مدل کاغذ دیواری

8- هر دو با دوام و قابل شستشو هستند، اما دوام کاغذدیواری بیشتر است و تمیز کردنش راحتتر است. هر چه ضخامت لایه پوشش وینیل بیشتر باشد، دوام آن نیز بیشتر خواهد بود. اگر لکههای زرد یا سیاه رنگ روی دیوار بود بهتر است با رنگ سفید آنها را پاک کنید تا پس از چسباندن کاغذدیواری لکهها مشخص نباشد. در این فروشگاه شما قادر خواهید بود هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری اقدام به خرید کاغذ دیواری کنید. 3- کاملا مشخص است که کاغذدیواری به نسبت رنگ سریعتر اجرا میشود و به نسبت شما هم سریعتر میتوانید از فضای خانهتان استفاده کنید. 11- نصب کاغذ دیواری از رنگآمیزی دیوار سریعتر است. قبل از نصب کاغذدیواری حتما مرحله زیرسازی را بهدقت انجام دهید. دیوار مورد نظر را قبل از نصب کاغذدیواری بررسی کنید که هیچ گونه رطوبتی نداشته باشد. کاغذ دیواری های پشت چسب دار نیز راه حل آسان دیگر نصب کاغذ دیواری هستند. شاید با خود فکر کنید که با توجه به نام کاغذ دیواری، جنس آن نیز از کاغذ است. معمولا برای راحتی مشتریان، در بازار انواع کاغذ دیواری را گاهی با توجه به ویژگیهایی که دارند، برای فضاهای مختلف خانه دستهبندی میکنند.

وبسایت کاغذ دیواری آذین سرا در بردارنده ۳۸۰۰ طرح مختلف کاغذ دیواری در رنگ های متنوع و طرح های مختلف است که با نهایت دقت از باکیفیت ترین انواع کاغذ دیواری قابل شستشو انتخاب شده است. در ادامه درباره طرح های پوستر سه بعدی بیشتر صحبت میکنیم اما به صورت خلاصه میتوانیم بگوییم برای انتخاب طرح آن در ابتدا شما میتوانید با مراجعه به سایت ما در قسمت کاغذ دیواری سه بعدی یا کانال تلگرام پوستر سه بعدی به راحتی در میان بیشتر از 3000 طرح مختلف در منزل خود جستجو کنید (مزیت سایت وجود انواع فیلتر برای راحت تر کردن جستجو ی شما در این زمینه است.) و در نهایت طرح دلخواه خود را برای پشتیبان سایت ما ارسال، ابعاد دیوار منزل خود را گفته و منتظر بهترین نصابان این عرصه باشید تا برای شما کار را به بهترین شکل اجرا کنند. زیرا در این نوع از کاغذ دیواریها پس از کندن آن از دیوار، دیوار منزل شما نیاز به بازسازی مجدد دارد. عمده این نوع از کاغذ دیواریها دستساز هستند و به همین علت با قیمت بالاتری به بازار عرضه میشوند. برای برخی از افراد قیمت و برای عدهای دیگر کیفیت به عنوان معیار اصلی انتخاب کالا به شمار میرود.

حتی میتوانید طرح یا عکس سفارشی خود را برای کاغذدیواری انتخاب کنید. با هر سلیقهای میتوانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. کاغذدیواری پذیرایی را بهتر است از نمونههایی انتخاب کنید که در آنها از برادههای چوب، موادی مانند پی وی سی و خردههای فلز به کار رفته باشد. کاغذ دیواری و پوستر دیواری یکی از پرکاربردترین محصولات در حیطه ی دکوراسیون داخلی است که در همه ی زمینه های دکوراسیون داخلی، چه در دکوراسیون داخلی مدرن و چه در دکوراسیون داخلی کلاسیک کاربرد فراوانی دارد. قابلیت شستشوی کامل با مواد شوینده خانگی را دارد. 15- چون در ساخت رنگها از مواد شیمیایی استفاده میشود، خطر بیشتری برای آلودگی هوا و لایه ازون دارد. این کاغذدیواریهای الیاف شیشهای (فایبر گلاس) به همراه یک لایه چسب با تکنولوژی بالا میتوانند خانهها را امنتر کنند. معمولا مناطقی که توریست پذیرتر هستند اغلب هتلها به سبکهای خاصی طراحی میشوند که کاغذ دیواری در طراحی این هتلها حتما استفاده میگردد. اگر دیوارهای شما دچار ترک خوردگی یا مشکلات خاصی است که قصد پوشاندن این موارد را با کاغذدیواری دارید، بهتر است از کاغذدیواریهای با طرحهای تکرار شونده یا طرح گل ریز استفاده کنید. برای انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری پذیرایی، باید به فاکتور هایی مانند هارمونی، تضاد، اندازه و نور فضای پذیرایی دقت کنید.

هنگام انتخاب کاغذ دیواری طرحدار، به اندازه اتاق نسبت به مقیاس طرح فکر کنید. اندازه رول ها همیشه ثابت نیست و بستگی به عرض کاغذ دیواری دارد. مقاومت بسیار بالا در برابر کشش دارد. به این منظور میتوانید تکه جدید را از قسمت میانی با تکه قبلی همتراز کنید و پس از چسباندن آن، قسمتهای اضافی را از بالا و پایین دیوار ببرید. مقاومت بالا در برابر فرسودگی ناشی از تابش نور خورشید دارد. در کل کاغذدیواری قابلیت شخصیسازی بیشتری نسبت به رنگ دارد. 12- انواع رنگ و کاغذدیواری با قیمتهای گوناگون در بازار وجود دارند، اما در کل معمولا هزینه رنگآمیزی پایینتر از کاغذ و نصب آن است. درصورتی که دیوار مرطوب بود، منبع آن را شناسایی کرده و پس از خشک شدن کامل دیوار، مرحله نصب را ادامه دهید. وزن وینیل به کار رفته در آن بین 300 تا 450 گرم در هر متر مربع است. همین مساله میتواند انتخاب بین این دو مواد و مصالح را برای شما آسانتر کند. 4- کاغذ دیواری نانو، قابل شستشو با آب است و هیچ گونه مواد آلرژی زا متصاعد نمیکند و چون ترکیبی از پارچه و کاغذ است به طور کامل قابل بازیافت است و آسیبی به محیط زیست نمیزند.

دیدگاهتان را بنویسید