نصب کاغذ دیواری قیمت گیری و مشاوره رایگان با نصاب کاغذ دیواری

برای کاغذ دیواریهای استاندارد و یا معمولی که فاقد پوشش ضد آب بوده و نیاز به کار خاص ندارند، میتوانید آنها را با آب خیس و به راحتی از دیوار جدا کنید. با استفاده از کاغذ دیواری های مدل کاریزما (Wallpaper Model charisma) میتوانید تجربه ای از یک دکوراسیون لوکس و مدرن را با نصب سریع و آسان از بافت های گرم و سرد و حتی جذاب را در منزل و محل کار داشته باشید. پیش از اینکه هر تغییری در فضای منزل یا محل کار خود بدهید نیاز است تا محدوده مشخصی برای این تغییرات تعیین کنید. مزایا: بسته به رنگ براق/فینیش گزینه خوبی برای مناطقی است که نیاز به کاربرد ارزان و آسان دارند. پس بهتر است پیش از انتخاب کاغذ دیواری از یک طراح برای ست کردن آنها در فضا خانه خود کمک بگیرید. انتخاب طرح کاغذ دیواری کاملا وابسته به سلیقه شما است اما بهتر است برخی نکات را که در ادامه به آنها اشاره میکنیم، حین انتخاب در نظر بگیرید. براي اين كار از مجلات و وبسايتهای دكوراسيوني بازديد كنيد و تصاوير فضاهايی كه در آنها از كاغذ ديواری استفاده شده را ببينيد، شاید با این راه کار طرح مورد علاقه خود را یافتید. البته رستورانها هم از این قاعده مستثنا نیستند و برای طراحی دکوراسیون رستوران از انواع کاغذ دیواری میتوان استفاده کرد.

همچنین انتخاب کاغذ دیواری های ساده با رنگ های ملایم که کمتر در آنها شکل و طرحی دیده میشود، ضمن اینکه برای هماهنگی با انواع دکورها مناسب هستند، برای افراد تنوع طلب توصیه می شود.هنگام انتخاب کاغذدیواری حواستان باشد که اگر طرحهای روی آن نزدیک به هم و در خطوط مرتب افقی و عمودی قرار داشته باشند، طرح موجود بر محیط اتاق غالب خواهد شد. انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای آشپزخانههای کوچک کمی دشوار است. راه ديگر برای انتخاب کاغذدیواری اين است كه ابتدا به رنگهای موجود، نوع كفپوش و سبک دكوراسيون خانه خود و وسايل و مبلمان موجود در دكوراسيون خانهتان توجه و تعيين كنيد كه در اصل آنها دارای چه سبک و جلوهای هستند؛ سپس به دنبال كاغذ ديواری متناسب با همان سبك برويد. البته انتخاب نوع و رنگ کاغذ دیواری به نوع تجارت نیز بستگی دارد. البته کاغذ دیواریهای تولید شرکت های معرفی شده در این مقاله همگی ضخامت خوبی دارند و در برابر ضربه و خش مقاوم هستند اما نمیتوان آنها را کاملا ایمنی دانست.

ارتفاع سقف منزل یا شرکت خود را هم در نظر بگیرید. طرحهای زیگزاگی هم فضای اتاق را زندهتر جلوه میدهند.فضاهایی مثل اتاق نشیمن که در واقع محیطهای دورهمی است بهتر است با کاغذ دیواریهایی با رنگهای غالب گرم مثل قرمز، نارنجی یا زرد طراحی شود، چرا که به فضا صمیمیت خاصی میبخشد.اگر اتاقی دیوارهای کوتاه دارد و در نتیجه سقف آن هم کوتاه است بهتر است برای پوشش دیوارهایش از کاغذ دیواری با طرحهای عمودی استفاده کنید چون در این صورت دیوارها بلندتر نشان داده میشوند. ما در این مقاله قصد داریم تا حد زیادی از سنتها عبور کنیم و وارد دوره جدیدی از دکوراسیون و چیدمان منازل شویم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید. برای بریدن قسمتهای اضافی در پایین و بالای کاغذدیواری بههیچوجه از قیچی استفاده نکنید. در نظر گرفتن در و پنجره ها را فراموش نکنید. و در نهایت به این موارد هم توجه داشته باشید. خدا را چه دیدهاید شاید یک روزی از ما هم مانند “لکوربوزیه” و “لوییکان” یاد کنند. اگر قصد د ارید برای زیباتر کردن آشپزخانهتان از کاغذ دیواری استفاده کنید، ما به شما طرحهای ساده و کمرنگ را پیشنهاد میکنیم.

اگر پاسخ تمامی این سوالات را بدانید، نیمی از راه را رفتهاید چون این بدان معناست که شما دقیقا میدانید چه میخواهید. توجه به این امر لازمه انجام یک خرید مطمئن و اصولی است. برای انجام این کار چه مراحلی را باید دنبال کنید؟ بهتر است بدانید متریال به کار برده در تولید این نوع کاغذ دیواری باعث شده بتوان به آسانی آنرا تمیز کرد . کاغذ دیواری با طرحهای بزرگ و شلوغ باعث کوچکتر شدن فضا و تنگتر نشان دادن آشپزخانه میشود. فكر كردن به مبلمان و وسايل موجود در خانه، عناصر دكوراتيو و موكت يا ديگر كفپوشهای موجود در فضا نيز ايده خوب ديگری است. پس بهتر است از شرکت هایی خریداری کنید که در ویژگیهای آنها به جز نصب آسان تعویض آسان نیز ذکر شده باشد. شرکت های ایرانی و خارجی تولید کننده کاغذ دیواری تنوع رنگها و مدلهای فراوانی دارند. این کار باعث میشود که فضای منزل شما یکدستتر شود و ست کردن رنگها و طرحها آسانتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید