوپر برند افتخار دارد تا کاغذ دیواری های خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان خود قرار دهد. به طوری که میتوانید در اتاق نشیمن، اتاق کودک، اتاق خواب، دیوارهای محل کار، دفتر کار و هرجایی که نیاز دارید، با نصب پوستر دیواری به آن محیط، زیبایی بیشتری بدهید. کاغذ دیواری سه بعدی با طرح طبیعت با قرار دادن پنل ها در کنار یکدیگر یک طرح طبیعت را به شکل زیبایی کامل می کند. پرایمر همچنین مانع نشان دادن رنگ زیرین دیوار می شود. همچنین در هنگام استفاده از آن باید به شکلی طراحی را انجام داد که به طور کامل با سایر المان های محیط تطابق داشته باشد. ما به شما پیشنهاد می نماییم که معیار اصلی خود را مشخص نمایید و سپس بر اساس جدول زیر اقدام نمایید.

و سپس رول ها نصب می شوند. شلوغ بودن دیوار ها در نگاه کلی باعث کوچکتر بنظر رسیدن فضا مورد نظر شما خواهد شد. تا حدودی دیوار کاغذی جای دیوارپوش گچ را گرفته است. تا افراد را به همکاری بیشتر و یا خرید مجدد ترغیب نماید. بهتر است بدانید در انواع مدلهای این کاغذ دیواری از رنگ سبز استفاده شده است ، زیرا فضا خانه را زیباتر و به خانه شما طراوت می بخشد . در صورتی که از چاپ تصویر برای کاغذ دیواری سه بعدی خود استفاده میکنید بهتر است در زمان نصب آن را تنها بر روی یک دیوار نصب نمایید تا از شلوغ شدن زیاد فضا و دیوار ها جلوگیری شود. بهتر است برای خانههایی که سقف بلندی دارند از کاغذ دیواریهایی با شکل و خطوط افقی استفاده کنید که در این صورت ارتفاع سقف را کوتاهتر جلوه میدهد و در ضمن نوعی گرما و صمیمیت نیز به وجود میآورد. این مدل، به دلیل تکنولوژی خاصی که دارد، ضد کثیفی، ضد حساسیت و عایق صدا و گرما است. این طرح ها بشدت جذابیت بصری داشته و چشم هر بیننده ای را به طور حتم به خود خیره میکند.

این نوع از کاغذهای دیواری سه بعدی در دکوراسیون مدرن جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. امروزه این طرح ها که شبیه نقاشی های مدرن می باشد در خانه های امروزی جای خود را پیدا کرده اند. این محصول دکوراسیون خانه شما را متحول میکند. در واقع این سبک هیچ محدودیتی در چیدمان فضا ایجاد نمیکند ، بلکه تنوع بالای این مدل کاغذ ، نمای هر خانه را منحصر به فرد میکند . دیوار نباید هیچ ترک و یا شکافی داشته باشد. طرح و رنگ به کار رفته در کاغذ دیواری تنها می تواند اسباب یک افزایش قیمت جزیی را فراهم نماید و این تفاوت قیمت هیچ گاه در حدی نیست که شما را از خرید طرح مورد نظر به علل مختلف مربوط به طرح و رنگ بازدارد. علاوه بر آن شما باید رنگ و طرح کاغذ دیواری را نیز به صورتی انتخاب کنید تا هم فضایی هماهنگ و هم محیطی آرامش بخش برای خوابتان فراهم کنید. کلیه مراحل از سفارش تا و تولید کاغذ دیواری پوستری در مدت یک روز کاری انجام و سپس برای شما ارسال میگردد. سپس واحد پوسترهای انتخابی شما را با توجه به سایز دیوار شما آماده میکنند. رنگ هم تنوع زیادی دارد و شما می توانید دیوار خود را به هر رنگی که دلتان میخواهد رنگ کنید، اما مطمئننا تنوع رنگ به کاغذ دیواری نمیرسد.

اگرچه نصب و برداشتن آن سخت بوده و باید از چسب بی رنگ برای نصب آن استفاده کنید. عموماً این کاغذ سبکتر است و برای استفاده در فضاهایی که رطوبت کمتری دارند مانند نشیمن مناسب است. از نظر نوع نیز کاغذدیواری سه بعدی مانند انواع معمولی آن می توانند با تصاویر تکرار شونده در بسته های رولی آن خریداری شوند. همان طور که گفته شد کاغذ دیواری سه بعدی در کل با کاغذ دیواری معمولی تفاوت چندانی ندارد. نکتهی بسیار مهمی که در این رابطه وجود دارد به مرحله نصب این محصولات مربوط می شود. فقط با جاروبرقی یا دستمال مرطوب، می توانید آنها را به صورت کاملی تمیز کنید. و با توجه به نوع جنس کاغذ دیواری انتخابی شما قابل شستشو و یا تمیز کردن میباشند.(دستگاه کاغذ دیواری پوستری بانی فقط صرفاً برای تولید پوستر میباشد.) سپس پرت لتهای کاغذ دیواری با توجه به احتساب اورلب برش داده میشوند و همراه با نقشه و راهنمای نصب بستهبندی و از طریق باربری، اتوبوس و تیپاکس (به انتخاب شما) برای شهرستان ها و برای شهر تهران و کرج نیز از طریق پیک، آژانس یا اسنپ ارسال می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید