نصب کاغذ دیواری قیمت گیری و مشاوره رایگان با نصاب کاغذ دیواری

اما سعی کنید که از کاغذ دیواری در اتاق خواب استفاده کنید که طرح شلوغ نداشته باشد و یا رنگ هایی نباشد که آرامش شما را به هم بزند و خواب شما را تحت تاثیر قرار دهد و سعی کنید از طرحهایی که حس خوبی به شما میدهد و آرامش بیشتری در اتاق برقرار می کنند استفاده کنید. وجود طرح و رنگهای مختلف در آلبومهای کاغذ دیواری به گونهای است که شما میتوانید طرح کاغذ دیواری را به صورتی انتخاب کنید تا فقط برای یک سال یا دو سال مناسب سن دختر دلبندتان باشد و یا طرحی را انتخاب کنید که در ایام کودک و حتی نوجوانی دخترتان کاملا مناسب باشد، و دیگر نیازی به تغییر کاغذ دیواری اتاق خواب او با توجه به سنی که در آن قرار دارد نباشد. قدیمیترین نمونه به جا مانده از کاغذدیواری در انگلستان که در لندن به چاپ رسیده بود به سال 1509 بر میگردد. نمونههای اندکی از الگوهای تکرار شونده کاغذ دیواریهای اولیه به جا مانده است، اما تعداد زیادی از کلیشههای اصلی که نمایانگر الگوهای تزیینی آن زمان میباشند هنوز هم دردسترس است.

ممکن است بعضی از افراد به دلیل پخت و پزهای مکرری که در آشپزخانه دارند نگران تمیز کردن کاغذ دیواری آشپزخانهشان باشند اما از آنجایی که جنس بیشتر کاغذ دیواریها پی وی سی و نانو است، میتوان بدون هیچ نگرانی با یک دستمال مرطوب و یا آغشته به مواد شوینده آن را تمیز کرد البته مراقب باشید که آب را مستقیم روی کاغذ دیواری نریزید. قیمت کاغذ دیواریهای نانو به مراتب بالاتر است و تنها دلیل آن استفاده از تکنولوژی خاص و جدید نانو در آنها است. کاغذ دیواریها نما و جلوهای خاص به منزل شما میدهد و باعث میشود منزلی یا شرکتی زیبا، جذاب و چشمنواز داشته باشید. اگر فضای آرام و کمترافیکی را برای تغییر دکور در نظر دارید، بد نیست هنگام بررسی انواع کاغذ دیواری پذیرایی، اناقهای کنفرانس و مطالعه و چنین فضاهایی این جنس را مدنظر داشته باشید. یکی از راههای بسیار خوب و مناسب برای طراحی اتاق خواب عروس این است که از یک کاغذ دیواری لوکس و لاکچری تنها برای یک دیوار استفاده کنیم و بقیه دیوارها را با یک کاغذ دیواری ساده و تگ رنگ پوشش دهیم. معمولا مناطقی که توریست پذیرتر هستند اغلب هتلها به سبکهای خاصی طراحی میشوند که کاغذ دیواری در طراحی این هتلها حتما استفاده میگردد.

معمولا با چوبهای طبیعی فنلاندی و الیافت طبیعی ساخته میشوند. آلبومهای کاغذ دیواری معمولا به این شکل هستند که چند الگو طراحی شده وجود دارد که در رنگهای مختلف در آلبوم تکرار میشوند و در کنار آنها یک سری رنگهای ساده وجود دارد که با آن طرحها ست میشود. هر چند این قانون به خیلی عوامل میتواند مرتبط باشد. در ادامه به چند مورد از انواع این دیوارپوش محبوب اشاره میکنید. کاغذ دیواری طرح داماس نیز یک کاغذ دیواری محبوب برای دکوراسیون داخلی پذیرایی و نشیمن خانه های ایرانی محسوب می شود. شما برای این منظور میتوانید از یک نوع کاغذ دیواری مثل کاغذ دیواری طرح گل و یا کاغذ دیواری با طرح گل داماسک که بسیار شیک و زیبا است، به عنوان کاغذ دیواری پشت تخت خواب برای اتاق خواب عروس و یا اتاق خواب کودک استفاده کنید و سایر دیوارها را با یک کاغذ دیواری طرح ساده مثل کاغذ دیواری طرح پتینهای و یا تک رنگ دیوارپوش نمائید. اما ما پیشنهاد میکنیم سراغ نمونههایی با طرحهای تکرارشونده یا ساده بروید، تا دیوارپوش نتواند تمام توجه شما را از تلویزیون بدزدد!

کاغذ دیواری پشت تلویزیون یا پشت تی وی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا به علت وجود تلویزیون نگاه های زیادی را به خود جلب میکند. ولی باز این طرح ها با وجود اینکه قدیمی هستند ولی هنوز خیلی ها خواهان این نوع سبک ها و دیزاینها می باشند. ولی به علت تعداد بالای آن ها معمولا تنوع اندازه در آن ها زیاد است، شما عزیزان اگر بودجه کافی برای خرید کاغذ دیواری های سه بعدی معمولی را ندارید، میتوانید از این فرصت استفاده کنید برای دیوار خود پوشش مناسبی را انتخاب کنید. معمولا برای اتاق پذیرایی با دکوراسیون مدرن از کاغذ دیواری مدرن استفاده می شود. یکی دیگر از کاربردها و استفادههای کاغذدیواری که برای تمامی خانهها و منازل مسکونی مطرح است، استفاده از کاغذ دیواری پذیرایی است. مناسب ترین کارها برای کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی انتخاب طرح هایی است که علاوه برا متناسب بودن با رنگ خانه دارای طرح های شیک و کلاسیک باشند. قیمت کاغذ دیواری بر اساس طرح، جنس، شرکت وارد کننده، ابعاد، مدل و خارجی یا ایرانی بودن متفاوت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید