هزینه و قیمت کاغذ دیواری

نکته قابل توجه در خصوص کاغذ دیواریهای تولید شرکت نوبل قابل شست و شو بودن آنها است. اما کاغذ دیواری های غیر قابل شست و شو را نمی توانید با دستمال و اسفنج مرطوب شست و شو دهید و از بین بردن لک و کثیفی ها از آن ها دشوارتر است. بعد از برطرف شدن نم دیوار و خشک شدن گچکاری های جدید، می توانید دیوار را از گرد وغبار پاک کنید و به آن روغن پرایمر بزنید. کاغذ دیواری سه بعدی جنس کتان: کیفیت چاپ عالی، قابلیت شستشو با پارچه نم دار، نیمه براق و بافت کتان دارد. کاغذ دیواری سه بعدی شاین دار: کیفیت چاپ عالی، قابلیت شستشو با پارچه نم دار، و حالت نیمه براق دارد. بهتر است قبل از خرید کاغذ دیواری سبک دکوراسیون خانه شما معلوم باشد و از طرح های شلوغ در خانه های کوچک بپرهیزید و همچنین جنس کاغذ دیواری پذیرایی هم باید باکیفیت باشد تا دوام بیشتری داشته باشد. از آنجایی که طرحهای کاغذ دیواری سه بعدی برجسته هستند و بسیار واقعی به نظر میآیند، اگر در تزئینات منزلتان از آن استفاده کنید کاملاً در چیدمان منزل شما غالب خواهد شد و حتی در خیلی از موارد قبل از اثاث و وسیلههای شما به چشم میآید.

کاغذ دیواری نوعی دیوارپوش است که دارای جنس و طرحهای بسیار متنوع می باشد و در بسیاری از مکانها بجای رنگ کردن دیوار استفاده می شود. این شرکت آلبومهای مختلفی نظیر روکو، کارن، لیدو و ماروین را به بازار عرضه کرده است که همه آنها دارای طرحهای متنوع و جذابی است. اگر سبک چیدمان شما کلاسیک است، طرحهای شلوغتر و سنتیتر بهکارتان میآید. همچنین سعی کنید در آشپزخانههای کوچک از طرحهای ساده و کلاسیک و رنگهای روشن و در آشپزخانههای بزرگ از طرحهای مدرن و شلوغتر و رنگهای تیره و جذاب استفاده کنید. طرح کاغذ دیواری کلاسیک از طبیعت الهام گرفته می شود و زیبایی بی نظیری دارد. کاغذ دیواری را کشورهای مختلفی اعم از ایران،چین ایتالیا ،آلمان و غیره تولید می کنند که هر کدام مزایای منحصر به فرد خود را دارند. در نتیجه باید توجه داشته باشید که خرید خود را از فروشگاهی انجام دهید تا درباره تمامی ویژگیها و معیارهای خرید محصول به شما اطلاعات کافی را ارائه کند. انتخاب کاغذ دیواری مناسب از نظر طرح و رنگ، محیطی خلق می کند که می توانید و از زیبایی آن سالها لذت ببرید و به طوریکه در این مدت باعث دلزدگی نشود.

با انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواری برای دکوراسیون محل(که همخوانی با وسایل دیگر منزل یا محل کارتان داشته باشد) می توانید فضایی آرامبخش و زیبا را خلق کنید. از لحاظی دیگر میتوانید هم سقف و دیوار را به وسیله آن پوشش دهید هم به صورت یکدست و هم به صورت مجزا،منظور از یکدست این است که سقف آن محیط ادامه همان تصویری که برروی دیوار استفاده شده است باشد. اما در سالهای اخیر توجه خانوادهها به تزئین دکوراسیون داخلی منازل بیشتر شده و تنوع طرحها و رنگهای کاغذ دیواری باعث شده است که افراد زیادی کاغذ دیواری را به جای رنگ، گچبری یا دیگر شیوههای تزیین دکوراسیون داخلی منازل انتخاب کنند. بیشتر افراد تمایل دارند کاغذ دیواری سه بعدی را برای دیوار پشت تلویزیون و دیوار پشت تخت در اتاق خواب به کار ببرند، چرا که معمولاً در خانههای ما دیوار پشت تلویزیون بیشترین جلوه را دارد. از طرفی، خیلی از افراد دوست دارند هنگام خواب تصاویر زیبایی را که برایشان دوستداشتنی است ببینند، با کمک کاغذ دیواری سه بعدی، بدون دردسر میتوانید این امکان را برای خود فراهم کنید. هیچ محدودیتی برای استفاده از پوستر دیواری سه بعدی وجود ندارد، هر دیواری را که بخواهید میتوانید پوستر سه بعدی بزنید ولی دیوارهای بزرگ و اصلی خانه برای طرحهای سه بعدی مناسبتر هستند.

اگر کاغذدیواری تان طرح خاصی دارد قطعات را کمی بلندتر ببرید تا بتوانید در صورت لزوم طرح هر نوار را با طرح قبلی تطبیق دهید. اگر اتاقی که میخواهید آن را با کاغذ دیواری سه بعدی تزئین کنید ابعاد کوچکی دارد، میتوانید از طرحهایی استفاده کنید که عمق دارند و اتاق را بزرگتر جلوه میدهند. از طرفی اگر وسایل منزلتان تنوع رنگ دارند، بهتر است طرح پوستر سه بعدی را با رنگ خنثی انتخاب کنید که تنها رد کمی از رنگ غالب دکوراسیون خانهتان در آن نمایان باشد. در کاغذ دیواری اتاق کودک بهتر است از رنگ های شاد و سرزنده استفاده کنید. البته به این نکته توجه کنید که کاغذدیواری سه بعدی، طرح برجسته دارند و اگر نوع شلوغتر آن را انتخاب میکنید بهتر است چیدمان سادهتر و خلوتتری را با وسیلههای منزل انجام دهید. اما باید بدانید این نوع از کاغذهای دیواری بسیار نازک هستند و همچنین قابلیت شستشو برا اکثر این نوع وجود ندارد. بنابراین برای اینکه دید بهتری داشته باشید و طرح مناسبتری انتخاب کنید، میتوانید از تخصص آنها بهره ببرید. اگر فضای سالن پذیرایی تان بزرگ است می توانید طرح های برجسته و کاغذدیواری هایی را که پوشش مخملی دارند انتخاب کنید، اما اگر نشیمن و اتاق پذیرایی تان سرهم و چیدمان آن مدرن و اسپرت است، پیشنهاد می کنیم سراغ طرح های هندسی و گرافیکی بروید.

دیدگاهتان را بنویسید