هر آنچه لازم است در مورد کاغذ دیواری بدانید

کاغذ دیواری اتاق خواب و کاغذ دیواری پذیرایی از نظر جنس را میتوان به صورت کاغذی،PVC با پوشش وینیل، نانو، مخملی، کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری با عکس دلخواه طبقه بندی کرد. توجه داشته باشید دیوار شاخص دیواری است که نسبت به دیوارهای دیگر جلب توجه کند .دقت داشته باشید رنگ بندی وسایلی که با سبک خانه شما هارمونی ندارد را انتخاب نکنید. از آنجایی که کاغذ دیواری­های سلطنتی دارای طرح­های زیادی هستند، یک انتخاب اشتباه می تواند به طور کلی دکوراسیون منزل شما را تغییر دهد .باید به این نکته توجه کنید که انتخاب طرح­های محوتر و روشن­تر، باعث بزرگ­تر دیده شدن فضای پذیرایی می شوند. از آنجایی که در یک دکوراسیون سلطنتی و لوکس المان­های دکوری لوکس زیادی وجود دارد، کاغذ دیواری­هایی که دارای طرح­های شلوغ هستند باعث ایجاد حس هرج ومرج در محیط می شوند. در این روش می توانید از کاغذ دیواری­هایی استفاده کنید که رنگ آن با رنگ مبلمان متضاد باشد.

اما در سالنهای پذیرایی که دارای نور کافی و پنجره هستند، می توان از کاغذ دیواری­هایی با رنگ تیره استفاده کرد. به عنوان مثال اگر در دکوراسیون خود مبلمان تیره دارید بهتر است که از کاغذ دیواری با رنگ روشن استفاده کنید. اما اگر مبلمان سادهای دارید و یا وسایل زیادی در دکوراسیون ندارید، بهتر است که از کاغذ دیواری­ پذیرایی با طرح­های بیشتر استفاده کنید. فرض کنید که از کاغذ دیواری ساده رنگ روشن برای پذیرایی استفاده کردهاید. کارشناسان این نظر را دارند که اگر از وسایل زیادی در دکوراسیون داخلی منزل استفاده می کنید، بهتر است که به دنبال کاغذ دیواری­ با طرح ساده­تر بروید. میل انسان به زیبایی، تجمل و آراستگی او را به سمت استفاده از ابزارهای طراحی داخلی سوق داده است. کاغذ دیواری سه بعدی یکی از جدیدترین و بهروزترین ابزارها و محصولات دکوراسیون داخلی است. امروزه طراحی ها وایده های متنوع بسیاری ارائه می شود که کاربرد ابزارها و المان های مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد. این تکنیک امروزه موردتوجه بسیاری از طراحان قرار گرفته است. استفاده از این روش در سبک کلاسیک روشی بسیار مناسب و مرسوم است. اگر میخواهید فقط برای دیوار شاخص خود از کاغذ دیواری استفاده کنید، بهتر است از یک کاغذ دیواری با تناژ گرم و طرح­های درشت و رنگ طلایی در خلق فضاهای سلطنتی استفاده کنید.

اگز قصد دارید کاغذ دیواری نصب کنید باید بدانید دیوار های نا هموار مکان مناسبی برای نصب کاغذدیواری نیستند و شما باید در صورت امکان با یک بنا مشورت کنید و قناسی آنها را از بین ببرید. در فروشگاه اینترنتی کاغذدیواری نکست این امکان فراهم شده تا با حذف واسطه ها کاغذدیواری با بهترین قیمت و کیفیت، در اختیار مشتریان قرار بگیره. زیرا کاغذهای دیواری به صورت رولی و یا متری در اختیار افراد قرار میگیرد. در این صورت به راحتی از مزایای گارانتی آن بهره­مند خواهید شد. می توانید از میان الگوهای سنگی و آجری ، گردابهای سرگرم کننده و بد بو را انتخاب کنید یا حتی طرحی را انتخاب کنید که از دیوارهای واقعی گچ تقلید کند. مرحله بعدی انتخاب طرح کاغذ دیواری است. به ویژه اگر منزل شما کوچک است این انتخاب بسیار کیس مناسبی است. باید اگر ابعاد محیط شما کوچک باشد. یکی از گزینه­های تاثیرگذار در انتخاب کاغذ دیواری سلطنتی برای پذیرایی توجه به ابعاد فضای سالن پذیرایی است. تولیدکنندگان و کسانی که کارشان فروش کاغذ دیواری است معمولا با سوالات زیادی از سوی خریداران مواجه میشوند که عمده ی این سوالات در مورد قیمت کاغذ دیواری است. در آن زمان کاغذ دیواری به عنوان وسیلهای ارزان و مؤثر جهت روح بخشیدن به اتاقهای تاریک و تنگ طبقه کارگر از محبوبیت ویژهای برخوردار شد.

تالارهای پذیرایی از جمله مکانهای خاص و ویژهای هستند که افراد برای برگزاری جشنها و مراسمهای مهم خود و مخصوصا مجالس عروسی انتخاب میکنند. طرحهای سه بعدی را برای ورودیها، بخشهایی که بیشتر در دید هستند و مکانهای خاص به کار ببرید. در حالت کلی کارشناسان رونیا توصیه میکنند که حتماً برای داشتن یک دکوراسیون زیبا عواملی که بیشتر در معرض دید هستند را از همه نظر آنالیز کنید. به همین دلیل ، دوام آن بسیار بیشتر از کاغذ دیواری مایع وینیل است و برای فضاهای شلوغ مناسب است. در خیلی از آپارتمانهای امروزی مرزی بین اتاق نشیمن و پذیرایی وجود ندارد، پس لازم است هم حس راحتی را به شما بدهد، هم شیک و خوشگل بهنظر برسد. قیمت کاغذ دیواری: قیمت کاغذ دیواری با توجه به موارد مختلف و متعدد زیادی که ما در این مطلب به معرفی تعدادی از مهمترین آنان برایتان پرداخته ایم، تعیین می شود و اکنون این شما هستید که باید با در نظر گرفتن سبک زندگی (مدرن یا کلاسیک) و همچنین رنگ دلخواه و از همه مهمتر میزان بودجه ای که در اختیار کرده اید، اقدام به خرید کاغذ دیواری زیبا و مناسب برای خود کنید. هدف این است که بخش کوچکی از کاغذ از دیوار بیرون بزند.

دیدگاهتان را بنویسید