نصب کاغذ دیواری قیمت گیری و مشاوره رایگان با نصاب کاغذ دیواری

باید سطح به کلی توسط نصاب کاغذ دیواری یکدست شود. قبل از اینکه اقدام به خرید کاغذ دیواری کنید یا با نصاب کاغذ دیواری مشورت کنید و با اطلاع از قیمت کاغذ دیواری پذیرایی تصمیم گیری کنید. با استفاده از نمونههای کاغذ دیواری با طرحهای شلوغ و یا خلوت در رنگهای تیره و یا روشن با در نظر گرفتن بزرگی و یا کوچکی متراژ اتاق پذیرایی منزلتان و میزان ورود نور به آن کاغذ دیواری مناسب خود را انتخاب کنید. اگر دکوراسیون منزلتان مدرن و جدید است سعی کنید از کاغذ دیواری با طرحهای هندسی و سه بعدی استفاده کنید. برای اتاق خوابهای منزلتان میتوانید از کاغذ دیواریهای متفاوت و مختلفی استفاده کنید و با این کار به راحتی میتوانید تنوع خوبی در فضای خانه خود ایجاد کنید. با استفاده از طرحهای ساده و یا اسپرت و حتی کاغذ دیواری گلدار و یا کاغذ دیواری شیک و لاکچری به راحتی اتاق خواب جدیدشان را طراحی کنند. واژگیهایی مانند ضد حساسیت بودن یا سازگاری با محیط زیست هم از جمله نکات مثبتی هستند که این دیوارپوش را به متریالی واقعا خاص تبدیل میکند.

در اواسط قرن هجده بریتانیا به اولین تولید کننده و صادر کننده کاغذ دیواری در اروپا تبدیل شده بود. ویژگی ها و خصوصیات کاغذ دیواری نانوون کمی با سایر کاغذ دیواری ها متفاوت است و همین امر سبب شده کیفیت آن نیز بسیار بالا باشد. عوامل زیادی در خرید کاغذ دیواری و نوع آن میتوانند تاثیرگذار باشند و همان طور که در بالا اشاره کردیم سلیقه و توان مالی در این تصمیم گیری خیلی میتوانند تاثیرگذار باشند. این نمونه از کاغذ ها در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و تنوع بالای این کاغذ دیواری به شما اجازه میدهد آزاده تصمیم بگیرید و بر اساس استایل فضایی خود کاغذ دیواری را انتخاب کنید . چند نکته برای اینکه بهترین انتخاب کاغذ دیواری رو داشته باشین عبارتند از: 1- به ابعاد رول های کاغذ دیواری دقت کنین: قیمت کاغذ دیواری بر اساس رول گفته میشه در حالی که ابعاد رول ها متفاوت هست: 5 متر مربع ، 10 متر مربع و 16 متر مربع. این طرح ها که به پوستر های سه بعدی نیز معروفند با استفاده از تکنیک خطای دید یک تصویر 3D خلق می کنند. بلوار فلسطین یکی از خیابان های مشهد است که در آن انواع تجهیزات طراحی داخلی نظیر دیوارپوش، کفپوش، کاغذ دیواری و پرده عرضه می شوند.

استفاده از رنگ های فانتزی بسیار جذاب و مورد علاقه کودکان می باشد. قبل از انتخاب طرح دقت کنید که دیوارتان افقی است و یا عمودی. مانند دیوار پشت تخت خواب یا تلویزیون. نصب آن یک کار کاملاً تخصصی است؛ چون اگر درست نصب نشود و بین کاغذ دیواری و دیوار هوا بیفتد، ظاهر ناخوشایندی به خود میگیرد. کار تعمیر و نصب کاغذ دیواری، باید توسط افراد خبره انجام گیرد. اندازه و شکل طرح کاغذ دیواری باید متناسب با ابعاد فضای اتاق شما و سبک دکوراسیون شما باشد. دستشویی جایی است که باید همه چیز مرتب بنظر برسد. از جمله آلبرشت دورر که هم در زمینه چاپ تصاویر بزرگ و هم چاپهای تزیینی جهت آویختن بر دیوار فعالیت میکرد. اگر که دیوارتان ترکهای زیادی دارد و یا این که محیطتان رطوبت زیادی دارد حتی الامکان از کاغذ دیواریهای pvc استفاده کنید. کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ، کاغذ دیواری سه بعدی طرح آجر و یا طرح چوب بسیار فضای آشپزخانهتان را خاص و متفاوت میکند. معمولا برای اتاق پذیرایی با دکوراسیون مدرن از کاغذ دیواری مدرن استفاده می شود.

نمونههای اندکی از الگوهای تکرار شونده کاغذ دیواریهای اولیه به جا مانده است، اما تعداد زیادی از کلیشههای اصلی که نمایانگر الگوهای تزیینی آن زمان میباشند هنوز هم دردسترس است. قدیمیترین نمونه به جا مانده از کاغذدیواری در انگلستان که در لندن به چاپ رسیده بود به سال 1509 بر میگردد. انتخاب آلبوم در این جا از دو قسمت قابل بررسی است. این کاغذ دیواریها که ترکیبی از نان وونها و پی وی سیها هستند، بدین صورت که از مزایای هر دو کاغذ استفاده میکنند. طرح و رنگبندی کاغذ دیواری تنها میتواند افزایش قیمت بسیار جزئی ایجاد نماید، که این تفاوت قیمت هیچگاه در حدی نیست که شما را از خرید طرح مورد نظر به علل مختلف مربوط به طرح و رنگ بازدارد. تجمع هوا، رطوبت، نم و سایر شرایط آب و هوایی سبب متورم شدن رنگ یا گچ زیر کاغذ دیواری میشود و حباب ایجاد میکند. ممکن است بعضی از افراد به دلیل پخت و پزهای مکرری که در آشپزخانه دارند نگران تمیز کردن کاغذ دیواری آشپزخانهشان باشند اما از آنجایی که جنس بیشتر کاغذ دیواریها پی وی سی و نانو است، میتوان بدون هیچ نگرانی با یک دستمال مرطوب و یا آغشته به مواد شوینده آن را تمیز کرد البته مراقب باشید که آب را مستقیم روی کاغذ دیواری نریزید.

دیدگاهتان را بنویسید